Rasizm - problem czy no problem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Tak to jest (........................................)
wstaw co chcesz
Słowotok nie nie sprawia, że jesteś inteligentny, wręcz przeciwnie. Brak Ci konsekwencji to już stwierdziliśmy po tym jak zacząłeś się odnosić do moich postów i się usprawiedliwiać mieląc temat witamin, bredzisz, że coś robisz na komórce, oknach... Jak dziecko przy przy kiepskiej pracy domowej,
Robienie 23 edycji nie jest normalne a, że Ty tak myślisz no cóż... napiszesz sobie: Tak to jest :padam: :padam: :padam:
Taka scenka mi staje przed oczami. Kierownik PGR-u w gumiakach zwraca się do traktorzysty w kufajce: Tak to jest... Jak się nie sprawdza oleju w silniku... :rotfl: :rotfl: Kierowniku :hyhy:
Co dostaje? Ty tu widzisz jakąś rywalizacje? Chyba byś tak chciał - niedowartościowanie? Nerwica? Sałatę jem, nikogo nie namawiam do niejedzenia mięsa jak Ty - no i z sałatą uważaj bo chłonie metale ciężkie lepiej niż jedno mięso.
Bądź konsekwentny i nie rób z gęby cholewy i nie usprawiedliwiaj głupio tej niekonsekwencji. (słowotokiem o witaminach)
Nie ma sensu sensu czytać Twoich postów bo ostatnio choć poprawiałeś gramatykę a teraz znów nie, no i nie ma pewności bo nie ma konsekwencji czy kolejny raz nie będziesz edytował.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

"Gdyby tylko edycji nie było albo bylo ich mniej, materiały te wyglądałyby zupełnie inaczej"
Całe clou... Czyli każda poprzednia wersja była niewłaściwa, no merytoryka :ok: jak wirtualna księgowość.. ;) ;) ;)
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

No i pisałem o suplementacji ale do tego się wcale nie odniosłeś bo nie byłoby co komentować, no ale - wróć...
Tak to jest...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Nie dalo się tego zmieści zmieścić w jednym poście? ;)

Mogłem edytować choćby TYSIĄC RAZY i wciąż niczego to nie zmienia w kwestii MERITUM.

Pisales o mięsie jako rzekomo niezbędnym paliwie dla mózgu i niedoborach mających wynikać z diety roślinnej. A wszystko dlatego, ze tak Cię ubodło zdanie w obronie niezabijania zwierząt.

Na drugi raz nie przypinaj się zanim nie pomyślisz, bo widać, ze jednak to, co zdawało Ci się oczywiste, okazało się takie nie być. Więcej pokory i oleju w głowie, mniej obszczekiwania.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Jakich zwierząt???
Ubodło, obszczekiwanie... hmm
Więcej konsekwencji. Bo jej nie ma wcale.
Kończę bo muszę pozamykać okna... :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Byczku ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Pamięć na mięsie kiepska? Podpowiem: trzeba prześledzić posty do miejsca i treści (nienapisane, ze Twoich), od których się przypiąles. ;)
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Wróćmy do tych gdzie pisałem, że jem tylko mięso?
A tamte może już są edytowane tysiąc razy...
Bo brakło KONSEKWENCJI...
A czekaj, pamiętam jeden o uboju rytualnym w Sokołowie ;) ;)
To już wiemy co Byczka ubodło...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 13 sierpnia 2020, 12:11 Wróćmy do tych gdzie pisałem, że jem tylko mięso?
A tamte może już są edytowane tysiąc razy...
Bo brakło KONSEKWENCJI...
A czekaj, pamiętam jeden o uboju rytualnym w Sokołowie ;) ;)
To już wiemy co Byczka ubodło...
Nie bądź śmieszny. Naprawdę wyobrażam sobie, ze nie jesteś kotowatym. Błagam... Tak to jest, jak się nie ma co się lubi (czyt. merytorycznych argumentów).

Wiesz, ja tez w końcu nie upublicznilem wyników swoich badań, wiec na jakiej podstawie w ogóle przyjąłeś, ze coś jest nie tak? Na podstawie moich racji w dyskusjach niedotyczących diety, które wydały Ci się idiotyczne (a potem się okazało, kto się wygłupił), co zwaliles na karb diety JAKO TAKIEJ, zeby się powyzlosliwiac. Kto pod kim dołki kopie... ;)

I nie, to nie ten post o rzeźni (szukaj dalej :hyhy: ), choć w tamtym wydajesz się uradowany faktem, ze ktoś „wywija” tasakiem pod Tarnowem.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

To Tobie się okazało - mi nie, bo Ty sobie tak to tłumaczysz... No... "Tak to jest jak" :padam: :padam: :padam: Dziękuje za ten tekst :hyhy: made my day
I znowu mnie oderwałeś od zamykania okien...
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2020, 12:33 przez wlad, łącznie zmieniany 1 raz.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Tasakiem? Merytorycznie?
Pod Tarnowem?? Ogarnij lokalizacje?? Bo się rozjeżdża to wszystko?
Znowu edytujesz? Hmm Tak to jest...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

Okazalo się np. że „całość nagrania” to „parts of videos”. I ze w konsekwencji „sałata” (czy ja zreszta pisałem, ze jestem królikiem?) nie jest taka upośledzająca. ;)

Od wiadomej chwili spór jest całkowicie NIEMERYTORYCZNY i jałowy (jak najwyrazniej Twój umysł), dlatego DZIĘKUJE.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

W końcu zamknę okna :hurra:

*http://qulinarna.pl/kontakt

Dziękuje.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2020, 18:17 Nie jest ważne co jemu się wydaje, liczą się fakty, a te są takie że ten Margot to facet.
https://vod.pl/programy-onetu/onet-rano ... 08/3y8g099

Uczitsa, uczitsa i jeszcze raz uczitsa! :krzeslem: Oj, bo mnie zaraz lutz sierpem i młotem poszczuje :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

Asterka, jak ty mnie rozbawiłaś w tej chwili...
ODPOWIEDZ