Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Lukrecja
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 17:46

Re: Zespol weselny

Post autor: Lukrecja »

matisow pisze:A ja bardzo polecam zespół affter z tomaszowa lubelskiego bardzo świetnie grają mało biorą za wesele byłam na weselu gdzie właśnie grali to to się jeszcze tak nie wybawiłem mają chyba jeszcze wolne terminy na 2011 r i sylwestratego roku . Numer tel to: 725292221 lub gg 8458732
To faktycznie "dobry zespół", co ma "jeszcze wolne terminy na 2011 i sylwestra tego roku" :hyhy:
A co do wypowiedzi rockmen'a [16 września 2010, 23:53] to trudno nie polecać zespołów, które nie schodzą z ceny poniżej 4,5 tys. za jeden dzień.
matisow
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 października 2010, 12:12

Re: Zespol weselny

Post autor: matisow »

a ten affter to pomyłka oni nazywają się vegas i świetnie grają numer 725292221
ewa.c3891
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 26 października 2010, 09:53

Re: Zespol weselny

Post autor: ewa.c3891 »

Polecam zespół Teqila niedawno grali u mojej koleżanki na weselu...
http://tequila-jaslo.prv.pl/index1.html
Portofino
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2010, 20:21

Re: Zespol weselny

Post autor: Portofino »

Ha ha ha ten pałker z Sekwensu to jakis nienormalny gość. Spróbujcie potańczyc i porozmawiać przy jego muzyce !!! On niema pojecia jak grac na imprezach tanecznych !
Jak taki dobry to czemu chałturzy po weselach? Jeszcze nikt go nie odkrył??? Przeciez to starszy facet!
Co do wokalu to owszem tylko poco gość gra na gitarze przeciez ona mu wyraźnie przeszkadza . Czy ten zespół to tylko solista i pałker ???
Nie polecam na wesele tego zespołu !
Portofino
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2010, 20:21

Re: Zespol weselny

Post autor: Portofino »

Nie polecam sekwensu.........
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Zespol weselny

Post autor: gibson »

Portofino ,a kogo polecasz?
paaalaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 listopada 2010, 21:43
Lokalizacja: Podkarpacie, Małopolska :)

Re: Zespol weselny

Post autor: paaalaaa »

Ja polecam BANDE RUDEGO ze Sanoka - na prawdę - świetnie grają i prowadzą zabawy.
p790901
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 18 września 2008, 10:36

Re: Zespol weselny

Post autor: p790901 »

Na wielu weselach byłem ale nic lepszego niż The Flames nie spotkałem. Zespół którzy się wyróżnia!

http://www.theflames.pl/
aliceee
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 grudnia 2008, 15:05

Re: Zespol weselny

Post autor: aliceee »

Ja polecam zespół whispers

Tutaj są jakieś nagrania od nich.
http://zespolwhispers.wrzuta.pl/playlista/0lyY0h2H0ij
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Zespol weselny

Post autor: darkonel »

Hej zepoły, może potrzebujecie gitarzystę (solo lub bas) z doświadczeniem?. Wiek 30l. Piszcie na [email protected]. Pozdrówka
Saxofon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:43

Re: Zespol weselny

Post autor: Saxofon »

Ale reklama kwitnie aż niemiło patrzeć :hyhy:
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Zespol weselny

Post autor: nikita »

Wg mnie to dobrze, że w jednym wątku zebrane są wszystkie zespoły i linki do ich stron czy też nagrań. Dzięki temu potencjalny klient ma możliwość dość dużego wyboru, bo niestety nie każdy uczestniczy w ciągu roku kilka albo kilkanaście razy w imprezach z tego typu muzyką.
Oczywiście - z dużym przymrużeniem oka potraktuje posty użytkowników, którzy udzielili się tylko w tym wątku raz bądź dwa.
Lukrecja
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 17:46

Re: Zespol weselny

Post autor: Lukrecja »

nikita pisze:Wg mnie to dobrze, że w jednym wątku zebrane są wszystkie zespoły i linki do ich stron czy też nagrań. Dzięki temu potencjalny klient ma możliwość dość dużego wyboru, bo niestety nie każdy uczestniczy w ciągu roku kilka albo kilkanaście razy w imprezach z tego typu muzyką.
Oczywiście - z dużym przymrużeniem oka potraktuje posty użytkowników, którzy udzielili się tylko w tym wątku raz bądź dwa.

I bardzo słusznie - popieram nikitę. Niech się wszyscy wyreklamują, kontaktują, przesłuchują i wybierają. A forum to jest świetnym miejscem do zgromadzenia takiego materiału, bo aż takich samobójców chyba nie, którzy wybiorą zespół na podstawie tych wpisów :P
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: Ludwig »

Lukrecja pisze:
nikita pisze:Wg mnie to dobrze, że w jednym wątku zebrane są wszystkie zespoły i linki do ich stron czy też nagrań. Dzięki temu potencjalny klient ma możliwość dość dużego wyboru, bo niestety nie każdy uczestniczy w ciągu roku kilka albo kilkanaście razy w imprezach z tego typu muzyką.
Oczywiście - z dużym przymrużeniem oka potraktuje posty użytkowników, którzy udzielili się tylko w tym wątku raz bądź dwa.

I bardzo słusznie - popieram nikitę. Niech się wszyscy wyreklamują, kontaktują, przesłuchują i wybierają. A forum to jest świetnym miejscem do zgromadzenia takiego materiału, bo aż takich samobójców chyba nie, którzy wybiorą zespół na podstawie tych wpisów :P
A jeszcze niedawno Pani Lukrecja chciała sprawdzać czy aby przypadkiem janinag222 nie robi sobie autoreklamy (post z 27 sierpnia 2010) :P
Cieszę się, że nastąpiła tak drastyczna zmiana oficjalnych poglądów na temat oceniania forumowej reklamy, bo przecież Od dawna możemy zauważyć, że Lukrecja, ewa.c3891, Anek, Looking For Angels i Glocker reprezentują zespół Tequila, który za wszelką cenę chcą wypromować za pośrednictwem tego forum. :hyhy: Można śmiało stwierdzić (choć jeszcze zostało 2 miesiące), że zespół Tequila został Forumowym Królem Internetu 2010 :wstyd:
Moim zdaniem i tak lepiej z różnych nicków polecać swój zespół niż pisać jakieś paszkwile na konkurencje. Życzę aby ta autoreklama w internecie przyniosła Lukrecji zamierzony skutek. Trudno, jak nie ma wyników w "real", to pozostaje szukać ratunku w "wirtual" :D
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Zespol weselny

Post autor: gibson »

Witam Ludwig klanim sie nisko :)
Zablokowany