Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: myosotis »

madziaszek404 pisze:a ja polece wam "new trend" tam za slimfastem!!ostatnio bylam na fryzurze na andrzejkii i powiem wam ze bardzo fajnie mi tam pani taka blondynka zrobila fryzure, bylam bardzo zadowolona trzymala mi sie bardzo dlugo!! sama nie wiedzialam co chce a one mi fajnie doradzily!!dlatego wlasnie wybieram sie tam na obciecie a jak obcinaja to zdam relacje po wizycie!!

a jaką fryzurkę dokaładnie robiłaś? masz jakieś zdjęcie może?
laticord
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:21

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: laticord »

najlepszy zakład to zakład " Matiola" na ul. Kadyiego . Super panie są, można pogadać i tanio się obciąć, np. irokez 8 zł, a bez ścinania góry tylko boków kosztuje 5 zł. Polecam :) :hurra:
alajaslo
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 marca 2009, 13:15

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: alajaslo »

Bądźmy rozsądne!
Zaraz zaczniemy wypisywać, że wyrwanie jednego "kłaka" w promocji za 0,0001 gr :wstyd:
Jeśli fryzjerka inwestuje w siebie, jeździ na szkolenia i ma fach w rękach to nie będzie popierniczać za grosze.
No.. chyba że z łapanki, biura pracy lub prosto z ulicy.
Wiadomo, że trzeba patrzyć gdzie i ile się wydaje, ale jak ktoś pisze, że zrobi mi coś za darmo to.....musi to zrobić kosztem czegoś innego np. nieprania ręczników, zaoszczędzeniu na materiałach czy na taniej sile roboczej z zerowymi umiejętnościami.

Moja babcia mówi " co tanie - to drogie" i to się sprawdza.
bamboocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2010, 11:30

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: bamboocha »

a ja polecam V.I.P -a na ul. Tkaczowa fajnie tam jest:)
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: Jaślaneczka »

Anek pisze:
nusia pisze:
Jaślaneczka pisze:Ok wyjaśniam. Jeśli chodzi o upięcia to niestety Pan Marcin nie słucha pomysłów swoich klientów tylko robi je po swojemu czyli w efekcie wychodzi sztywna wylizana fryzura z toną lakieru. Jeśli chodzi o cięcie to slyszałam że jest dobry.
A byłaś u niego na upięciu ?

Nusia Ma rację bo mnie robił upięcie i byłam zadowolona bo przynajmniej fryzura po1h się nie rozwaliła i P.Marcin zna się na rzeczy w tym co robi i robi to dobrze zarówno ścięcia farbowania balejage jak i upięcia. Wiadomo o gustach się nie rozmawia ale nigdy się nie da dogodzić jeden woli tak inny tak i zawsze jest ktoś niezadowolony. Moim zdaniem jednak warto jest mieć fryzurę która będzie się trzymała niż taką która ma się za chwilę rozwalić stąd ten lakier ale nie przesadzajmy, że tona. A co do nie słuchania klientów też mam odmienne zdanie gdyż słucha klienta zawsze i często radzi bądź odradza fryzury i z tego co zaobserwowałam klientki na tym dobrze wychodzą i wyglądają super.
Pewnie i tak zaraz ktoś napisze że mój post jest reklamą więc do wiadomości jestem osobą obiektywną gdyż sama po obcięciu w salonie effekt gdzie z włosów do pasa nagle zrobiły się do ramion bo Pani nie mogła sobie poradzić z wyrównaniem :/ szukałam kogoś kto obetnie czy uczesze mnie jak będę chciała lub doradzi co mam zrobić jak się czesać i własnie trafiłam do P. Marcina i na pewno nie zmieniłabym go na innego fryzjera zarówno ja jak i moja mama i jeszcze kilka moich znajomych :)
No właśnie o gustach się nie rozmawia widocznie mamy odmienny bo wiesz może i fryzura sie długo trzyma ale czujesz się przy tym jak stara maleńka. No powiedzmy sobie szczerze takie fryzury były modne w latach 90'tych. Ja tam wolę żeby fryzura była bardziej luźna i nawet jakby mi się troszkę rozwaliła to nic by się nie stało przynajmniej bym się dobrze czuła i wyglądałabym naturalnie. To tyle w tym temacie :cisza:
ewka01511
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 19 listopada 2010, 18:27

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: ewka01511 »

