Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 29 czerwca 2020, 17:48
krzysztof1 pisze: 29 czerwca 2020, 13:04 Trzaskowski wygrał w Izraelu, ciekawe dlaczego? Czyżby w materiale Wiadomości tvp o zaspokojeniu roszczeń przez Trzaskosia gdyby wygrał wybory było ziarno prawdy?
Przyznałeś więc, ze są same plewy. :D FRAJER! :hyhy:
Wychodzi na to, że coś jest na rzeczy. Tym bardziej trzeba iść na drugą turę aby Trzaskoś nie wygrał bo sprzeda Polskę Izraelowi.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Ty byś się czuł najlepiej w państwach totalitarnych o jasno wskazanych wrogich siłach.

Jeśli piszesz, ze jest „ziarno prawdy” w tym, co mówi TVP, to znaczy ze zdajesz sobie sprawe z tego, ze generalnie jej nie mówi. Chyba Ci to umknęło.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 29 czerwca 2020, 18:01 Ty byś się czuł najlepiej w państwach totalitarnych o jasno wskazanych wrogich siłach.

Jeśli piszesz, ze jest „ziarno prawdy” w tym, co mówi TVP, to znaczy ze zdajesz sobie sprawe z tego, ze generalnie jej nie mówi. Chyba Ci to umknęło.
Wolę dyktaturę Kaczora niż demokrację Macrona.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 29 czerwca 2020, 18:20
Mosznicki pisze: 29 czerwca 2020, 18:01 Ty byś się czuł najlepiej w państwach totalitarnych o jasno wskazanych wrogich siłach.

Jeśli piszesz, ze jest „ziarno prawdy” w tym, co mówi TVP, to znaczy ze zdajesz sobie sprawe z tego, ze generalnie jej nie mówi. Chyba Ci to umknęło.
Wolę dyktaturę Kaczora niż demokrację Macrona.
Polskę od Francji? Są gusta i gusciki polityczne...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Wg ostatecznych danych wyniki głosowania z zagranicy są jeszcze bardziej korzystne na Trzaskowskiego i Hołowni
Trzaskowski / Duda / Hołownia - odpowiednio 48,1% 20,8% i 15,8% .......... widać wymiera stara polonia
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... usa-w.html

Gdyby wybierano tylko w Chicago, Duda wygrałby w I turze (jak w Małopolsce i na Podkarpaciu :D).
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Mosznicki pisze: 30 czerwca 2020, 09:28 https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... usa-w.html

Gdyby wybierano tylko w Chicago, Duda wygrałby w I turze (jak w Małopolsce i na Podkarpaciu :D).
Jasne , ale nie od dziś wiadomo jaka mentalność jest wśród polonusów w USA .

Ale abstrahując od zagranicy mało ciekawie wygląda pogłębiająca się przepaść pomiędzy resztą kraju a naszym grajdołem. Smutne, że w pustych mózgownicach nic nie styka. Wiekszość ma w nosie jakikolwiek rozwój regionu byle " dali" na kiełbase i większy telewizor. Po co w takim układzie dzieci płodzić? Jaką przyszłość dla nich widzą? Tylko wyjazd na budowę do Norwegii czy opieka nad starszymi we Włoszech .......
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Nie od dziś wiadomo, ludzie z jakich województw zasilają Chicago, hehe...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

curiosus sum pisze: 30 czerwca 2020, 07:50 Wg ostatecznych danych wyniki głosowania z zagranicy są jeszcze bardziej korzystne na Trzaskowskiego i Hołowni
Trzaskowski / Duda / Hołownia - odpowiednio 48,1% 20,8% i 15,8% .......... widać wymiera stara polonia
Tak demografia i statystyka wcześniej pokazywała:
- imigracja teraz to głównie młodzi ludzie a to nie jest core elektoratu Dudy
- imigracja z województw zachodnich a tam głównie wygrał Trzaskowski

Hołownia i Bosak czekają na telefony z zaproszeniem, Tygrysek i Biedroń odwrotnie sami muszą dzwonić...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 29 czerwca 2020, 18:40 https://www.tysol.pl/a50145-Podtopienia ... Pavv5CZRi8 Trzaskosiowi miasto zalało
To ludziom zalało miasto, dzbanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 29 czerwca 2020, 17:52
Mosznicki pisze: 29 czerwca 2020, 17:48
krzysztof1 pisze: 29 czerwca 2020, 13:04 Trzaskowski wygrał w Izraelu, ciekawe dlaczego? Czyżby w materiale Wiadomości tvp o zaspokojeniu roszczeń przez Trzaskosia gdyby wygrał wybory było ziarno prawdy?
Przyznałeś więc, ze są same plewy. :D FRAJER! :hyhy:
Wychodzi na to, że coś jest na rzeczy. Tym bardziej trzeba iść na drugą turę aby Trzaskoś nie wygrał bo sprzeda Polskę Izraelowi.
A coś jeszcze po 5 latach rządów Dudy można im sprzedać?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Niech sprzedają! Kolega pół-Żyd stwierdził, że to byłoby korzystne, bo przynajmniej ktoś kompetentny miałby szanse kraj w ruinie postawić na nogi, hehe. Także jestem „za”. Aczkolwiek nawet jako kolonia izraelska nie będziemy mieć tamtejszego klimatu.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

dragoness pisze: 30 czerwca 2020, 14:40
krzysztof1 pisze: 29 czerwca 2020, 17:52
Mosznicki pisze: 29 czerwca 2020, 17:48

Przyznałeś więc, ze są same plewy. :D FRAJER! :hyhy:
Wychodzi na to, że coś jest na rzeczy. Tym bardziej trzeba iść na drugą turę aby Trzaskoś nie wygrał bo sprzeda Polskę Izraelowi.
A coś jeszcze po 5 latach rządów Dudy można im sprzedać?
Zgniłe kartoflisko....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 30 czerwca 2020, 15:17 Niech sprzedają! Kolega pół-Żyd stwierdził, że to byłoby korzystne, bo przynajmniej ktoś kompetentny miałby szanse kraj w ruinie postawić na nogi, hehe. Także jestem „za”. Aczkolwiek nawet jako kolonia izraelska nie będziemy mieć tamtejszego klimatu.
prawdziwe oblicze Mosznickiego ;)
ODPOWIEDZ