Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: ajaks1 »

żbik pisze:Żydzi mi są zupełnie obojętni. Nie rozumiem jednego - skoro zbijają oni kapitał polityczny na antysemityzmie, to po kiego grzyba dawać im wciąż podstawy do oskarżeń o antysemityzm? Nie można ich zwyczajnie olać? Niestety, ale to ciągle różnego rodzaju prawaczki dają Żydom paliwo do powoływanie się na antysemityzm.
Skrytykujesz politykę Izraela względem Palestyny i już jest powód aby cię nazwać lewaczku antysemitą.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: żbik »

Problem w tym, że owe zarzuty o antysemityzm nie biorą się z krytyki polityki Izraela - która to jest krytykowana bez względu na światopogląd, tylko z idiotycznych, wręcz żenujących spektakli typu palenie kukły Żyda, czy napisy na murach na poziomie gimbazy. Nigdy jeszcze nie widziałem na murze napisu "Żydzi, ręce precz od Palestyny", tylko raczej typu "Żydzi do gazu", albo używanie słowa "Żyd" jako deprecjonowanie znienawidzonej drużyny piłkarskiej (jak w artykule powyżej). Nie tak dawno w jednym z polskich miast widziałem zabawny mural, zrobiony w czynie społecznym w porozumieniu z radą osiedla. Taki pozytywny akcent pośród odrapanych kamienic. No i niestety, ów mural oszpecony został bazgrołem w tematyce antyżydowskiej. W sumie mniej ważne co tam ktoś napisał, nawet gdyby były napis "kocham wszystkich ludzi" był to zwyczajny akt wandalizmu. Ktoś się napracował nad zrobieniem murala, a jakiś imbecyl w pół minuty go zdewastował. Jednocześnie treścią, którą tam umieścił, zostawił swoją wizytówkę. Rozumiem, że jego prawicowa chęć obwieszczenia światu jak bardzo nienawidzi Żydów usprawiedliwia fakt dewastacji swojego własnego otoczenia.

Osobiście uważam, że ilość odbywających się w Polsce festiwali kultury żydowskiej i w ogóle debat o Żydach jest niewspółmiernie duża do ilości Żydów mieszkających w Polsce, a już w szczególności do imprez promujących kulturę słowiańską, z której się wywodzimy. Uważam jednak, że takie dziecinne akcje jak napisy na murach stawiają Żydów w roli męczenników i działają na ich korzyść.

Zastanawiałeś się kiedyś, że temat II Wojny Światowej i agresji Niemiec nie budzi emocji? Nie budzi, bo Niemcy tego faktu nie kwestionują, więc nie ma o czym mówić, żadna pożywka dla tabloidów. Byli jednak tacy, co zaprzeczali zbrodniom hitlerowskim - wtedy dopiero robiło się głośno. Temat Jedwabnego też można było już dawno zakończyć, ale pojawiający się co jakiś czas "znawcy" chcąc zapewne zaistnieć na 5 minut opowiadają swoje rewelacji i temat znowu żyje (ku uciesze z resztą Żydom). Jest to zwyczajna głupota i żadnego pożytku z tego nie ma.

Żeby była jasność - poglądy lewicowe są mi obce, ale uważam je za nieporównywalnie mniej szkodliwe od prawicowych.

Jeśli zaś chodzi o pojawiające się rewelacje o oficjelach PiSowskich jako agentach Rosji - uważam to za bzdury. Jest jeszcze gorzej - ci ludzie w swej głupocie zupełnie niecelowo powodują uśmiech na twarzy Putina każdego dnia. Powtarzam - robią to zupełnie niecelowo, z czystej, osobistej głupoty. Trudno ich nawet za to winić, raczej litość to wzbudza.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

ciniak77 pisze:Warto posłuchać:

https://www.youtube.com/watch?v=Nvbq-7OqcDw&t=3532s
O tym co nas czeka w 2019r. - Joanna Teglund

nareszcie coś w temacie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

Czy Teglund to polskie nazwisko ???
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

a jakie to ma znaczenie
odnośnie tego co przedstawia?

czy Ty wogóle tego wysłuchałeś?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

Nie gniewaj się ale mam wyebane na twoje wrzuty...... może ciebie to rajcuje , skoro sam nie potrafisz myśleć i muszą to za ciebie robić Gadowskie, Michałkiewicze i inne youtubowe twory......
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

Powtórzę, skoro do ciebie nie dotarło : MAM WYEBANE NA TWOJE LINKI.
Teraz dotarło ???
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Jozin.1 pisze:Powtórzę, skoro do ciebie nie dotarło : MAM WYEBANE NA TWOJE LINKI.
Teraz dotarło ???
nie cytuj
nie komentuj
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

Qrwa, cieciu, pytasz czy wysłuchałem więc ci odpisałem, że mam na to wyebane...... Qrwa, masz w tym pustym dzbanie chociaż nitkę między uszami ????
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Równina Dzbanów
https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3wnina_Dzban%C3%B3w
....
teren o wielkim znaczeniu historycznym i kulturalnym w Laosie, zarzucony tysiącami kamiennych urn.
..
Tagi: grzeh dzban :)
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2019, 22:50 przez grzeh, łącznie zmieniany 2 razy.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

.. nie masz... :( uważaj na uszy bo mogą ci odpaść....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

proponuję aby w temacie: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców
pisać o sprawach dla jakich kwestii dany temat został stworzony

wycieczki prywatne oraz inne sprawy pasowało by odpuścić
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: żbik »

Nazwa tematu jest oksymoronem. Ale jeśli chcesz, to możemy kontynuować w nieco zmodyfikowanej formie - "dyskutowanie z "prawicowcami" tj. debilami"
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

żbik pisze:Nazwa tematu jest oksymoronem. Ale jeśli chcesz, to możemy kontynuować w nieco zmodyfikowanej formie - "dyskutowanie z "prawicowcami" tj. debilami"
jak widać nie przyszedłeś tu aby rozmawiać i argumentować - tylko w innym jasno sprecyzowanym celu.

Jak masz taką potrzebę to załóż nowy temat
"dyskutowanie z "prawicowcami" tj. debilami"
i tam się w nim produkuj. Temat o "uchodźcach" zostaw dla uchodźców.



Wikło: Imigracja do Polski obrosła patologiami. To co rząd mówi o nich oficjalnie jest fikcją
https://www.youtube.com/watch?v=3rI7Ofe4uCU&t=260s
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

grzeh pisze:


Wikło: Imigracja do Polski obrosła patologiami. To co rząd mówi o nich oficjalnie jest fikcją
https://www.youtube.com/watch?v=3rI7Ofe4uCU&t=260s
Po co mi mózg skoro mam youtuba ???
ODPOWIEDZ