PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

Mosznicki pisze: 30 listopada 2020, 14:39
wlad pisze: 29 listopada 2020, 21:43 Tylko Ciebie Rycerzu Ortalionu... I z tym masz właśnie problem😁😁😁 Jak nie potrafisz tego zrozumieć to wklej go jeszcze raz i przeczytaj - jeśli dalej nie, to poluzuj przyłbice bo ewidentnie ciśnie 😂😂
Pokrusz kopię o EDYCJĘ. Na cokolwiek innego masz zbyt zakuty łeb. ;)
Na pewno nie ściśnięty tak jak Ty :D :D
Nie wiem dlaczego nie było Twojej reakcji na kom zaraz po jego umieszczeniu?? Nie był od razu obrazoburczy :hyhy: :hyhy: Gdzie byłeś??
Musiał do Ciebie dotrzeć?? Dojrzeć jak ser :rotfl: :rotfl:
I co chciałeś osiągnąć tekstem - przeproś Martę :hyhy: :hyhy: (oprócz kompromitacji) miałem odpisać i przeprosić :padam: :padam:
Jakiś kolejny kompleks moderatora, może na co dzień za dużo od siebie wymagasz??? :hyhy: :hyhy:
Wkleisz jeszcze raz ten komentarz?? albo choć samo - przeproś Martę :hyhy: ;) Może przemyśle :padam: Serio :super:
Dorzuć jeszcze coś o smokach, wiatrakach :super: :super:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 30 listopada 2020, 16:37
Mosznicki pisze: 30 listopada 2020, 14:39
wlad pisze: 29 listopada 2020, 21:43 Tylko Ciebie Rycerzu Ortalionu... I z tym masz właśnie problem😁😁😁 Jak nie potrafisz tego zrozumieć to wklej go jeszcze raz i przeczytaj - jeśli dalej nie, to poluzuj przyłbice bo ewidentnie ciśnie 😂😂
Pokrusz kopię o EDYCJĘ. Na cokolwiek innego masz zbyt zakuty łeb. ;)
Na pewno nie ściśnięty tak jak Ty :D :D
Nie wiem dlaczego nie było Twojej reakcji na kom zaraz po jego umieszczeniu?? Nie był od razu obrazoburczy :hyhy: :hyhy: Gdzie byłeś??
Musiał do Ciebie dotrzeć?? Dojrzeć jak ser :rotfl: :rotfl:
I co chciałeś osiągnąć tekstem - przeproś Martę :hyhy: :hyhy: (oprócz kompromitacji) miałem odpisać i przeprosić :padam: :padam:
Jakiś kolejny kompleks moderatora, może na co dzień za dużo od siebie wymagasz??? :hyhy: :hyhy:
Wkleisz jeszcze raz ten komentarz?? albo choć samo - przeproś Martę :hyhy: ;) Może przemyśle :padam: Serio :super:
Dorzuć jeszcze coś o smokach, wiatrakach :super: :super:
Musiał być od razu, żeby „kom” byl obrazoburczy? To chyba nie tak działa. Do czego Ty się jeszcze uciekniesz w tych pokrętnych tłumaczeniach...? ;) No i przecież nie jest powiedziane, ze czytam KAŻDY jeden wpis (zwłaszcza Twój! ;) ) albo ze czytam go wtedy, gdy się akurat pojawi (chyba jednak za bardzo Cię ściska, skoro nie wpadasz na TAKIE rzeczy :hyhy: ).

Założyłem Ci ignora jako pewną regułe, a regule potwierdzają WYJĄTKI. Wpis był „tylko” chamski, ale nie był szkodliwy (nieporównywalbym go jednak z zabijaniem zwierząt czy groźbą nakręcania antyunijnych fobii fałszywymi przesłankami typu „więcej tracimy niż zyskujemy”, a ja chcę żyć przede wszystkim w (s)pokoju, co wspólna Europa zdecydowanie ułatwia).

Nie to, żebym liczył, ze przeprosisz (zreszta to do niej to nie dotrze z lokalnego forum)- równie dobrze można liczyć na przeprosiny Andrzeja za słowa o LGBT. Ale to nie znaczy, ze nie należy Ci zwrócić uwagi na to, ze powinieneś. Tak więc „pokaz jaja/zdejmij drechy, przeproś Martę” (taka parafraza- bo dziwiłes się, dlaczego do Lempart na „ty” ;) ) będzie zawsze aktualne.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

