Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Lukrecja
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 17:46

Re: Zespol weselny

Post autor: Lukrecja »

Haha! Wpisał ktoś słowo "tequila", a i Ludwig się obudził... Witamy!
I od razu należy stwierdzić: cóż za kolejne mało trafne spostrzeżenia Pana Ludwiga!!! Obiektywnie rzecz ujmując:
1. Gdyby ów Pan Ludwig był takim bystrym obserwatorem i nie tak uczulonym na słowo "tequila" zauważyłby z lekkością, że na tym forum zespół ten wcale nie jest tak mocno promowany (wystarczy zerknąć na te 21 stron tematu, jeśli komuś się chce i po prostu sobie policzyć). Nazw innych kapel pada tu wiele i niektóre z nich ze zdecydowanie większą częstotliwością.
2. Wrażliwość Pana Ludwiga na tę nazwę do tego stopnia jest dalece posunięta, że swobodną reklamę innych zespołów zupełnie przemilcza (i w przeciwieństwie do Pana L. wcale nie mówię, że wszystkie wpisy tutaj są dziełem samych zespołów).
A i pewnie gdyby był na moim miejscu, widział to, co widział i słyszał to, co ów zespół prezentuje może trochę bardziej zająłby się samym sobą, a nie analizowaniem nick'ów, numerów IP i nie trzymał się tym podobnych szpiegowskich metod.
3. Jak forumowicze zauważyć mogą Pan L. w temacie "zespół weselny" wyjątkowo uaktywnia się właśnie przy słowie "tequila".
Jakiś zasmucony Pan L. musi być życiem...
Zresztą to, co napisałam po jednym weselu z ich udziałem na stronie w ich Księdze Gości http://www.prv.pl/guestbook-comments/id,175888 jest moją pozytywną opinią (i jak można przeczytać nie tylko moją) i tego się będę trzymać. Chyba że usłyszę na którymś weselu równie dobry zespół - na pewno wszystkich w tym miejscu powiadomię.

A co do autoreklamy w temacie "zespół weselny" to nie wiem, czy Pan L. przypomina sobie wielką aktywność moderatora i wycięte niektóre posty "reklamowe" - wówczas stanowiły one offtopic'i, a teraz... chyba przyszły lepsze czasy...
a przecież śpiewałam kiedyś w jednym z wyciętych moich postów: "niech żyje wolność (słowa), wolność i swoboda..." i doczekałam się...
A osobiście reklamy nie potrzebuję - wystarczająco jestem urodziwa, żeby i bez tego radzić sobie nieźle. Powodzenie w każdym razie u chłopców mam ;)
Portofino
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2010, 20:21

sekwens

Post autor: Portofino »

Ha ha ha ten pałker z Sekwensu to jakis "genialny gość". Spróbujcie potańczyc i porozmawiać przy jego muzyce !!! On niema pojecia jak grac na imprezach tanecznych ! Normalny dyletant !
Jak taki dobry to czemu chałturzy po weselach? Jeszcze nikt go nie odkrył??? Przeciez to starszy facet!
Co do wokalu to owszem tylko poco gość gra na gitarze przeciez ona mu wyraźnie przeszkadza . Czy ten zespół to tylko solista i pałker ??? No To super zespól niema co :D
Nie polecam na wesele tego zespołu !!!
Ostatnio zmieniony 8 listopada 2010, 01:45 przez Portofino, łącznie zmieniany 3 razy.
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Zespol weselny

Post autor: MalcolmX »

polecam THE FLAMES
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Zespol weselny

Post autor: mario1562 »

Ja polecam tylko i wyłacznie Zespół RAFA:))))
Awatar użytkownika
XbogodanX
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2010, 20:29
Lokalizacja: wszędzie gdzie trzeba :)

Re: Zespol weselny

Post autor: XbogodanX »

wg mnie najlepszy zespół to banda rudego z Sanoka , grają doskonale a i wokalistka fajna:)
miki75
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2010, 11:05

Re: Zespol weselny

Post autor: miki75 »

Autoreklama kwitnie aż miło. Znam zespoły, które grają za mniej niż 3 tys. za dwa dni (w składzie 5-cio osobowym) i wcale nie ustępują, a nawet przewyższają poziomem gry wymienione tutaj.
GRAJĄ, a nie puszczają z dyskietek jak niektóre z pojawiających się na powyższym forum! Sam gram w jednym z nich.
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2010, 22:26 przez miki75, łącznie zmieniany 1 raz.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Zespol weselny

