rozwiązanie umowy z ap-media

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
MegaCrun
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 października 2019, 09:28

rozwiązanie umowy z ap-media

Post autor: MegaCrun »

Witam

Mam pytanie jak w tytule... chcę rozwiązać umowę z ap-media... ciągłe awarie i braki internetu stały się już zbyt męczące.
Miał już ktoś doświadczenie w tej sprawie? Jak to wygląda? Co trzeba wiedzieć?

Dziękuję za wszelką pomoc
Pozdrawiam
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: rozwiązanie umowy z ap-media

Post autor: ewelinka21 »

tak mój brat chciał rozwiązać umowę nie udało sie bo mu 3 miesiące brakowało do zakończenia dostał kare za zerwanie oraz te 3 miesiące musiał zapłacić a Pani ile czasu zostało do zakończenia umowy?
AP-MEDIA ciagłe przerwy w dostawie TV internet polecam MULTI MEDIA POLSKA mam 10 lat nie narzekam
MegaCrun
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 października 2019, 09:28

Re: rozwiązanie umowy z ap-media

Post autor: MegaCrun »

wydaje mi się, że jeżeli zrywa umowę bez powodu to musi płacić... ale ja mam cała historie skarg, awarii i braków w dostawie internetu. Na tej postawie chce zerwać z tym [...], bo nie chce mi się z nimi dalej użerać.
Mi zostało 1,5 roku
z drugiej strony co za chore państwo i umowy, których nie da się wypowiedzieć jeżeli się nie umrze :cenzura:
sstory99
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 8 stycznia 2015, 23:07

Re: rozwiązanie umowy z ap-media

Post autor: sstory99 »

Miałem identyczna sytuacje i nie wypowiedzieli. Dzwoniłem do nich co 2 dzień i zamawiałem serwis. Te cy**** z serwisu nadają się co najwyżej do rozciągania kabla od słupa do słupa. Jak się skończyła umowa to poszedłem rzuciłem im antenę i dowidzenia. Tragedia. Współczuje 1,5 roku czekania i denerwowanie się.
ODPOWIEDZ