Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Marcinek »

Witam. Szukam naprawdę dobrego foniatrę i laryngologa. Kogo polecacie? Nie koniecznie musi być z Jasła.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Daria2 »

Najlepszy to Pan doktor Materna - przyjmuje w przychodni w Strzyżowie. Chyba codziennie po południu prywatnie. Bardzo pomógł mojemu siostrzeńcowi( groziła mu operacja).
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Marcinek »

a coś więcej można o tym doktorze? :) Nie chce jechać, jeśli się okaże, że to mogłem załatwić i w Jaśle.
The Nun

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: The Nun »

Ja polecam doktor Elżbietę Zimę-Chudy, która przyjmuje prywatnie na Madejewskich.
W Jaśle jest jedną z lepszych, bierze (jak na wizytę prywatną) niedużo.
Obecnie leczę się u niej i jestem zadowolona.
Pozdrawiam :)

(jakby coś, to więcej info podam Ci na PW)
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Marcinek »

mi właśnie nie potrafiła pomóc. Chodziłem do niej, ale musiałem zrezygnować. Za wizytę 40zł, a dowiedziałem się tyle co nic. Zmieniłem na doktora Stachacza, jednak też jego badania wydają mi się dość dziwne, badanie trwa 30 sekund, żadnego konkretnego leczenia, nie jestem do niego przekonany. Dlatego szukam jakiegoś naprawdę dobrego laryngologa. A był ktoś u doktora Kalisza? Jest ordynatorem teraz na laryngologi.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Daria2 »

Na necie jest nr tel i adres: * Strzyżów, ul. Prakowa 4, tel. 17 2763696 - więc najlepiej zadzwoń i zapytaj czy pomoże. Dość trudno się dodzwonić. Bierze chyba coś koło 50zł Ja osobiście nie byłam. Natomiast siostrzeniec był leczony w Rzeszowie ponad rok. Miał już wyznaczony termin operacji - wiosną tego roku( nie słyszał zupełnie na jedno ucho, a na drugie słabo). Ale po namowie znajomych siostra poszła na konsultacje do doktora. Okazało się, że pan doktor zastosował leczenie, po którym stan ucha się poprawił. Siostra jeździ teraz co miesiąc do kontroli. Jest już coraz lepiej. Leczy również z dobrym skutkiem wszelkie przeziębienia i zapalenia w obrębie dróg oddechowych. To tyle wiem.
The Nun

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: The Nun »

Marcinek pisze:mi właśnie nie potrafiła pomóc. Chodziłem do niej, ale musiałem zrezygnować. Za wizytę 40zł, a dowiedziałem się tyle co nic. Zmieniłem na doktora Stachacza, jednak też jego badania wydają mi się dość dziwne, badanie trwa 30 sekund, żadnego konkretnego leczenia, nie jestem do niego przekonany. Dlatego szukam jakiegoś naprawdę dobrego laryngologa. A był ktoś u doktora Kalisza? Jest ordynatorem teraz na laryngologi.
:kwasny: No to ja już sama nie wiem, ode mnie bierze 50zł... I na dodatek skierowała mnie na usunięcie migdałów... - nie wiem czy słusznie.. No nic, zobaczymy co będzie dalej.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Marcinek »

a gdzie E. Zima Chudy przyjmuje na NFZ?
A doktor Kalisz?
mk3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 09:19

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: mk3 »

Chciałbym odświeżyć nieco temat...
Czy ktoś z forumowiczów wie gdzie przyjmuje dr Janusz Kalisz ?
Oczywiście chodzi mi o wizytę "na ubezpieczenie"
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: N2N »

