Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: mariush36 »

Nie jestem pewnien, ale wydaje Mi się, że to zależy na kogo trafisz.
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: jozek z bagien »

ale ja juz mam :hyhy:
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Charlie_P »

czy wie ktoś ile kosztuje kurs prawa jazdy na kat C? a ile na C+E? Np w renomie.
I ile trzeba miec lat żeby zrobic C+E?
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: sieno »

Cena kursu na C w Renomie to około 1900 zł, a na C+E podobnie.
A żeby zaczać kurs to trzeba mieć 18 lat.
lolalola23
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 września 2007, 13:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: lolalola23 »

W Renomie kurs C - 1800 zł, kurs C+E 1800 zł, trzeba mieć tylko prawko na B by zacząć kurs na C.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Charlie_P »

a na CE?
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: mariush36 »

No to chyba pisze.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Charlie_P »

na CE można zaczac kurs majac tylko prawo jazdy B i ukonczone 18 lat? A co z przewozem towarów? Przeciez jest chyba cos takiego ze od 21 lat na CE???? Głównie o to mi chodzi bo co mi z tego ze zrobie CE jak nie dostane licencji na przewoz towarów :kwasny:
Milka___Z
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 grudnia 2008, 01:52

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Milka___Z »

SweetInvisible pisze:A ja polecam PLUS (wykłady w Ekonomiku). Równo 2 miesiące i 1 tydzień od rozpoczęcia kursu miałam egzamin i zdałam za pierwszym razem :D :hyhy: Naprawdę ośrodek godny polecenia, a instruktorzy rzetelni, solidni, wszystko dobrze i konkretnie nauczą i wytłumaczą :)

Podpisuję się pod tym szczerze:)Mimo iż nie zdałam za pierwsyzm razem niestety bo po prostu przez kierowce nieumiejącego jeździc oblalam egzamin to i tak jestem bardzo zadowolona.Powiem więcej bylam wczesniej na wykładach w dwoch ośrodkach :] i powiem Wam tyle nigdzie nie znajdziecie takich porządnie przeprowadzonych wykładów jak w Plusie :) Wykładowca wszystko super wytłumaczy tyle razy ile będzie trzeba i nigdzie nie ma egzaminu wewnętrznego z praktyki kierowania samochodem.Jedziesz sobie busikiem do Krosna z kursantami masz mozliwosc zobaczenia na czym robisz bład i zobaczenia jak jest na prawdziwym egzaminie.Dla mnie :super: POLECAM :hurra:
Milka___Z
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 grudnia 2008, 01:52

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Milka___Z »

Zapomniałam dodać-i nie chce tutaj robic nikomu reklamy po prostu pisze spostrzeżenia,które moze pomoga kiedys komuś w podjęciu decyzji o wyborze ośrodka.Ja tez długo bładziłam zanim trafiłam na odpowiedni.Tak naprawde jest ich mnóstwo i niektóre naprawde zachęcaja cenami ale co do reszty to jest różnie.Ja np na pierwszej jeździe wjechałam w miasto a następna byla juz w Krośnie.Co do jazd równiez nie mam zastrzeżeń.Ja osobiście jeździłam z Danielem,który nie wie co znaczy wydzierac sie na kogoś czy wkurzac ze cos źle zrobił.Jest bardzo opanowany i spokojny.Czasami musi powtarzac coś mnóstwo razy a i tak mówi to ze spokojem :padam: Polecam go szczerze mimo ze jest młodym instruktorem świetnie uczy jeździć.Jazdy mialam oczywiście w dogodnych dla mnie godzinach co było super rozwiązaniem gdyz nie musiałam zahaczać godzin pracy.Zrobicie co zechcecie ja bym następnym razem równiez wybrała PLUS :super:
michal99166
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 14 lutego 2010, 19:27

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: michal99166 »

Witam orientuje się ktoś gdzie w Jaśle można zdawać na A1? Jaka cena? Gdzie najlepiej?
konto usunięte

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: konto usunięte »

ja robiłem w Plusie... wykłady były prowadzone spoks przez mistera Brzanę, natomiast jazda z typem o nazwisku Zajdel to tragedia, w dodatku pluł na mnie jak mówił :hyhy:

Polecam Moto-As, tanio a i tak wszędzie jest to samo, najlepiej pojechać z kimś swoim autem na Hankówke czy gdzieś i sie uczyć jeździć a przynajmniej oswoić się z biegami bo to podstawa...
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Jocke »

michal99166 pisze:Witam orientuje się ktoś gdzie w Jaśle można zdawać na A1? Jaka cena? Gdzie najlepiej?
np w Renomie
marlen347
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2010, 16:51

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: marlen347 »

Jak najbardziej polecam RENOME a w szczególności Panią Martę..... ;)
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: myosotis »

http://www.powiat.jaslo.pl/images/stori ... krosno.pdf

Na tej stronie można zobaczyć szczegółowe informacje na temat zdawalności egzaminów na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie.
ODPOWIEDZ