PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 29 listopada 2020, 19:20
Jozin.1 pisze: 29 listopada 2020, 15:11
krzysztof1 pisze: 29 listopada 2020, 14:47

Mógł facet zarobić ale zarobi ktoś inny, a ten pewnie potem będzie miauczał, że mu interes pada.
Bo widzisz cieciu-śmieciu, są jeszcze ludzie w tym kraju dla których istnieje takie coś jak honor i jest to coś więcej niż tylko słowo ze słownika, jak dla bydła twego pokroju....
Licz się ze słowami imitacja człowieka. Tacy jak ty nadają się tylko do utylizacji.
Krysiu, na szczęście nie użyłas brzydkich słów. Wszystko w porządku. ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Drugie słowo do śmietnika. Er... utylizacji. ;)
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

No i co z tego. Jednak autorem byłeś Ty ziomuś☝️☝️☝️
Strach przed tym żeby się przyznać, że popełniasz błędy Ci po prostu na to nie pozwoli 😭😭
Milczenie to Twoja domena - jak nie chcesz na coś odpowiadać - jeszcze nie raz będę to przytaczał.
Dlaczego ktoś ma szukać co bredziłeś o Sokołowie - sam poszukaj i zacytuj jak obiecałeś 😏😏😏
Chyba, że to znowu taka Twoja obietnica którą zmienisz jak Ci pasuje 😂😂
No i co się stało, że te przeprosiny nie są już tak ważne 🤔🤔
Spodziewam się typowego milczenia w temacie😂
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

To jeszcze nie wyczytałeś, ze przyznaje błąd??? Tylko że to nie ma znaczenia w związku z tym, zeby chcieć uwiarygodnić narracje o rzekomym wyciąganiu przeze mnie „szuflad”. Tym bardziej uwzględniając trwający już wtedy temat, kontekst (na pewno się przypniesz do słowa „kontekst”).

A dlaczego ja mam szukać czegokolwiek? To Tobie się nagle znowu coś roi. Jeśli kogoś to interesuje, to sobie znajdzie. Ja NICZEGO nie obiecywałem. Zle pamietasz (już nie pierwszy raz) albo interpretujesz.

Na pytanie o przeprosiny także udzieliłem Ci już odpowiedzi (znów nie pamietasz) i nie chodzi o to, ze miałyby przestać być ważne albo ze nic się nie stało. Twoja uwaga pod adresem Lempart jest zwykłym prymitywnym buractwem. Dlatego jeśli wadzi Ci popularny, „kultowy” wręcz dziś, wulgaryzm (zauważ, ze nie użyłem sztampowego f...cka itp.), po którym jeszcze nastąpiło żartobliwe ”SVP”, to tym bardziej powinny Cię razić własne słowa pod jej adresem. Ale nie oczekuje, ze ktoś piszący „z przedmówczyniom” to ogarnie.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

Co Cię powstrzymywało wcześniej przed odpisaniem. 😏😏😏
Czytać Cię można jak elementarz 😂😂
Jak się odpowiednio zapyta to zaraz odpowiadasz.
Chodź przynudzasz już i trochę w beletrystykę wpadasz 😭
Kultowy i popularny w jakim środowisku 😏😏😏
Nosisz dres??? Chyba tak😭 Co mi tu kalkujesz z prymitywem ☝️
Rycerzu Marty, ten wpis uraził tylko Ciebie - może go tu zacytujesz 😏😏 chyba bym go sam skomentował jeszcze jaki był dobry😂😂 Pani Marta z takim dystansem do siebie też by się roześmiała ale znalazł się cymbał co interpretuje według siebie i innym wmawia słuszność tej interpretacji (tutaj pasują te buty z cholewami)
Nie masz dystansu widać ale to jest powiązane z ego☝️
Rycerz jeszcze z gramatyką na tarczy co chciał błysnąć hiszpańskim😂😂
No słaby i przewidywalny jesteś jak to Schalke 😂
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Za to Ciebie w ogóle nie daje się czytac, a tym bardziej jako elementarz (nie mylić z byciem przewidywalnym).