Tekst o wyjątkach typowy dla asekuracyjnej niekonsekwencji 😏😏☝️ Pewnie jak zjesz kotleta to go zaraz wyciągasz 😂😂😂
Czy robisz drafty swoich wypowiedzi? I potem wklejasz gotowca🙈🙈Bo dłuuugie - może wspomniany strach przed edycją którą cały czas odwracasz 😏😏
Nie to, żebym liczył, że przeprosisz... 🙈🙈🙈
Polecam reakcje Bońka na pytanie o Grenia / znajdziesz na yt😂😂😂
Chyba tylko ten rozkaz był bardziej śmieszny od tego😭😭
Ale tak jakby trochę dochodziło, że jednak nie ma za co👍👍👍
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 30 listopada 2020, 20:45 Tekst o wyjątkach typowy dla asekuracyjnej niekonsekwencji 😏😏☝️ Pewnie jak zjesz kotleta to go zaraz wyciągasz 😂😂😂
Czy robisz drafty swoich wypowiedzi? I potem wklejasz gotowca🙈🙈Bo dłuuugie - może wspomniany strach przed edycją którą cały czas odwracasz 😏😏
Nie to, żebym liczył, że przeprosisz... 🙈🙈🙈
Polecam reakcje Bońka na pytanie o Grenia / znajdziesz na yt😂😂😂
Chyba tylko ten rozkaz był bardziej śmieszny od tego😭😭
Ale tak jakby trochę dochodziło, że jednak nie ma za co👍👍👍
Wyjątek POTWIERDZA regułę. Czyli coś ma miejsce (elementarna logika).

Pewnie nie masz krwi na rękach, bo „tylko” zlecasz?Niech zgadnę- ograniczenia są tylko w głowie? Tylko dlaczego okazują się nie do przejscia, gdy przychodzi do talerza? Hm... :/

Słowo na E! Yessssss! Mam tę moc! :rotfl:

„(...)Z badań Agencji dowiadujemy się więc w dużej mierze tego, co wiemy już od dawna z opowieści osób transpłciowych – o wyzwiskach, które im towarzyszą na ulicy, niewybrednych żartach w pracy, groźbach czy wreszcie brutalnych atakach.(...)”

https://krytykapolityczna.pl/swiat/ue/trans-w-ue/


„(...)Nikt nie ma prawa oceniać tożsamości płciowej innych osób, a tym bardziej – kwestionować jej i czynić z niej pretekstu do niewybrednych żartów.(...)

(...) Stoimy na stanowisku, że słowa wypowiedziane przez Annę Kalczyńską i Jarosława Kuźniara wpisują się w ten nurt i mogły dotknąć wiele osób transpłciowych i spowodować u nich uczucie dyskomfortu.(...)”

http://codziennikfeministyczny.pl/trans ... dobry-tvn/

Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne słowa niewybredny to: niemoralny, nieskromny, ordynarny, karczemny, grubiański, podły, plugawy, świniowaty, niekulturalny, pieprzny, uliczny, nieparlamentarny, rynsztokowy, świński, prymitywny, pospolity, niedelikatny, prostacki, niecenzuralny, wulgarny, zdrożny, grzeszny, ...
https://www.google.pl/search?client=saf ... s-wiz-serp


https://www.usatoday.com/story/news/nat ... /70657972/

https://www.theguardian.com/society/201 ... hobic-joke


Tak że ten...

Jaki stand-uper, taki repertuar. Dobrze, ze jesteś nikomu nieznanym żuczkiem. Ale na przyszłość po prostu nie korwinizuj :hyhy:


PS Nie, nie tłumacz się, ze Lempart nie jest trans albo ze za taka nie uchodzi- NIE o to chodzi. ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Czy leci z nami lekarz ???
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

Ale to na pewno właściwy przekaz??? Bo ostatnio jak popłynąłeś z linkami to już się pogubiłem do której wersji mam się odnosić...
😂😂
Ale chyba rozumiem ten rozbudowany słowotok, dodawanie wszystkiego czy potrzebne czy nie - Ty to piszesz dla siebie ☝️☝️☝️ Myśle, że sobie coś udowadniasz 😏😏 Dobra kozetka i do ogarnięcia 😏😏😎
Więcej ludzi z tego komentarza się śmiała niż miałby kogoś urazić 🤗🤗🤗.
Oby częściej mi takie wychodziły - oczywiście nie będzie dużo tego bo wtedy jakość spadnie 😩😩 Ale będę się starał sytuacyjnie reagować ☝️☝️
A Ty możesz tylko robić wyjątki i tylko tyle😂
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pobierzcie się, bo już się kłócicie jak stare małżeństwo.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 30 listopada 2020, 23:19 Ale to na pewno właściwy przekaz??? Bo ostatnio jak popłynąłeś z linkami to już się pogubiłem do której wersji mam się odnosić...
😂😂
Ale chyba rozumiem ten rozbudowany słowotok, dodawanie wszystkiego czy potrzebne czy nie - Ty to piszesz dla siebie ☝️☝️☝️ Myśle, że sobie coś udowadniasz 😏😏 Dobra kozetka i do ogarnięcia 😏😏😎
Więcej ludzi z tego komentarza się śmiała niż miałby kogoś urazić 🤗🤗🤗.
Oby częściej mi takie wychodziły - oczywiście nie będzie dużo tego bo wtedy jakość spadnie 😩😩 Ale będę się starał sytuacyjnie reagować ☝️☝️
A Ty możesz tylko robić wyjątki i tylko tyle😂
Tak myślałem, że ostatecznie dotarło. :D Nawet nie piszesz, ze przykłady niedosłowne, wiec to nie Twój casus. ;) Masz ból tylka- zrozumiałe! Krysia podlinkowala tu raz taką maść... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

