Usługi BHP

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
olek.kowal
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 10 listopada 2017, 15:21

Usługi BHP

Post autor: olek.kowal »

Witam

Czy ktoś korzystał z usług bhp online? Czy ta metoda jest wygodniejsza?
EdwardDel
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 9 grudnia 2015, 13:28

Re: Usługi BHP

Post autor: EdwardDel »

Wydawało mi się to niemożliwe,ale istotnie można zaliczyć kurs bhp rozwiązując testy przez internet.Nie sądzę jednak,aby korzystały z tego sposobu firmy produkcyjne czy duże firmy usługowe.Szczególnie takie,które działają w branży stalowej.Nie wyobrażam sobie,aby taka Bth import stal,która zajmuje się kompleksową obróbką stali w ten sposób szkoliła pracowników wykonujących na przykład cięcie laserem,plazmą czy też gięciem blach.Wprawdzie maszyny te są bardzo nowoczesne i sterowane komputerowo,ale materiał do obróbki trzeba włożyć do urządzenia i różnie przy tym może być.Możliwe,że nawet zatrudniają takiego fachowca na stałe.
Awatar użytkownika
Dasza
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2017, 12:19

Re: Usługi BHP

Post autor: Dasza »

Dokładnie... Tak jak poprzednik mówi.
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:42

Re: Usługi BHP

Post autor: ostrowiecc16 »

Część usług BHP można zrealizować online, ale niektóre wymagają obecności specjalisty na miejscu.
JANAD
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 24 listopada 2015, 12:57

Re: Usługi BHP

Post autor: JANAD »

A mi się wydaje,że szkolenie bhp w ogóle nie powinno być on- line.To przecież ma być prawdziwa wiedza a nie ta podpowiedziana przez siedzącą obok osobę.Szczególnie,gdy pracownik ma wykonywać prace ,przy których trzeba bardzo uważać,jak na przykład obróbka stali.
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:42

Re: Usługi BHP

Post autor: ostrowiecc16 »

Zgadzam się, że takiej formy jak szkolenie bhp online nie powinno być. Przecież nic dobrego z tego nie może wyjść.
Awatar użytkownika
olek.kowal
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 10 listopada 2017, 15:21

Re: Usługi BHP

Post autor: olek.kowal »

igom pisze:Usługi bhp online? To znaczy co? Nie lepiej zorganizować szkolenie?
Moje przejęzyczenie :D chodziło mi o szkolenia on-line.
arekmozer
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 20:04
Lokalizacja: Toruń

Re: Usługi BHP

Post autor: arekmozer »

Jak dla mnie to taki kurs z bhp to tylko, by przypomnieć sobie zasady. Zajęcia to inna bajka, większa wiedza przekazana przez wykładowcę.
Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 lutego 2015, 14:38

Re: Usługi BHP

Post autor: girlwithpower »

Według mnie nie ma to totalnie sensu. Dobre szkolenie BHP zależy tylko i wyłącznie od osoby, która je przeprowadza. To, czy taka osoba poprowadzi "wykład" odpowiednio, zależy od tego jak słuchacze to przyjmą i czy będą zaciekawieni. Szkolenie online jest tylko, żeby było, a szkolenie z osobą, która ma do tego uprawnienia i faktycznie dryg, wiele uświadamia i pomaga zrozumieć ważne kwestie, a co najważniejsze je zapamiętać.
Awatar użytkownika
baranowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 stycznia 2015, 09:11

Re: Usługi BHP

Post autor: baranowski »

Nie ma sensu pchanie się w jakieś szkolenia online. Tym bardziej w kwestii BHP, które jest tak ważne. Wiadomo nie od dziś, jak pracownicy olewają takie sprawy, a to nie jest odpowiednia rzecz, na której pracodawca chciałby zaoszczędzić czasu, czy też pieniędzy. Dobre szkolenie BHP powinno zaciekawić i przyciągnąć uwagę.
ODPOWIEDZ