czy podczas koronawirusa można jechać do kolegi,spotkać sie tylko z nim?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: czy podczas koronawirusa można jechać do kolegi,spotkać sie tylko z nim?

Post autor: krzysztof1 »

patrycja128 pisze: 28 marca 2020, 13:11 Ja tylko tak chciałam sie spotkać pogadać żeby sie nie nudzić,wyjść na spacer czy w domu sie napić tyle🙂 pytam tylko czy w razie policji nie dostane za to mandatu.
Nie dostaniesz żadnego mandatu
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: czy podczas koronawirusa można jechać do kolegi,spotkać sie tylko z nim?

Post autor: Jozin.1 »

patrycja128 pisze: 28 marca 2020, 13:11 Ja tylko tak chciałam sie spotkać pogadać żeby sie nie nudzić,wyjść na spacer czy w domu sie napić tyle🙂 pytam tylko czy w razie policji nie dostane za to mandatu.
Jakby to powiedział klasyk: "Niech jedzie" !
Skaszwili
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 lipca 2010, 10:24

Re: czy podczas koronawirusa można jechać do kolegi,spotkać sie tylko z nim?

Post autor: Skaszwili »

Mosznicki pisze: 28 marca 2020, 13:36 Zwłaszcza, gdy pisze „non-essential sex is banned”...

Krzysiowi tylko jedno w głowie... Tak... Markety budowlane to „apteka dla domu”, a burdele... Cóż, pogotowie seksualne.
To jest trzymanie się tematu? Jebnij się w łeb i żyj dalej tylko forum i śmieszkuj sobie o seksie jak dziecko 13-letnie "seks" he he ale jaja
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: czy podczas koronawirusa można jechać do kolegi,spotkać sie tylko z nim?

Post autor: Mosznicki »

A Ty jak widzisz słowo „seks”, to już myslisz jak Krzysiu? Z moich wypowiedzi wynika, ze nie powinnismy wychodzić, jeśli to niekonieczne. I poluzuj te gacie.
Skaszwili
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 lipca 2010, 10:24

Re: czy podczas koronawirusa można jechać do kolegi,spotkać sie tylko z nim?

Post autor: Skaszwili »

Nie wiem kim jest "Krzysiu" i jak on myśli. Z Twoich wypowiedzi wynika, że jeśli ktoś wyjdzie to
"Krzysiu do Ciebie podjedzie jako pogotowie seksualne."
"Markety budowlane to „apteka dla domu”, a burdele... Cóż, pogotowie seksualne."
No i oczywiście najważniejsze żeby "luzować gacie" he he.
Więc gdybyś był tak dobry, to może skończyłbyś spamować? Tak ja też aktualnie spamuje, jednak chciałbym uświadomić zarówno Tobie, Krzysiowi i innym że to nie jest ani śmieszne, ani nikomu potrzebne, facet zadał pytanie wystarczyło normalnie odpowiedzieć bez aluzji i ironicznych odpowiedzi. Administracja jaslo4u niestety jest głucha na jakikolwiek zgłaszany post (także moje same), ważne że wyświetlenia się zgadzają. Nie wchodzę tutaj za często, ale jak już jestem to jednak wolałbym przeczytać normalne posty, a nie kto kogo ma w [...] posuwać, czy inne "śmieszne" teksty. I nie nie pluzuje gaci wybacz, prosiłbym jednak żebyś Ty je naciągnął na [...] i walnął się w pierś i przemyślał czy na prawdę warto.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia, więcej nie będę odpisywał, bo to nie ma sensu wdawanie się w dyskusje z kimś kto tylko chce zaistnieć spamowanie postów.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: czy podczas koronawirusa można jechać do kolegi,spotkać sie tylko z nim?

Post autor: Mosznicki »

Jak cytujesz, to rób w całości i kontekście. Nawet stamtąd wynika to, o czym napisałem. Może dlatego nikt nie usunął „spamu”. ;)

PS Posty ksenofobiczne czy podobne równie chetnie zgłaszasz? Czy takie już nie mieszczą się w ramach Twojej obywatelskiej postawy?
ODPOWIEDZ