Pan Kalisz przyjmuje na nfz w przychodni na szopena w piątki. A prywatnie na staszica w przychodni dr.masteja
dr. Kalisz to obecnie najlepszy laryngolog w Jaśle, wcześniej bardzo dobry był też dr. Orłowski, z tego co wiem już jest na emeryturze. Leczyłem się u wszystkich laryngologów w Jaśle, najbardziej pomógł mi dr. Kalisz. Bardzo dobry jest też Pan Krzysztof Szuber z Rzeszowa, jest ordynatorem w wojewodzkim szpitalu w Rzeszowie. Przyjmuje też prywatnie, z tego co pamiętam to w środy. NIE MYLIĆ GO Z PANIĄ DOROTĄ SZUBER której NIE POLECAM.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Marcinek »

jeżeli ktoś potrzebuje naprawdę dobrego laryngologa w ważnej sprawie to polecam wybrać się do Rzeszowa do Pana doktora Krzysztofa Szubera, jest ordynatorem rzeszowskiej laryngologi, naprawdę świetny fachowiec. Raz w tygodniu przyjmuje prywatnie.
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Rita »

Ja też z czystym sercem polecam dr Kalisza. Jest on bardzo kompetentnym, a zarazem ludzkim lekarzem. Swego czasu miałam problemy z zatokami. Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni, chciałam zarejestrować się na NFZ do dr masteja, jednak pierwszy wolny termin był za miesiąc, więc zarejestrowałam się prywatnie na następny dzień. Poszłam na wizytę, wzięłam ze sobą jednak skierowanie i receptę od lekarza rodzinnego. Pokazałam to wszystko dr Kaliszowi. Po wizycie zapytałam o jej koszt, a on powiedział, że nie ma o czym mówić, bo on mnie przyjmie na NFZ, bo mam skierowanie :szok: Byłam w szoku :). Powiedział, żebym przyszła na wizytę kontrolną, która również była na fundusz. Antybiotyk, który przepisał mi dr Kalisz był ostatnim, który przyjmowałam na zatoki od tego czasu - minęło 2 lata - narazie mam spokój.

Także w 100% polecam dr KALISZA!!!!
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: N2N »

też jak najbardziej polecam dr. Kalisza, po pierwsze bardzo dobry specjalista, jedyny dobry laryngolog w Jaśle który zna się na czymś poza zdiagnozowaniem i usunięciem 3-go migdału. Po drugie, co bardzo ważne, jest bardzo sympatyczny i uczciwy, idziesz i wiesz, że nie wypisze Ci jak inni najdroższych leków które i tak nie pomagają, a wizyta czy na NFZ czy prywatnie wygląda tak samo, bardzo dokładnie tłumaczy, bada itd. zapłaciłem za pierwszą wizytę, pózniej byłam dwa razy do kontroli i nic nie musiałem płacić, bardzo mnie to zaskoczyło, bo wcześniej u innych laryngologów za kontrole płaciłem.. Inny pewien laryngolog, który przyjmuje w k-medzie, wizyta u niego trwa maksymalnie dwie minuty i o dziwo każdy zdrowy, wszystko wporządku, nic groznego, acc, rutinoskorbin i przejdzie. A jak pójdzie się do niego prywatnie, to wizyta trwa 30 minut, zlecane są badania, wypisane drogie leki itd... to ma byc lekarz... :/
Dr.Kalisza mogę polecić z czystym sumieniem. (zaznacze, że byłem u wszystkich jasielskich laryngologów), bardzo dobry był też Pan Orłowski, który już chyba jest na emeryturze. Były ordynator oddziału otolaryngologii.
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: kbolek194 »

Bardzo proszę o info w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje doktor Kalisz w przychodni Mastej (chodzi mi o prywatną wizytę). Chciałabym się do niego wybrać z córeczką, ponieważ ma zapalenie zatok i leczylam ją u innego laryngologa ale nie jestem zadowolona, bo po odstawieniu leków córka od nowa ma śmierdzący i zielony katar. Czy leczył ktoś u doktora Kalisza zapalenie zatok?
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Dobry laryngolog w Jaśle

Post autor: [email protected] »

szukam kontaktu do dobrego laryngologa, który tez przeprowadza operacje np wyciecia migdalow

kogo polecacie???
ODPOWIEDZ