Długość Twoich andronow wymusza stosowna długość odpowiedzi. Pewne rzeczy ostatecznie, jak widac, załatwia tylko łopatologia. I tu faktycznie przydają się cholewy (człowiek się często brudzi). :D

Zwłaszcza w ścisłym kontekście samego zdania „lecieć w...”, czyli „balls” („cojones”- dość znane z racji zastosowania, choć nie tak jak inne(!), więc podejrzenie o chęć błyśnięcia językiem nieuzasadnione)- czyli kulki, w dość oczywisty sposób unieważnia Twoje rzekomo podstawne podejrzenia o „wyciąganie szuflad”. ;)

Ten wpis może nie uraził tylko mnie, ale może tylko ja zareagowałem, a ścisłej- wyciągnąłem przy okazji hipokryzyjnego zarzutu. Zresztą to, że nikt nie reaguje to jeszcze nie znaczy, że obiektywnie nie na powodu. Tłumaczysz się już drugi dzien i to tylko świadczy najlepiej o tym, ze zdajesz sobie sprawe z tego, ze wpis jest chamski. Już zreszta wczesniej notowałes podobne wpadki, tym bardziej nie to nie dziwi.

Lempart wie, ze ma „jaja” i samo to jej nie przeszkadza, ale przecież nie taka była Twoja dresiarsko-buracka uwaga. I nic tego nie zatrze. :/
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wlad »

Tylko Ciebie Rycerzu Ortalionu... I z tym masz właśnie problem😁😁😁 Jak nie potrafisz tego zrozumieć to wklej go jeszcze raz i przeczytaj - jeśli dalej nie, to poluzuj przyłbice bo ewidentnie ciśnie 😂😂
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Kolejny legislacyjny rzyg naszego nierządu https://innpoland.pl/163711,obowiazek-n ... 4zevnQ-P8k
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 30 listopada 2020, 10:48 Kolejny legislacyjny rzyg naszego nierządu https://innpoland.pl/163711,obowiazek-n ... 4zevnQ-P8k
Z czym dragoness ma problem? To są tylko interpretacje prawników, które można spokojnie olać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 30 listopada 2020, 10:52
dragoness pisze: 30 listopada 2020, 10:48 Kolejny legislacyjny rzyg naszego nierządu https://innpoland.pl/163711,obowiazek-n ... 4zevnQ-P8k
Z czym dragoness ma problem? To są tylko interpretacje prawników, które można spokojnie olać.
Rozporządzenie jest interpretacją? Dobrze się czujesz?
Co do palenia, świry sie zdarzają, a Hiszpania ma długą tradycję w tej materii. Kto mieczem wojował, zwłaszcza w Ameryce...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 30 listopada 2020, 11:32
krzysztof1 pisze: 30 listopada 2020, 10:52
dragoness pisze: 30 listopada 2020, 10:48 Kolejny legislacyjny rzyg naszego nierządu https://innpoland.pl/163711,obowiazek-n ... 4zevnQ-P8k
Z czym dragoness ma problem? To są tylko interpretacje prawników, które można spokojnie olać.
Rozporządzenie jest interpretacją? Dobrze się czujesz?
Co do palenia, świry sie zdarzają, a Hiszpania ma długą tradycję w tej materii. Kto mieczem wojował, zwłaszcza w Ameryce...
W tym artykule jest mowa o interpretacji przez prawników, po drugie nawet jeżeli tak zapisane jest w rozporządzeniu to nie znaczy, ze trzeba przestrzegać tego rozporządzenia. Wystarczy zachować zdrowy rozsądek i nie będzie żadnego problemu. Na szczęście w ciemnogrodzie PISowskim czyli na Podkarpaciu ludzie nie mają takiego p.i.e.r.d.o.l.c.a na punkcie maseczek, jak np. w oświeconej pełowskiej Warszawce.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 29 listopada 2020, 21:43 Tylko Ciebie Rycerzu Ortalionu... I z tym masz właśnie problem😁😁😁 Jak nie potrafisz tego zrozumieć to wklej go jeszcze raz i przeczytaj - jeśli dalej nie, to poluzuj przyłbice bo ewidentnie ciśnie 😂😂
Pokrusz kopię o EDYCJĘ. Na cokolwiek innego masz zbyt zakuty łeb. ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 30 listopada 2020, 10:51 https://www.radiomaryja.pl/informacje/n ... iMiG5-VD4A tolerancja według lewactwa.
To chyba mieli się od kogo uczyć :hyhy: Dlaczego palenie homoseksualistów jest już OK?

https://interwencja.polsatnews.pl/repor ... ow_857024/
ODPOWIEDZ