Jaki rower kupić

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki rower kupić

Post autor: Pemek94 »

No właśnie o to chodzi, nie można kupować w ciemno roweru, trzeba go wypróbować i co najważniejsze dobrać wielkość ramy do naszego wzrostu. Osprzęt w rowerach Meridy, Kellysa i Authora jest bardzo dobry, co prawda tak jak kolega wyżej napisał wszystko jest robione w Chinach, ale można powiedzieć że nie jest robione na odwal.
smigol
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:45

Re: Jaki rower kupić

Post autor: smigol »

ostatnio jechałem przez Niegłowice i na podwórku pewnego gospodarstwa widziałem około 20 rowerów w tym kilka niezłych marek. dokładnie jest to w miejscu gdzie jest tablica "Niegłowice" czyli na granicy Niegłowic i Bajdów. tyle rowqerów to chyba nie na uzytek wlasny gospodarza tylko na sprzedaż. czy tak, wiecie cos na ten temat? moze ktos z Was tam kupował i wie jakie mniej więcej ceny?
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Jaki rower kupić

Post autor: N2N »

smigol pisze:ostatnio jechałem przez Niegłowice i na podwórku pewnego gospodarstwa widziałem około 20 rowerów w tym kilka niezłych marek. dokładnie jest to w miejscu gdzie jest tablica "Niegłowice" czyli na granicy Niegłowic i Bajdów. tyle rowqerów to chyba nie na uzytek wlasny gospodarza tylko na sprzedaż. czy tak, wiecie cos na ten temat? moze ktos z Was tam kupował i wie jakie mniej więcej ceny?
Tak, tam taki Pan sprzedaje rowery, kosiarki itd. z za granicy, używane, ale naprawdę porządne i solidne rowery, byłem tam raz i można naprawdę coś ciekawego dla siebie wybrać. Napewno lepsze niż w jasielskich sklepach rowery które ważą więcej niż ja, a opony mają jak czołgi gąsiennice.
miszczu91
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 21:47

Re: Jaki rower kupić

Post autor: miszczu91 »

powiem tak za dobrego authora, BH czy kellysa trzeba dać przynajmniej 1500 a nawet ceny rozpoczynają się od 2000 zł
ja polece krossa v3 do 1000zł bezkonkurencyjny, mozna na nim pojezdzić po górach
brat ma v2 i sobie chwali a v3 ma jeszcze lepszy osprzęt ... :)
co do meridy nie polecam tej marki z własnego doświadczenia ... napewno nie jest to marka równa authorowi czy kellysowi więc nie porównywałbym rowerów tej firmy z rowerami najlepszymi ...
reasumując do 1000zł nie znajdziesz nic lepszego jak hexagon v3
taka jest moja opinia
pozdrawiam
smigol
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:45

Re: Jaki rower kupić

Post autor: smigol »

miszczu91 pisze: ja polece krossa v3 do 1000zł bezkonkurencyjny, mozna na nim pojezdzić po górach
brat ma v2 i sobie chwali a v3 ma jeszcze lepszy osprzęt ... :)
co do meridy nie polecam tej marki z własnego doświadczenia ...
hehe niezła rozbieżnosc pogladow. czytajac poprzednie mozna sie dowiedziec że Kross nie za dobry a Merida ok . hhhmmm ciekawe :)
N2N pisze:Tak, tam taki Pan sprzedaje rowery, kosiarki itd. z za granicy, używane, ale naprawdę porządne i solidne rowery, byłem tam raz i można naprawdę coś ciekawego dla siebie wybrać.
dzięki :ok: a wiesz może jak ceny rowerów?
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Re: Jaki rower kupić

Post autor: 2razy5skis »

Polecam Produkty firmy Mongoose. :)
smigol
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:45

Re: Jaki rower kupić

Post autor: smigol »

2razy5skis pisze:Polecam Produkty firmy Mongoose. :)
no slyszałem że dobra ,ale tez droga i raczej sprzetu tej firmy w granicach 1000-1200 raczej sie nie kupi :zalamany:
Awatar użytkownika
dawideqq
Guru
Guru
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:48
Lokalizacja: ŚRÓ

Re: Jaki rower kupić

Post autor: dawideqq »

miszczu91 pisze: co do meridy nie polecam tej marki z własnego doświadczenia ... napewno nie jest to marka równa authorowi czy kellysowi
Dlaczego ?? To co Ci się stało z meridą , że nie polecasz?
Według mnie jest to marka na równi z authorem a co do kellysów sie nie wypowiadam bo nie mialem z nimi do czynienia
miszczu91
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 21:47

Re: Jaki rower kupić

Post autor: miszczu91 »

Jeśli kupować meride to nie za 1000zł, 3 lata temu kupiłem własnie rower tej firmy 3 lata temu niestety ciągłe wizyty w serwisie ... co chwile coś się psuło .,. może tylko ja miałem takie problemy nie wiem ... w każdym razie nie polecam
do 1000zł to tylko kross hexagon v3 bo lepiej kupić dobrego krossa niż słabą meride
a author, BH czy kellys to niekwestionowana czołówka :)
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Jaki rower kupić

Post autor: N2N »

smigol pisze:
N2N pisze:Tak, tam taki Pan sprzedaje rowery, kosiarki itd. z za granicy, używane, ale naprawdę porządne i solidne rowery, byłem tam raz i można naprawdę coś ciekawego dla siebie wybrać.
dzięki :ok: a wiesz może jak ceny rowerów?
Ceny prze różne, fajny rowerek można kupić już nawet za 300zł, ale są różne ceny. Od 200 w górę.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Jaki rower kupić

Post autor: buła »

a rowery górskie marki GIANT , co o nich sądzicie ? bo chyba nikt jak na razie w temacie sie o nich nie wypowiedział. a mnie interesuje opinia na ich temat. czy mozna je zaliczyć do tej lepszej grupy ( merida, kellys ) czy raczej nie warto ich kupować?
smigol
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:45

Re: Jaki rower kupić

Post autor: smigol »

buła pisze:a rowery górskie marki GIANT , co o nich sądzicie ?

chyba raczej sredniej klasy sa te rowery.
buła pisze: czy mozna je zaliczyć do tej lepszej grupy ( merida, kellys )
a do tej grupy lepszych rowerów to dodałbym jeszcze scott i mongoose
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Jaki rower kupić

Post autor: luki666 »

wszystkie powyzej 2000zl sa juz dobre i solidne,ale jesli chcesz jezdzic wyczynowo to wiadomo ze kwota wsrosnie
putek16
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 lipca 2010, 15:42
Lokalizacja: Okolicie

Re: Jaki rower kupić

Post autor: putek16 »

Kross LEVEL A2 ;d porządna maszyna :D
smigol
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:45

Re: Jaki rower kupić

Post autor: smigol »

putek16 pisze:Kross LEVEL A2 ;d porządna maszyna :D
podobno hujne krossy są ;) tak słyszłam od znajomego. mowił zeby tego nie kupowac bo lipa straszna hehe. a moze ktos z was uzytkuje i cos powie pozytywnego ?
ODPOWIEDZ