Bmw x1 rjs - zarysowanie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
im_re
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 11:20

Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: im_re »

Proszę o kontakt prv w sprawie jak w temacie, posiadacza / posiadaczkę bmw x1 na jasielskich numerach.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: Jozin.1 »

Jak mu zarysowałeś to trzeba było zostawić namiar na siebie pod wycieraczką.....
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: asterka »

ooo ,jak bmw X i w białym kolorze to musi być ktoś ważny.
im_re
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 11:20

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: im_re »

Nie ważne czy ważny :) ważne że trzeba załatwić sprawę - zostawiłem kartkę za szyba ale kierowca nie dzwoni więc może wypadła...
im_re
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 11:20

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: im_re »

Jozin.1 pisze: 2 marca 2020, 20:31 Jak mu zarysowałeś to trzeba było zostawić namiar na siebie pod wycieraczką.....
Jozin, zostawiłem, nie dzwoni - może wypadła może wywalił w pośpiechu. Jak ma AC to jeden pies ale jak nie ma to gorzej.
im_re
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 11:20

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: im_re »

Ale z marketingu sam sobie daję niedostateczny. Nalezalo nazwać temat "KORONAWIRUS w Jaśle!!!" - pewnie miałby więcej wejść :D.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: asterka »

no dobra , napisz o co dokładnie Ci idzie ? karteczka,właściciel ? kto nabroił ??
im_re
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 11:20

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: im_re »

asterka pisze: 2 marca 2020, 21:43 no dobra , napisz o co dokładnie Ci idzie ? karteczka,właściciel ? kto nabroił ??
Haha - JA nabroiłem i chcę załatwić uczciwie sprawę. Drobny temat parkingowy. Tak jak napisałem, zostawiłem karteczkę za wycieraczką, ale właściciel/ka pojazdu nie dzwoni. Przypuszczam, że gdyby znalazł/a karteczkę to by zadzwonił/a, więc może nie zauważyła karteczki ani szkody - stąd ten post.

Jeśli ma autocasco, co jest myślę bardzo prawdopodobne, to pewnie niezależnie od ustalenia sprawcy (mnie) sobie to ogarnie, ale jeśli nie ma, to byłoby nie fair aby musiał/a reperować na własny koszt zamiast z (mojego) OC.

Celowo nie opisuję detali zdarzenia z oczywistych powodów : ).
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: asterka »

im_re pisze: 2 marca 2020, 21:49
asterka pisze: 2 marca 2020, 21:43 no dobra , napisz o co dokładnie Ci idzie ? karteczka,właściciel ? kto nabroił ??
Haha - JA nabroiłem i chcę załatwić uczciwie sprawę. Drobny temat parkingowy. Tak jak napisałem, zostawiłem karteczkę za wycieraczką, ale właściciel/ka pojazdu nie dzwoni. Przypuszczam, że gdyby znalazł/a karteczkę to by zadzwonił/a, więc może nie zauważyła karteczki ani szkody - stąd ten post.

Jeśli ma autocasco, co jest myślę bardzo prawdopodobne, to pewnie niezależnie od ustalenia sprawcy (mnie) sobie to ogarnie, ale jeśli nie ma, to byłoby nie fair aby musiał/a reperować na własny koszt zamiast z (mojego) OC.

Celowo nie opisuję detali zdarzenia z oczywistych powodów : ).
szacun Kolego ,rzadko spotkać na naszej ziemi takich ludzi.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Bmw x1 rjs - zarysowanie

Post autor: Jozin.1 »

Niecodziennie spotykana postawa.Szacun.
ODPOWIEDZ