Treningi Rugby

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
naruto11
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Treningi

Post autor: naruto11 »

Możecie na mnie liczyć :)
ktośś
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2009, 15:12

Re: Treningi

Post autor: ktośś »

Ja(kuba) będę, mam nadzieję że inni też...
grubyy
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 lipca 2009, 13:48

Re: Treningi

Post autor: grubyy »

w sumie to jest powtarzanie tego samego w kółko... wszyscy sie teraz zdeklarują a w sobote bedą 4osoby... no nic... ja sie postaram być mimo wszystko ;) pzdr
naruto11
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Treningi

Post autor: naruto11 »

.
Ostatnio zmieniony 25 października 2009, 18:43 przez naruto11, łącznie zmieniany 1 raz.
Rugby Lesko
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 września 2009, 15:53

Re: Treningi

Post autor: Rugby Lesko »

choć bardzo chcę to dzisiaj nie mogę być na treningu.
jeśli dojdzie do wyjazdu na turniej w sączu i będzie miejsce też dla mnie to chętnie pojadę.

tolek, daj mi znać w tej sprawie na maila: [email protected]

dzięki, pozdrawiam
naruto11
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Treningi

Post autor: naruto11 »

Włodek nie ma problemu ;] Ty jesteś na innych zasadach.
Pozdro
Tolek
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Treningi

Post autor: sieno »

Pierwszy trening w tym roku odbędzie się 14 lutego (niedziela) o 10 rano na boisku przy gim. 2.
Zachęcam również nowe osoby o spróbowanie sił w tym sporcie.
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Treningi

Post autor: Darkness »

sieno pisze:Pierwszy trening w tym roku odbędzie się 14 lutego (niedziela) o 10 rano na boisku przy gim. 2.
Zachęcam również nowe osoby o spróbowanie sił w tym sporcie.
treningi od wymienionej wyzej niedzieli beda sie odbywac co tydzien o tej samej porze,a w czasie ferii zimowych, jesli sie zdecydujecie, wprowadzimy dodatkowy trening w czwarki o 16 :hyhy:
naruto11
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Treningi

Post autor: naruto11 »

Beznadziejny termin treningów... To już lepiej w sobotę o 10-11, a nie w niedzielę. No sory ale w niedzielę dużo osób wyjeżdża w różne miejsca albo śpi po imprezach bo niedziela to dzień wolny. Mnie tam w niedziele na pewno na treningu nie zobaczycie. Teraz ja wale focha. Bo nie raz było tak, że przychodziło na trening 3-4 stałe osoby i nikt więcej. Ogarnijcie jakiś normalny termin, a nie niedziele. Poza tym, niedzielę wolę spędzać z kimś innym, a nie wracać upier... po treningu.
Przy okazji. nie mam zamiaru zapie... co tydzien w tą i spowrotem 4km na nogach dla 4-5 osób na treningu ( to i tak dosyć optymistyczna myśl) . Na feriach coś pomyślcie :) Może te plakaty, o których kiedyś mówiłem? Porozwieszać, że są treningi rugby.
P.S. W Urzędzie Miasta kazali jak najszybciej złożyć pismo o dofinansowanie póki są pieniądze.

Edit: sieno

Edit2:
A co to [...] powrót do komuny ?
Btw. O terminie [...] wiedziałem. Wiedziałem, że jest, a kiedy to średnio. Poza tym niby po co ja tam miałem iść? Ustaliliście to samo co wałkuje się od paru miesięcy, poza zmianą treningów.
W sobotę przyjeżdża do mnie Landryn to on Wam ogarnie jak jest w sosnowcu tym co nie wiedzą to może zaczną niektórzy myśleć ;p
pjona
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2010, 11:27 przez naruto11, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Treningi

Post autor: Darkness »

taki termin ustalilismy na spotkaniu,na ktorym jak dobrze pamietam Cie nie bylo :P ale ok bede w ten weekend to spotkamy sie znowu,bo mam dla Was kolejna ciekawostke ;)

ida wybory to sie cos dzieje :rotfl:

aa i wyslij mi te dane co rozmawialismy :luka:
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Treningi

Post autor: sieno »

W sobotę 8 maja o godzinie 13.00 na boisku przy gim 2 odbędzie sie trening rugby. Postarajcie się przyjść i ćwiczyć. Zapraszam również osoby chętne do spróbowania sil w tym sporcie.
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Treningi

Post autor: Seba Kotlina »

To jak panowie ruszamy z jakimiś treningami od września bo szkoda byłoby zaprzepaścić to co niektórzy budowali pare dobrych lat. Trzeba by było tylko trochę zaangażowania. Proponuje sobotę lub niedziele
malberg
Guru
Guru
Posty: 144
Rejestracja: 12 lipca 2009, 20:15

Re: Treningi

Post autor: malberg »

macie jakąś stronkę internetową?
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Treningi

Post autor: Seba Kotlina »

Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Treningi

Post autor: Darkness »

ogarnijcie sie i zacznijcie treningi przynajmniej raz w tygodniu np w sobote bo 02.10 chcialbym zebysmy pojechali na turniej do Nowego Sącza a kondycji to pewnie nikt z Was nie ma :mad: :mad: :mad:

mam nadzieje ze kuzwa ostatni raz w swoim zyciu prosze Was o to bo jak macie miec takie podejscie do sprawy kolejny sezon to wiecie jak to sie skonczy ...

przemyslcie to dobrze :!:
ODPOWIEDZ