medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Jonasz_33
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 stycznia 2010, 11:03

medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Jonasz_33 »

Mam nastepujące pytanie : czy jest tu ktoś, kto kto korzystał z usług ESTE-MED" GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ lek. med. Arkadiusz Dołba ul. Rynek 11 (Studio 04) Jasło ? i jak ocenia ich zabiegi ?
Reklamują się, ze robia :
Peelingi chemiczne - kwasy AHA, TCA, Cosmelan, Yellow Peel, (fotostarzenie skóry, zmarszczki, trądzik, przebarwienia, blizny, poprawa kondycji i wyglądu skóry),
Zabiegi laserowe - (likwidacja zmian naczyniowych na twarzy, pajączki żylne na nogach, fotoodmładzanie laserowe, peeling laserowy, likwidacja przebarwień, blizn, laserowe leczenie trądziku, rozstępów, usuwanie owłosienia, zmian skórnych) Alma HarmonyXL, Arion, PIXEL CO2, FRAXEL Re:pair, AZURYT, CRYO 6
BOTOX - (zmarszczki mimiczne twarzy, nadpotliwość dłoni i pach, stóp)
Mezoterapia - (wypadanie włosów, poprawa stanu cery)
Kwas Hialuronowy - (wypełnianie konturu i objętości ust, wypełnienia bruzd i zmarszczek, likwidacja cieni pod oczami, objętościowe wypełnienia twarzy - Restylane, Juvederm, Surgiderm, Voluma)
Radiofrekwencja - (modelowanie twarzy, sylwetki, korekcja nadmiaru skóry) Accent XL,

Interesują mnie takie zabiegi jak : BOTOX na zmarszczki , laser na likwidacja zmian naczyniowych na twarzy oraz peelingi chemiczne na przebarwienia.
Wpisujcie swoje opinie :) czy warto skorzystać !
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kasiuńcia »

Jakiś czas temu udałam się tam na konsultacje, ale Doktor mnie jakoś nie przekonał.
Oczekiwałam zdjęć osób które ( u niego w gabinecie i przez niego samego) wykonały jakikolwiek zabieg, oraz rezultaty.Czyli fotografie przed i po zabiegu. Niestety nic takiego nie zobaczyłam, uzyskałam tylko lakoniczne wyjaśnienie jak zabieg będzie wyglądał.
Gabinet wtedy był nowością, może dlatego było tam tak jak opisuję, być może dziś jest już inaczej.Ale ja decydując się na zabieg w takiej części ciała, która jest moją wizytówką chciałabym mieć jakąś gwarancję i profesjonalną opiekę medyczną. Nie czułam się tam pewnie, dlatego zrezygnowałam.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Charlie_P »

to nie mają żadnego katalogu np.?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kasiuńcia »

Zaznaczam, że nie wiem jak to wygląda dziś, ale wtedy nie zobaczyłam nic oprócz twarzy, ale Pana Doktora i jego gabinetu.
Oczywiście, zrozumiałe, że mógłby dać mi katalog, czy wykonane nawet zdjęcia pacjentów, a niekoniecznie były by to fotografie JEGO zabiegów. Ale w każdym razie wyglądało by to bardziej profesjonalnie.
Decydując się na jakikolwiek zabieg, dość trudny, jak peeling mechaniczny, czy chemiczny muszę mieć nie tylko gwarancję, ale też przykład jak to wygląda. A wtedy wyglądało to tak, że jakiś lekarz otworzył sobie gabinet i po prostu tam sobie jest.
Ale decyzja moja była taka, że poważne zabiegi na twarz wykonam nie w Jaśle, ale w większym mieście i profesjonalnej klinice.
Z zdjęciami pacjentów i opiniami :)
Jonasz_33
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 stycznia 2010, 11:03

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Jonasz_33 »

Kasiuńcia :)
pisząc, ...." Jakiś czas temu udałam się tam na konsultacje....." może byłaś za wcześnie :) zaraz po rozpoczęciu działalności gabinetu dlatego nie było jeszcze zdjęć pacjetów :) nie ciekawi Cię jak teraz to wygląda ? może juz.....się nauczyli :) i jeśli to ........nie uczyli sie na Tobie :) Ale dość tych żartów -) chociaż lepiej żartować ....przed niż po zabiegu :)
Czy można napisać do Ciebie na maila ?
Pozdrawiam :)
rose
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwietnia 2010, 15:05

Re: medycyna estetyczna

Post autor: rose »

Byłam w tym gabinecie - można go polecić z tym że ceny też nie są niskie zwłaszcza jak trzeba zrobić kilka zabiegów a za rok je jeszcze powtórzyć!
Znalazłam klinikę w Lodzi która ma niższe ceny i dobre opinie - może ktoś byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem dla obniżenia kosztów? Chętnych proszę o maila.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: medycyna estetyczna

Post autor: anonimowy »

Czy ktos robił sobie fraxel u dr.Dołby prosze o opinie interesują mnie tylko policzki .
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Ptaszek6 »

Ja też czekam na opinie o usługach w tym gabinecie. Odpowie ktoś, coś?
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kbolek194 »

Ja również tam się wybieram i proszę o jakiekolwiek opinie o tym gabinecie. W którym miejscu jest ten gabinet, bo prawdę mówiąc nie mogłam go znalezć.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: medycyna estetyczna

Post autor: anonimowy »

A ja bardzo sobie chwale Pana Arka lekarz na luzie i mam buzke idealna jeszcze jeden Fraxel i mam policzki jak niemowlaczek.Robiłam u niego kwasy 70%, wyleczył mi tradzik który zawsze miałam i naprawde polecam kazdemu .Ceny w miare.Ma swoja stronke internetowa bardzo fajna wszystko jasno napisane.Polecam
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kasiuńcia »

Ja jednak wybieram się do Pana Dołby, ale nie na coś poważniejszego-na razie usuwanie naczynka.
Na pewno bardziej pomoże niż nasza przychodnia dermatologiczna i ich aparatura.
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Ptaszek6 »

No i jak po zabiegu usuwania naczynek bolało? I czy są efekty i ile tak przyjemnosc kosztuje? :hyhy:
ja778899
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:30

Re: medycyna estetyczna

Post autor: ja778899 »

czy pan doktor Dołba ma kogoś tam do pomocy czy przyjmuje sam?
lila
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 lipca 2011, 16:23

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: lila »

Kilka tygodni temu trafiłam do doktora Dołby z przebarwieniami posłonecznymi na plecach. Borykałam się z tym z problemem dwa lata i wydałam kilka tysięcy złotych na ich usunięcie, jednak daremnie. Przebarwienia nadal były. Doktor Dołba usunął je już na pierwszej wizycie. Uważam, że jest doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie i udziela konkretnych, fachowych porad. Dzięki niemu mogę znowu założyć sukienkę z odkrytymi plecami. Gorąco i z pełną odpowiedzialnością POLECAM!
Saletra
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 czerwca 2011, 11:23

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Saletra »

Lekarz Dołba to jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Miałem u niego zabieg korekcji blizny.
ODPOWIEDZ