Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: kbolek194 »

może ktoś wie, który dentysta przyjmie mnie od razu z bólem zęba?
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: fakir »

Predzej w Jasle wykitujesz niz ktorys Cie przyjmie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: dragoness »

Spróbuj u Słowika, powinien przyjąć.
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: Cassandra »

Mnie od ręki przyjęła pani Kalisz. Ma gabinet w przychodni u Masteja. To numer do jej gabinetu (013) 44 38 003.
Pozdrawiam.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: mario1562 »

swrgo czasu słowik przyjmował od reki do wyrwania z bulem zęba.
babell
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 2 grudnia 2008, 18:09

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: babell »

Z bolącym zębem od ręki przyjmie Cię na pewno dr Wilk, zobaczy i jeżeli nie nadaje się do leczenie usunie a jeżeli nadaje się to będzie leczyć
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: xyz123 »

loginspl pisze:dbajbie o zeby na bierząco a nie jak boli to wtedy do dentysty :) :mur:
jak już co to na bieżąco :P
scols11
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 17:46

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: scols11 »

A który dentysta przyjmie mnie najszybciej jak sie da , poniewaz wypadla mi plomba w 1 i żeby jeszcze solidnie wykonał swoją prace :super:
kawa1888
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 lutego 2011, 13:15

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: kawa1888 »

Chyba wszyscy dentyści w Jaśle są dobrzy, poza panią Wilk.
Byłem u niej prywatnie z bólem zęba. Zrobiła olbrzymią plombę. Po jakimś czasie poszedłem do niej znowu, bo ten ząb ciągle trochę bolał. Wmówiła mi wtedy, że to tylko wydaje mi się. Za jakiś czas ta plomba wypadła. Wstawiła pseudo koronę na już zepsutym i niewyleczonym korzeniu. Przy okazji, za głęboko spiłowała zęba, tak że to uwierało w dziąsło.
Wyleczyli mi to wszystko w klinice stomatologicznej, ale dużo to kosztowało. Byłoby taniej, gdyby ząb od początku był leczony dobrze, albo gdyby pani Wilk nie oszukiwała pacjentów. Ona nie umie nawet plomby dobrze zrobić, a gdy ząb jest do leczenia kanałowego, wmawia, że trzeba go wyrwać. Nigdy nie zapomnę, jak się przez nią wycierpiałem.
Pani Wilk jest KOWALEM, a nie lekarzem stomatologiem! :!:
Awatar użytkownika
Antalyaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 lutego 2011, 00:34

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: Antalyaa »

kawa1888 pisze:Chyba wszyscy dentyści w Jaśle są dobrzy, poza panią Wilk.
Byłem u niej prywatnie z bólem zęba. Zrobiła olbrzymią plombę. Po jakimś czasie poszedłem do niej znowu, bo ten ząb ciągle trochę bolał. Wmówiła mi wtedy, że to tylko wydaje mi się. Za jakiś czas ta plomba wypadła. Wstawiła pseudo koronę na już zepsutym i niewyleczonym korzeniu. Przy okazji, za głęboko spiłowała zęba, tak że to uwierało w dziąsło.
Wyleczyli mi to wszystko w klinice stomatologicznej, ale dużo to kosztowało. Byłoby taniej, gdyby ząb od początku był leczony dobrze, albo gdyby pani Wilk nie oszukiwała pacjentów. Ona nie umie nawet plomby dobrze zrobić, a gdy ząb jest do leczenia kanałowego, wmawia, że trzeba go wyrwać. Nigdy nie zapomnę, jak się przez nią wycierpiałem.
Pani Wilk jest KOWALEM, a nie lekarzem stomatologiem! :!:
Pod każdym tematem odnosnie dentystów piszesz to samo - wygląda na to, że chcesz po prostu zrobić dobrej dentystce antyreklamę :/ Ja osobiście Panią Wilk polecam, wyrywałam u niej "ósemki" i mimo, że panicznie się na początku bałam, to okazało się, że strach był na wyrost - dobre znieczulenie, zero bólu, poza tym miłe i kulturalne podejście do pacjenta!
michal99166
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 14 lutego 2010, 19:27

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: michal99166 »

Musiałem się zalogować, żeby to napisać. Całą rodziną leczę się u Pani Wilk od 9 lat i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów. Także mogę polecić, bez wyrzutów sumienia.
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: kowalik267 »

Może wiecie ile kosztuje wizyta u dr. Pierz.Musze wstawić pół zęba czy daje środki przeciwbólowe i czy jest dobra.
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: RIKOW »

przechodziłem niedawno koło osiedla KOTLINA i zobaczyłem afisz DENTLANDIA czynny całą dobe o dziwo.obok sklepu żelaznego na skrzyżowaniu kaufland gorajowice. odpisałem numer w razie W. 509 898 908.co do bliższych informacji to nic się nie wypowiem bo nie korzystałem.
iron
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2011, 01:21

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: iron »

Ja od kilku lat z całą rodziną przenieśliśmy się do pani dr Iwony Sadzikowskiej. Szczerze polecam , także dla dzieci. Bardzo dokładna, cierpliwa i przy tym miła. Cenowo też bardzo przystępna.
bialaczekolada777

Re: Pilne! Ból zęba, który dentysta przyjmie od razu?

Post autor: bialaczekolada777 »

Prosze mi podac numer kontaktowy do p.Wilk bo nigdzie nie moge tego znalezc :cisza:
ODPOWIEDZ