Rasizm - problem czy no problem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Nie zrozumiałeś?
(...)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Nie jest ważne co jemu się wydaje, liczą się fakty, a te są takie że ten Margot to facet.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2020, 18:17 Nie jest ważne co jemu się wydaje, liczą się fakty, a te są takie że ten Margot to facet.
A Ty po odcięciu prącia przez żonę kazałbys sobie uformować waginę, prawda? I coś Ci powiem- wciąż byłbyś facetem.

Fakty są takie, ze z powodów oczywistych (polskiej rzeczywistości) papiery są na faceta. Tylko jak np. (czarny) obcokrajowiec ma papiery na Polaka, to prawica jakos wcale nie decyduje się go za takiego uznać...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2020, 17:38
dragoness pisze: 12 sierpnia 2020, 16:01
krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2020, 15:51 Jak chce być kobietą to niech sobie utnie wiadomo co, doprawi wiadomo co. Aktualnie ma dokumenty na faceta, imię Michał.
Pan powinien wymienić sobie mozg https://portal.abczdrowie.pl/transseksualizm
W dzisiejszych czasach ci wszyscy naukowcy wszystko ładnie wytłumaczą, za odpowiednie pieniądze.
Tylko bezmózgowia jakoś nie potrafią...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

0C582BCD-64A6-42E0-8B2C-E174B30DB45F.jpeg
Już???
Coś było???
Życzę zdrowia :oczami:
Dużo. Przyda się :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 12 sierpnia 2020, 19:50 0C582BCD-64A6-42E0-8B2C-E174B30DB45F.jpeg
Już???
Coś było???
Życzę zdrowia :oczami:
Dużo. Przyda się :D
Zdołasz wszystko przyswoić i przetrawić? Jak nie, to moze zbadaj poziom witamin. I wtedy wróć. Tylko merytorycznie. ;)


Wg GUS-u jemy mniej mięsa. Biedniejsi? Bardziej świadomi? Jedno i drugie? Zwierzętom motywy są obojętne.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Spodziewałem się słowa - dziękuje. :looka:
Poczekam do 47 zmiany... ;) ;) ;)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 12 sierpnia 2020, 18:29
krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2020, 18:17 Nie jest ważne co jemu się wydaje, liczą się fakty, a te są takie że ten Margot to facet.
A Ty po odcięciu prącia przez żonę kazałbys sobie uformować waginę, prawda? I coś Ci powiem- wciąż byłbyś facetem.

Fakty są takie, ze z powodów oczywistych (polskiej rzeczywistości) papiery są na faceta. Tylko jak np. (czarny) obcokrajowiec ma papiery na Polaka, to prawica jakos wcale nie decyduje się go za takiego uznać...
Jak się urodził to chyba było widać kim jest facetem czy babą.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 12 sierpnia 2020, 20:33 Spodziewałem się słowa - dziękuje. :looka:
Poczekam do 47 zmiany... ;) ;) ;)
Nie zawsze trzeba szukać wyjaśnień w teoriach spiskowych albo zdrowiu psychicznym adwersarza. To więcej mówi o autorze takich wpisów (i jego zdrowiu) niż obiekcie złośliwości. Złośliwość jest ponoć cecha ludzi inteligentnych, ale inteligencja może być niska i wystarczać tylko na złośliwość albo utarte poglądy. Na wiedzę może już nie starczac. Wiec jeśli nic za nia nie idzie, nie jest poparta niczym MERYTORYCZNYM, to jest nic nie warta. Dlatego, stosując Twoja logikę wpływu diety na umysł, trzeba by uznać, ze mięsna jest najwyrazniej szkodliwa.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2020, 21:08
Mosznicki pisze: 12 sierpnia 2020, 18:29
krzysztof1 pisze: 12 sierpnia 2020, 18:17 Nie jest ważne co jemu się wydaje, liczą się fakty, a te są takie że ten Margot to facet.
A Ty po odcięciu prącia przez żonę kazałbys sobie uformować waginę, prawda? I coś Ci powiem- wciąż byłbyś facetem.