A w jakim salonie fryzjerskim mozna zrobic tzw. ondulacja na długich włosach????
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: bieska »

Ja polecam Pana Marcina z salonu Image jestem bardzo zadowolona!Po pierwsze nie ma wygórowanych cen i myślę ze naprawdę ma talent!
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Makadamia »

W którym salonie w Jaśle najlepiej robić trwałą?? Tak, żeby fryzjer/ka nie popaliła włosów i dobrze doradziła grubość wałków i "mocność" płynu do długości, rodzaju i kondycji włosów?? Proszę doradźcie...
boryna
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 2 sierpnia 2009, 13:14

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: boryna »

Makadamia pisze:Ostatnio spotkałam koleżankę, która miała bardzo fajną fryzurkę. Oczywiście wypytałam o fryzjerkę i na drugi dzień sama się tam wybrałam :D
Był to zakład ALL STYLE Pani ALICJI PIĘTY na ul. Baczyńskiego 15. Muszę powiedzieć, że wyszłam od p. Alicji baaardzo zadowolona :D Świetnie ścięła mi włoski, wycieniowała i "wydegażowała". Teraz praktycznie same się układają - wystarczy trochę pianki i suszarka - nic więcej nie muszę z nimi robić :) Chociaż szczerze przyznam, że gdy zobaczyłam jak p.Alicja wymachuje rękami przy obcinaniu, to się trochę przestraszyłam ;) Ale odwrotu już nie było ;) No i w sumie bardzo dobrze, bo fryzurka jest super, a i sama fryzjerka jest bardzo miłą i sympatyczną osobą ;) Z tego co zauważyłam, to pracuje na produktach MATRIXA. A i jeśli ktoś chciałby skorzystać z jej usług np. po godzinach otwarcia lub w niedzielę, to jest taka mozliwość - po wczesniejszym kontakcie telefonicznym. :) Polecam :D

To co już Pani Alicja ci nie wystarcza ? Już nie jest "najlepszą fryzjerką w Jaśle"?
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Makadamia »

To co już Pani Alicja ci nie wystarcza ? Już nie jest "najlepszą fryzjerką w Jaśle"?
Po pierwsze, to nie powiedziałam, że Pani Alicja jest "najlepszą fryzjerką w Jaśle" - ścianałm się u niej i byłam bardzo zadowolona, ale teraz zapuściłam włoski i chciałabym zrobić sobię trwałą, a NIE WIEM JAK ROBI TRWAŁE PANI ALICJA, TYLKO JAK ŚCINA!!! Proszę o radę dziewczyny, które robiły trwałe i były zadowolone i mogą polecić konkretnego fryzjera do TRWAŁEJ (nie potrzeba mi uszczypliwych uwag zakompleksionych pseudoForumowiczek takich jak "boryna" - Tobie już podziękuję!)
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: adu28 »

Jesli chodzi o sciecie ,ta najlepsza fryzjerka jest Dagmara z salonu na Mickiewicza ,zawsze bylam zadowolona:)
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Anek »

Makadamia pisze:W którym salonie w Jaśle najlepiej robić trwałą?? Tak, żeby fryzjer/ka nie popaliła włosów i dobrze doradziła grubość wałków i "mocność" płynu do długości, rodzaju i kondycji włosów?? Proszę doradźcie...

Mojej mamie kiedyś fryzjerka zniszczyła włosy trwałą i później udała się właśnie do salonu image w sobniowie do P. Marcina i on właśnie doradził i zrobił dobrą trwała nie niszcząc włosów a mama nie wyszła z włosami jak u barana tylko były normalne, więc polecam w tej kwestii P. Marcina
ewka01511
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 19 listopada 2010, 18:27

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: ewka01511 »

A moglabys mi powiedziec ale tak mniej wiecej kosztuje tam trwała???? I jakie twoja mama ma długosi włosy???:P:)
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Anek »

Ciężko mi powiedzieć ile kosztuje bo mama płaciła i za mnie i za siebie więc ceny dokładnie nie znam :) moja mama ma takiej średniej długości włosy tak do szyi , ale byłam też świadkiem jak robił kobiecie z dużo dłuższymi włosami i fajnie wyglądała :)
ewka01511
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 19 listopada 2010, 18:27

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: ewka01511 »

A tak mniej wiecej?????? Bo nie wiem ile sie mam spodziewac:P 100, 200 zł czt wiecej??:P
ODPOWIEDZ