Nie to, żebym liczył... 😂😂😂 że zrozumiałeś ostatnie 3 zdania Wielki Cenzorze 😭😭
Chyba każdy traktuje plejadę Twoich linków i cytatów jak napisy końcowe po słabym filmie 🙈🙈
Zrób Twój ulubiony wyjątek na zawołanie i nie rozkazuj i nie proś o przeprosiny tam gdzie ich nie powinno być☝️☝️🤗🤗 Choć może tak się właśnie dzieje 😏😏🤣
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 1 grudnia 2020, 14:44 Nie to, żebym liczył... 😂😂😂 że zrozumiałeś ostatnie 3 zdania Wielki Cenzorze 😭😭
Chyba każdy traktuje plejadę Twoich linków i cytatów jak napisy końcowe po słabym filmie 🙈🙈
Zrób Twój ulubiony wyjątek na zawołanie i nie rozkazuj i nie proś o przeprosiny tam gdzie ich nie powinno być☝️☝️🤗🤗 Choć może tak się właśnie dzieje 😏😏🤣
Teraz to już tym bardziej nie możesz nie iść w zaparte- kwestia „humoru”. :hyhy: Niech poprowadzi wzniesiony palec niczym Wolność wiodąca lud na barykady :rotfl: A tymczasem traktuj to miejsce... maśc-IOM. :super: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No to się węgierski odpowiednik PiSu zabawił https://natemat.pl/328825,kim-jest-jozs ... kuhOqkvRgw
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

Mosznicki pisze: 1 grudnia 2020, 18:11
wlad pisze: 1 grudnia 2020, 14:44 Nie to, żebym liczył... 😂😂😂 że zrozumiałeś ostatnie 3 zdania Wielki Cenzorze 😭😭
Chyba każdy traktuje plejadę Twoich linków i cytatów jak napisy końcowe po słabym filmie 🙈🙈
Zrób Twój ulubiony wyjątek na zawołanie i nie rozkazuj i nie proś o przeprosiny tam gdzie ich nie powinno być☝️☝️🤗🤗 Choć może tak się właśnie dzieje 😏😏🤣
Teraz to już tym bardziej nie możesz nie iść w zaparte- kwestia „humoru”. :hyhy: Niech poprowadzi wzniesiony palec niczym Wolność wiodąca lud na barykady :rotfl: A tymczasem traktuj to miejsce... maśc-IOM. :super: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jak przestałeś jęczeć o przeprosiny a potem się z tego wycofywać 😂 to podryfowałeś już całkiem w bełkot - chyba brakuje już koncepcji żeby coś popełnić (Andrzej byłby dumny)😂
Lepiej Ci szło jednak to rozkazywanie🤣🤣
Aż mi się udzieliło 🙈🙈 Przeproś Basię za Martę!!!
😂😂😂
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 1 grudnia 2020, 18:46 No to się węgierski odpowiednik PiSu zabawił https://natemat.pl/328825,kim-jest-jozs ... kuhOqkvRgw
Ciekawe, czy 25 to w szczycie imprezy czy u schyłku? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 1 grudnia 2020, 19:02
Mosznicki pisze: 1 grudnia 2020, 18:11
wlad pisze: 1 grudnia 2020, 14:44 Nie to, żebym liczył... 😂😂😂 że zrozumiałeś ostatnie 3 zdania Wielki Cenzorze 😭😭
Chyba każdy traktuje plejadę Twoich linków i cytatów jak napisy końcowe po słabym filmie 🙈🙈
Zrób Twój ulubiony wyjątek na zawołanie i nie rozkazuj i nie proś o przeprosiny tam gdzie ich nie powinno być☝️☝️🤗🤗 Choć może tak się właśnie dzieje 😏😏🤣
Teraz to już tym bardziej nie możesz nie iść w zaparte- kwestia „humoru”. :hyhy: Niech poprowadzi wzniesiony palec niczym Wolność wiodąca lud na barykady :rotfl: A tymczasem traktuj to miejsce... maśc-IOM. :super: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jak przestałeś jęczeć o przeprosiny a potem się z tego wycofywać 😂 to podryfowałeś już całkiem w bełkot - chyba brakuje już koncepcji żeby coś popełnić (Andrzej byłby dumny)😂
Lepiej Ci szło jednak to rozkazywanie🤣🤣
Aż mi się udzieliło 🙈🙈 Przeproś Basię za Martę!!!
😂😂😂
Byłoby wręcz zaskakujące, gdybyś przyjął inna narrację, przeprosił czy cokolwiek. Chodzi zwyczajnie o to, ze obiektywnie MASZ za co. :hyhy: A „rozkazywanie” narzuca choćby konwencja wspomnianej parafrazy. ;)
ODPOWIEDZ