Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Dermatolog

Post autor: Fps »

Witam, szukam dermatologa który zna sie na pracy [jak bylem na NFZ to tylko straciłem czas,nie pamiętam nazwiska,ale podejście tego pana do pracy wolało o pomstę ].Mam problem z włosami i chcialbym,aby mi pomógł.Jeśli znacie jakiegoś dobrego dermatologa to piszcie
grzesiek7
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2010, 21:38

Re: Dermatolog

Post autor: grzesiek7 »

viewtopic.php?f=4&t=1542

ja moge polecic Pania Sanocka :)
Awatar użytkownika
KoKoszka
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2009, 16:58
Lokalizacja: Aktualnie Rzeszów

Re: Dermatolog

Post autor: KoKoszka »

Polecam Panią Biesiadowską przyjmuje nad Biedronką.Teraz gdy tylko pojawia się problem z cerą od razu idę do Pani Biesiadowskiej.U Pana Kucharzyka byłam raz co prawda za wizytę zapłaciłam 20 zł ale za leki które przepisał cena wynosiła ponad 170 zł.Pan Kucharzyk może i dobry dermatolog ale koszty lekarstw mnie przeraziły.Zrezygnowałam i poszłam do innego dermatologa i za lekarstwa zapłaciłam ok 50 zł.bo wizyta była na fundusz.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Dermatolog

Post autor: Anuskaaa18 »

Jakieś pól roku temu tez miałam problem z włosami, byłam na Fundusz u dr Turka, ale odradzam, wogóle nie potraktował mojego problemu poważnie, miałam wrażenie, że dla niego to śmieszne, że włosy wychodzą mi garściami :/ Szampony i odżywki, które mi przepisał kosztowały łącznie 280zł i pomogły na chwilę. Moja mama chodziła do dr Błach, była zadowolona, ale nie wiem czy ta Pani wogóle jeszcze przyjmuje..
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Dermatolog

Post autor: MAGDAS »

Witam. Ja rok temu miałam problem z córeczką. Na rączkach i stopach wyskoczyły jej swędzące krostki. Poszliśmy do ubezpieczalni, ale Pan doktor stwierdził potówkę. Mężowi polecono dr. Turka. Wyrzucone w błoto 20 zł. Stwierdził świerzb. I tu zaczyna się paranoja w całym domu: pranie codziennie, gotowanie ubrań (przy okazji parę wartościowych rzeczy uległo zniszczeniu) bo pan dr. nie poinformował mnie, że poprostu należy odłożyć te rzeczy na pewien czas!! Ale cóż dom został kompletnie odkarzony a krostki nie zeszły! Zdenerwowało mnie to nie na rzarty! Dziecko mi się drapie a ja nie mogę jej pomóc!! Poszłam do dr. Lwa, ten kazał mi eliminować z jadłospisu produkty, które mogą uczulać, przepisał maść i jakąś wode do smarowania i eureka ustąpiło. A na diagnoze o świerzbie zapytał czy ktoś w domu się drapie oprócz dziecka? NIE!! Więc to nie może być to!! Teraz znów mamy taki problem, bo danie, które powodowało te objawy jest uwielbiane przez małą, ale lek. rodzinny już przepisał nam te same leki i mam nadzieję, że przejdzie. Ale do Pana Turka już z dzieckiem nie pójdę.
jumba
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2009, 09:29

Re: Dermatolog

Post autor: jumba »

Przeszedłem przez wielu dermatologów z trądzikiem i mogę stwierdzić, że najlepsza kuracja przeciwtrądzikowa to:
Acnecol(albo Face Ok) + Skinoren krem, :D
jeszcze może pomóc cynk, bratek, prewentic extra itp., ale to już dodatkowo.
Leczenie u dermatologów tylko podrażniało mi skórę i trądzik się nasilał. :dobani:
Pozdrowienia i powodzenia :super:
jumba
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2009, 09:29

Re: Dermatolog

Post autor: jumba »

...Zamiast mydła trzeba jeszcze używać coś łagodniejszego do mycia twarzy rano i wieczorem.
Już w kilka miesięcy trądzik powinien zniknąć bez śladu.
jumba
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2009, 09:29

Re: Dermatolog

Post autor: jumba »

Na trądzik, podobno jeszcze pomaga niejedzenie czekolady i ostrych przypraw.
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Dermatolog

Post autor: e-l-a-n »

jumba pisze:jeszcze może pomóc cynk, bratek, prewentic extra itp., ale to już dodatkowo.
Zgadzam się, codzienne picie bratka bardzo pomaga na cerę, ponieważ usuwa toksyny z ciała. Poprawia się stan cery trądzikowej i znikają zaskórniki. Wypróbowane na siostrze. ;) Tylko należy pamiętać codziennie rano pić.
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Dermatolog

Post autor: lilijka »

a czy usuwał ktoś znamiona w jaśle? bądź w innym szpitalu godnym polecenia?
paolla304
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2010, 13:01

Re: Dermatolog

Post autor: paolla304 »

mógłby mi ktoś podac numer telefonu do dr Biesiadowskiej? ale nie do szpitala tylko tam gdzie przyjmuje nad biedronką.
tedi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 15:29

Re: Dermatolog

Post autor: tedi »

Co do znamion, trzeba iść do lekarza, który potrafi dokładnie to zbadać pod lupą i określić czy należy to wyciąć czy nie.
Zdarzają się też tacy niepoważni ludzie jak dr Turek, który tylko zerknął gołym okiem i stwierdził że to pieprzyk.
Mi usunięto znamię w Rzeszowie, ale wrażenia średnie i nie wiem czy tamten ośrodek jest godny polecenia.
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Dermatolog

Post autor: lilijka »

a czy usuwał ktoś pieprzyki u dr Niemca bądź w szpitalu w Brzozowie?
tedi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 15:29

Re: Dermatolog

Post autor: tedi »

Jasielscy dermatolodzy może czasem zbyt rutynowo podchodzą do badania, ale mimo wszystko ogólnie są całkiem nieźli. Najgorszych można spotkać w tych największych miastach, gdzie lekarze nastawieni są na duży zysk. Jest tam wielu dermatologów bez dużej wiedzy medycznej i bez sumienia, którzy dla pieniędzy są zdolni do wszystkiego, nie licząc się z pacjentami. Wiem coś o tym, bo leczyłem się i tu i tam.
Scales
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 356
Rejestracja: 25 października 2006, 15:50

Re: Dermatolog

Post autor: Scales »

Większe miasto, tzn. takie naprwdę duże, ma klinikę dermatologii i lekarzy znających się na rzeczy.
Generalnie to dermatologia jest niewdzięczną dziedziną i nieczęsto chyba można łatwo i szybko pozbyć się problemu. Ja polecam klinikę Iwolang w Iwoniczu Zdroju.
ODPOWIEDZ