Fakty są takie, ze z powodów oczywistych (polskiej rzeczywistości) papiery są na faceta. Tylko jak np. (czarny) obcokrajowiec ma papiery na Polaka, to prawica jakos wcale nie decyduje się go za takiego uznać...
Jak się urodził to chyba było widać kim jest facetem czy babą.
Mózgu nie miał na wierzchu. A nawet gdyby, to pewnie i tak nie byłoby widac płci, gluptasku. Stad właśnie nowa o zgodności płci i jej uzgadnianiu.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Udowodniłeś, że nie można Cię traktować poważnie - po co edytować post 23 razy (dwadzieścia trzy razy). To dopiero mówi o autorze... 10 wydaje się dużo ale 23x to co jest warty taki post... posty...
A wspomniałem na początku o braku konsekwencji - brakło tylko 23 razy.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam:

Jeszcze raz życzę zdrowia, spokoju i zdecydowania. Szczerze.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 12 sierpnia 2020, 22:23 Udowodniłeś, że nie można Cię traktować poważnie - po co edytować post 23 razy (dwadzieścia trzy razy). To dopiero mówi o autorze... 10 wydaje się dużo ale 23x to co jest warty taki post... posty...
A wspomniałem na początku o braku konsekwencji - brakło tylko 23 razy.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam:

Jeszcze raz życzę zdrowia, spokoju i zdecydowania. Szczerze.
Tak to jest, gdy się dodaje linki po wysłaniu posta, pisząc z komórki, niechcąc na wszelki wypadek ryzykować utraty okna, minimalizując ekran. A tekst był trochę długi i pewnie zauważyłeś, ze zazwyczaj takich edycji nie mam w zwyczaju. Uff, obejdziesz się bez detektywa. ;)

Na samym początku napisałem, ze robie wyjątek od reguły ignorowania Cię z takich, a nie innych powodów. Ale tekst, jak wspomniałem, w tym poście był rozmiarowo niestandardowy (wymagał tego temat i ustosunkowanie się do poszczególnych kwestii), plus kolejne, które jeszcze nastąpiły, wiec masz naprawdę prawo już tego zdania nie pamiętać. Znów pewnie kwestia diety. ;)

Szczerze to ja Ci życzę namysłu nad wyborem moralnym i innym w kontekście zywienia. Jeśli się zainteresujesz, to na pewno sobie poradzisz. A jeśli jednak zechciałbyś coś dodać w temacie (choć gdyby tak było, to już pewnie zdążyłabyś to zrobić ;) ), to powtarzam po raz czwarty i ostatni- MERYTORYCZNIE. :)

Nie liczy się tu moja osoba, tylko ARGUMENTY Ci przedstawione. To z nimi tak naprawdę polemizujesz. Albo raczej- miałbyś polemizować.




Tymczasem w New York Time’sie:

https://www.nytimes.com/2020/05/21/opin ... m.amp.html
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: wlad »

Żałosne jest tłumaczenie się oknami, długościami, rozmiarami, nikt nie poprawia tekstu 23 razy a fakt, że się z tego tłumaczysz świadczy tylko, że nie byłeś tego świadomy. W zwyczaju który nie masz, poprawiłeś kolejny SZEŚĆ RAZY... i najlepsze od razu na początku „Tak to jest”... No tak nie jest :rotfl: A na pewno nie powinno być.
Nie mnie oceniać ale to nie jest normalne i pewnie każdy tak stwierdzi widząc DWADZIEŚCIA TRZY RAZY edytowany tekst. Osoba liczy się bardzo bo to ona kreuje merytorykę a nie na odwrót.
Ja nigdzie nie gloryfikowałem mięsa i nie pisałem żeby tylko je jeść, pisałem o suplementacji i to słowo padało kilkukrotnie, sprawdź 23razy.
Opinia czyjaś nie stanie się moją opinią bo ktoś tak uważa. To osoba tworzy merytorke a nie na odwrót a co z takiej merytoryki jak się ją kreuje 23 razy... A może z osoby...

Tak to jest... :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Jeszcze raz zdrowia.

