Jaki polecacie telefon?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: 9kasica2 »

nokia, sony ericsson...
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: rjarek »

Nokię 6730
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: katdeluna »

nokia 5310 xpress music :D
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: katdeluna »

Jaślanka pisze:To i ja podepnę się pod temat... ;)

Co sądzicie o Samsungu Corby??? Może ktoś z Was ma lub słyszał opinie na jego temat?
Osobiście bardzo podoba mi się kolorek :) :) no i słyszałam, że bateria trzyma dłuuugo, a na tym mi najbardziej zależy.

Obrazek

to prawda, że w miare długo bateria trzyma ;p
trudno ogólnie było mi sie w nim połapać na początku i zrezygnowałam z niego bo stwierdziłam że nie dla mnie jest cały dotykowy telefon :D
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: myosotis »

byle by Nokia albo SE
putek16
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 lipca 2010, 15:42
Lokalizacja: Okolicie

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: putek16 »

a co sądzicie o takim telefonie ? Nokia 5230
Obrazek
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: Miś »

Moze troche pomoge, a zaczne od tego postu o corbym, nie wiem jak corby, ale od paru miechow jestem uzytkownikiem samsunga monte. Na poczatku mysli to ze dotykowy to nie da sie ogarnac przeciez,zreszta pacnie o ziemie i sie rozleje ten wyswietlacz druga taka ze to samsung-przeciez ta firma nie moze zrobic dobrego telefonu. Nic bardziej mylnego, jestem bardzo zadowolny z tego samsunga, to juz nie te czasy jak pisze wiekszosc ze nokia i ew. SE robią dobre telefony, te lata juz za nami wg mnie. A sam telefon pare razy mi juz kiesoznki wypadl raz wyswietlaczem o kamien, nic mu sie nie stalo procz tego, ze nosi znamie upadku w postaci zadrapania. Ktos zaproponowal Aville, odradzam a polecam znow montego. Dlaczego ? Pewnie ma duzo wiecej plusow nad avilla ale dla mnie najważniejszym jest to ze monte posiada wyswietlacz pojemnosciowy a nie oporowy. Czyli np w avilli trzeba nacisnac ekran zeby zadziałał(rysikiem badz palcem), co dla mnie jest srednio wygodne, natomiast w monte jest wyswietlacz pojemnosciowy, tzn reaguje na jakies tam impulsy elektromagnetyczne ktore znajduja sie w naszych paluszkach, co oznacza ze rysiki na niego nie dzialaja a tylko opuszki naszych palcow, i wystarczy musnac ekran zeby zadzialal, co np przy pisaniu sms jest bardzo wygodne.Mimo, ze mam dosc gruba folie ochronna na ekranie(od nowosci) naprawde nie trzeba sie wysilac zeby ekran zadzialal, jak to bywa z wyswietlaczami oporowymi.

A co do tej nokii 5230 to właśnie miedzy monte a ta nokia zastanawiałem sie najbardziej, jednak po analizie opinii funkcji, różnica wyświetlaczy, nokia nie ma wifi, samsung lepszy aparat(niestety bez lampy i autofocusa) itp. wybor padl na montego.

Podsumowujac nigdy nie bylem i nie jestem jakims fanem takich gadzecikow typu telefon z bajerami, ale np internet dosc czesto sie przydaje, jak juz jest pod reka-a jak przez wifi sie mozna polaczyc to tym bardziej jest milo, gps raczej jako ciekawostke-to dlatego ze mam darmowe- raczej bym reki nie dal za to ze dobrze poprowadzi, czasem fajnie ogladnac jakis film, np jak masz wode pod oknem, nie masz pradu, nie wiesz co ze soba zrobic, to troche tel uratował sytuacje ;D, o muzyce nie wspominam bo to najważniejsza opcja dla mnie w telefonie(aha i douszne sluchawki, ktore jako jedyne słuchawki preferuje-te z gumkami-te sluchawki tez mialy duzy wplyw na wybor tego tela) czy tez takie bajerki jak "rozpoznawanie muzyki"- zrobily na mnie wrażenie.

Przepraszam za składnie, gramatykę i ortografie ale pislaem naprawde na predce, mam nadzieje ze da sie to rozczytać :d

Aha dodam, ze biorac z orange ten telefon jest strasznie okrojony i nafaszerowany jakimis orangowskimi linkami itp. Natomiast ja jako kompletny laik w tym temacie sam zmienilem soft na najbardziej dogodny jest wszystko okej ;P
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: Evcia »

LG BL20 -polecam
putek16
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 lipca 2010, 15:42
Lokalizacja: Okolicie

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: putek16 »

a mam takie pytanko . Czy w orange na abonament jest może Nokia N95 lub Nokia E51 ? Bo na stronie ich nie ma a interesują mnie tez one .
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: angela666 »

ja mam nokie e 75 polecam fajna do pisania esów polecam :) :)
paolla304
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2010, 13:01

Re: Jaki polecacie telefon?

Post autor: paolla304 »

Jaślanka pisze:To i ja podepnę się pod temat... ;)

Co sądzicie o Samsungu Corby??? Może ktoś z Was ma lub słyszał opinie na jego temat?
Osobiście bardzo podoba mi się kolorek :) :) no i słyszałam, że bateria trzyma dłuuugo, a na tym mi najbardziej zależy.

Obrazek
co do Samsunga Corby to jak najbardziej jestem z niego zadowolona :) telefonik ładnie wyprofilowany, cieniutki, w sam raz dla kobiety, (kolorowe obudowy tez robią swoję ;p ) posiada ciekawe menu. jednak nie powiem bo na początku miałam pewne problemy z opnowaniem tego dotykowego cacka ;) najgorszą zmorą było pisanie smsów, jednak teraz jest już wszystko oki :) jak to mówią kwestia przyzwyczajenia. co do baterii to jeśli ktoś naprawdę dużo dzwoni, słucha mp3 itp. to chyba żadna bateria długo nie potrzyma hehe a tak w ogóle to przynajmniej mi bateria trzyma tak średnio5-7 dni, a telefon posiadam już od ponad pół roku. no i jak na samsunga to jest to też bardzo "wytrzymały" telefon, kilka razy mi wypadł i oprócz paru rys nic mu się wielkiego nie stało ;)
ODPOWIEDZ