Post autor: Snookie »

Osobiście gorąco polecam zespół Imperial z Sowiny i Andante z Brzostku. Świetnie grają. Pozdrawiam:)
hardcore
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwietnia 2010, 19:30
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów

Re: Zespol weselny

Post autor: hardcore »

a ile ci FACTORS wzięli za wesele?
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Zespol weselny

Post autor: bubble »

Ktoś wcześniej pytał o CAMBER - byłam na weselu z tym zespołem - świetnie grają - szczególnie świetny efekt daje trąbka/saksofon (?) przy rytmicznych kawałkach - aż nogi same rwały się do tańca, a do tego pani ma przyjemny dla ucha głos; zespół wydaje się bardzo, bardzo sympatycznym składem.

Mam jednak pytanie... Jakie zespoły weselne są z Brzostku/Brzostka? :D Mógłby mi ktoś o nich coś powiedzieć?
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Zespol weselny

Post autor: nikita »

bubble pisze:Mam jednak pytanie... Jakie zespoły weselne są z Brzostku/Brzostka? Mógłby mi ktoś o nich coś powiedzieć?
"Eldorado" - całkiem fajny, młody zespół ;)
konklama
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 listopada 2010, 16:36

Re: Zespol weselny

Post autor: konklama »

hardcore pisze:a ile ci FACTORS wzięli za wesele?
2800
maz_krzysiek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 21 listopada 2010, 21:38

Re: Zespol weselny

Post autor: maz_krzysiek »

Witam!
Mam prośbę: czy jest ktoś kto mógłby pożyczyć płytę z wesela na której grała orkiestra "Van Gok" (czy jakoś tak) lub orkiestra "Rewers" z Wrocanki?
Mieszkam w Jaśle.
Chciałbym sprawdzić oba zespoły przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Tak na jeden wieczór żeby sprawdzić jak grają i bawią ludzi.
Odpowiedzi proszę wysyłać na maila: [email protected]
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam wszystkich użytkowników
Krzysiek
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Zespol weselny

Post autor: KooKoszka »

maz_krzysiek pisze:Witam!
Mam prośbę: czy jest ktoś kto mógłby pożyczyć płytę z wesela na której grała orkiestra "Van Gok" (czy jakoś tak) lub orkiestra "Rewers" z Wrocanki?
Mieszkam w Jaśle.
Chciałbym sprawdzić oba zespoły przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Tak na jeden wieczór żeby sprawdzić jak grają i bawią ludzi.
Odpowiedzi proszę wysyłać na maila: [email protected]
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam wszystkich użytkowników
Krzysiek
Słyszałam jak graja Revers bo byłam na takim weselu.Powiem Ci tak jak na 5 facetów w różnym wieku umieją się świetnie zgrać i fajnie zabawić gości.Jak ja byłam wesele trwało do 6 a poprawimy do 5 bo tak fajnie grali i jak wychodzili na scenę to goście od razu szli tańczyć więc, mogę Ci ich polecić.A co do tej 2 ekipy niestety nie znam
maaajaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lipca 2009, 20:04

Re: Zespol weselny

Post autor: maaajaaa »

Również polecam zespół Rewers. Grali u mojego brata na weselu i ludzie świetnie się bawili :)
majka_styg
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 20:29

Re: Zespol weselny

Post autor: majka_styg »

Ja się wypowiem tak - u mnie na weselu grał zespół VIVA z p. Romkiem Stygarem - oprawa muzyczna super, zabawa do samego rana a w dniu poprawin nie tak jak gdzie byliśmy gośćmi do 23, ale do ok. 2 i to trudno było skończyć. Ludzie cały czas tańczyli a po weselichu miłe wspomnienia i tylko pytają o zespół. Goście z drugiego końca Polski do dziś wspominają, a wesele było 28 sierpnia tego roku. Nawet naszych gości zagranicznych uraczyli wokalem w ich języku. Owszem typowych zabaw nie było, ale sądzę, że to niepotrzebne jeśli cała sala tańczy i nie ma miejsca się wcisnąć. Zespół wart swojej ceny i nie żałuje, że ich wzięliśmy, żałuje, że drugiej takiej imprezy nie zorganizujemy.
Najważniejsze jest, żeby każdy dobrze się bawił, a na wesele nie przychodzi się tylko zjeść i wypić, ale dobrze potańczyć. I prawdą jest że sukces wesela to goście, jak chcą i potrafią się bawić to dobry zespół zagra im pod nogę.
Zablokowany