* tekst nie krótki i nie edytowany ani razu
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

wlad pisze: 13 sierpnia 2020, 07:46 Żałosne jest tłumaczenie się oknami, długościami, rozmiarami, nikt nie poprawia tekstu 23 razy a fakt, że się z tego tłumaczysz świadczy tylko, że nie byłeś tego świadomy. W zwyczaju który nie masz, poprawiłeś kolejny SZEŚĆ RAZY... i najlepsze od razu na początku „Tak to jest”... No tak nie jest :rotfl: A na pewno nie powinno być.
Nie mnie oceniać ale to nie jest normalne i pewnie każdy tak stwierdzi widząc DWADZIEŚCIA TRZY RAZY edytowany tekst. Osoba liczy się bardzo bo to ona kreuje merytorykę a nie na odwrót.
Ja nigdzie nie gloryfikowałem mięsa i nie pisałem żeby tylko je jeść, pisałem o suplementacji i to słowo padało kilkukrotnie, sprawdź 23razy.
Opinia czyjaś nie stanie się moją opinią bo ktoś tak uważa. To osoba tworzy merytorke a nie na odwrót a co z takiej merytoryki jak się ją kreuje 23 razy... A może z osoby...

Tak to jest... :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Jeszcze raz zdrowia.

* tekst nie krótki i nie edytowany ani razu
Śmiechlem. „Osoba tworzy merytoryke”... Wow! No to Ty rzeczywiście ja tworzysz!!! :rotfl: Poziom ZERO.

A ja nie napisałem, ze cokolwiek gloryfikujesz, choć w pewnym sensie tak właśnie jest (wyższość/zdrowszosc diety mięsnej PER SE). Ale nie o to chodzi. Wycofujesz się rakiem, obśmiewając mnie za... ilość edycji i „przyznanie się już na początku”. To rzeczywiście baaardzo merytoryczne. A ile razy edytowałem treści podlinkowane? ;) Przyznaje się znowu, ze ani raz.

Tak wiec swoją argumentacje oparleś o... 23 razy edycji!!! No nikt normalny tyle nie edytuje! To rzeczywiście stawia to, co merytoryczne, w zupełnie innym świetle! Takim, które nie wystarcza do syntezy witamin albo ich absorpcji. Stąd artykuły i badania są nienaukowe. Gdyby tylko edycji nie było albo bylo ich mniej, materiały te wyglądałyby zupełnie inaczej. :rotfl: Czy ktoś powinien jeszcze mieć wątpliwości co do skutków mięsnej diety? ;) Dla mnie nikt normalny i chcący zachować powagę nie powinien nawet pomyśleć o podobnej „linii obrony”.

Owszem- Ty miales pogląd, a ja mam wiedzę. Teraz i Ty ja masz. Dlatego jeśli chcesz atakować weganizm, to rob to z pozycji, jakie przystoją w obecnym czasie, a nie posługując się obiegowymi - nawet niezweryfikowanymi, jak widac, bo tak bardzo uznanymi za dietetyczny dogmat - sztampami.

Badania i fakty to NIE są opinie. Co najwyżej wnioski- podyktowane konkretnymi odkryciami. To „nie ktoś tak uważa”. Opinia, jak widac- niepoparta („intuitive”) - to akurat to, co autor napisał w „Twoim” linku i co łyknales bez zastanowienia, niewchodzac w temat. I sam sobie zaprzeczasz, pisząc to, dokonując śmiesznych prób obrony tego, czego w swietle nowych informacji nie możesz obrobić, bo przecież właśnie za obiektywne fakty, a nie żadne opinie, przyjąłeś to, co miało mnie jako weganina obiektywnie ośmieszyć i zdyskredytować. Tylko znów się nie udało. Chyba musi bardzo bolec, jak się dostaje od „zjadacza sałaty”, prawda? ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 26 lipca 2020, 17:55
Mosznicki pisze: 26 lipca 2020, 16:59
A w przypadku białych to już nikt by nie podkreślał ich koloru skory w podobnej sytuacji (nawet jesli to fake). I nie mówi się „Murzyn”.
Jesssu, nie mówi sie Murzyn?! A jak? Biały inaczej? Już nie dajmy sie zwariować, co?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... ydala.html

Pewnie dostali w łapę od BLM ;)
ODPOWIEDZ