Usg piersi

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
eva88
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 11 listopada 2016, 21:38

Usg piersi

Post autor: eva88 »

Czy któryś z ginekologow w Jaśle np dr Słowiński robi usg piersi?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Usg piersi

Post autor: viktoria11 »

Dr zrebiec. Ja raz do roku robię zawsze u niego komplet badanie cytologia i usg piersi koszt 120 zl
Kasia_90
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 listopada 2019, 12:55

Re: Usg piersi

Post autor: Kasia_90 »

Dr Michał Zamorski wykonuje USG piersi. Przyjmuje prywatnie na Rafinerii.
klea87
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 listopada 2013, 11:34

Re: Usg piersi

Post autor: klea87 »

Polecam Dr Zamorskiego...w lipcu ubieglego roku koszt usg piersi 30zl, cytologia w tym roku 30 zl plus oczywiscie koszt wizyty.
eva88
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 11 listopada 2016, 21:38

Re: Usg piersi

Post autor: eva88 »

Dzięki za inf do dr Zamorskiego niestety długie kolejki w sierpniu dzwoniłam to termin na marzec
Wwj
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 listopada 2019, 17:43

Re: Usg piersi

Post autor: Wwj »

Dr Źrebiec gdzie przyjmuje nie mogę się dodzwonić na Kochanowskiego??
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Usg piersi

Post autor: viktoria11 »

Tak na kochanowskiego tylko tam najlepiej od 9 dzwonić rejestracja jest wlasnie od 9 tylko w jeden dzien go niema i nie pamiętam w który...
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Usg piersi

Post autor: betson »

Jeśli jest problem, to radzę jak najszybciej załatwiać sobie badanie. Nie zwlekajcie z tym, ogarniajcie to prywatnie. Zresztą - prywatnie podejście też jest inne. Moje badanie było robione w Wawie, w Multimedzie na Polnej, przy okazji, nie jechaliśmy tam specjalnie. Od razu załatwiona konsultacja, ogarnięta pomoc, zalecenia, podpowiedzi i sugestie. Nie było później tygodni czekania na rozmowę z lekarzem. Inna sprawa to sprzęt, na którym pracują - wydaje mi się, że inna liga w stosunku do tego, który widzieliśmy w publicznych placówkach. Z takimi sprawami nie ma żartów.
ODPOWIEDZ