PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Po co używasz my dear boy tylu słów, gdy nie masz nic do powiedzenia? :rotfl:
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Nie dość, że miłośnik chłopców to do tego jeszcze poliglota..... :hyhy:
Diabeł Stadnicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 8 września 2015, 20:23

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Diabeł Stadnicki »

Fakt. Po co pisać do kogoś kto może potrafi czytać, ale nie potrafi tego zrozumieć ( albo boi się przyznać że nie ma racji ). Poza tym - powtarzasz się i tak na prawdę nie masz żadnych argumentów ( a może po prostu "nie masz nic do powiedzenia " ).
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 64772.html Czyli tak naprawdę jedynie 69 zł. Za to zarobi państwo; 52zł.
Diabeł Stadnicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 8 września 2015, 20:23

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Diabeł Stadnicki »

A tutaj ciekawa historia Polski - szkoda że nie uczą jej w szkole. Może część dzieci zaczęła by inaczej patrzeć na rzeczywistość która ją otacza. https://youtu.be/K-jeUsbDMTM
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 64772.html Czyli tak naprawdę jedynie 69 zł. Za to zarobi państwo; 52zł.
Hmm... Mnie się wydawało, że koło już dawno zostało skonstruowane i wszyscy w miarę inteligentni ludzie znają zasadę jego działania... Dlatego z niecierpliwością czekam na przyszłoroczne protesty nauczycieli pod hasłem: "Nie dla podwyżek płacy dla nauczycieli!" :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 64772.html Czyli tak naprawdę jedynie 69 zł. Za to zarobi państwo; 52zł.
Hmm... Mnie się wydawało, że koło już dawno zostało skonstruowane i wszyscy w miarę inteligentni ludzie znają zasadę jego działania... Dlatego z niecierpliwością czekam na przyszłoroczne protesty nauczycieli pod hasłem: "Nie dla podwyżek płacy dla nauczycieli!" :rotfl:
i oto komentator, jakiego znamy i kochamy. Merytoryczny, konkretny... typowy pisowczyk :rotfl: I, szczerze, w [...] mam pisowską jałmużnę w postaci kilkudziesięciu złotych.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

A spodziewałaś się czegoś innego po tej pisowskiej lizydupie ? Przecież on znajdzie wytłumaczenie dla każdego pisowskiego draństwa. Dla tej mendy afera billbordowa to zapewne nic innego jak kampania promocyjno-informacyjna... :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Och, wybacz wazeliniarzu, że o tobie zapomniałem.....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

I, szczerze, w [...] mam pisowską jałmużnę w postaci kilkudziesięciu złotych.
Cóż... Trzeba było zrobić stopień nauczyciela dyplomowanego to ta zapowiadana przez panią minister Annę Zalewską 5% podwyżka byłaby wyższa niż "kilkadziesiąt złotych"...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
I, szczerze, w [...] mam pisowską jałmużnę w postaci kilkudziesięciu złotych.
Cóż... Trzeba było zrobić stopień nauczyciela dyplomowanego to ta zapowiadana przez panią minister Annę Zalewską 5% podwyżka byłaby wyższa niż "kilkadziesiąt złotych"...
Mam stopień nauczyciela dyplomowanego od wielu lat , ale na to, tak szumnie zapowiadane 500+ mogę się nie załapać przed emeryturą. https://finanse.wp.pl/dodatek-500-dla-n ... 944531585a A jeśli nie spodobam się władzy, co, jak widać jest bardzo prawdopodobne, to wcale.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

A jeśli nie spodobam się władzy, co, jak widać jest bardzo prawdopodobne, to wcale.
Taaak... Dodatek dla nauczycieli dyplomowanych w wysokości 507 zł ma przysługiwać za osiągnięcia zawodowe a nie za aktywność na forum, więc sugeruję, co by nie mieszać tych dwóch spraw... Chyba, że zamierza pani magister rozpocząć pisanie swego martyrologicznego życiorysu - ofiary prześladowań reżimu Kaczora-Dyktatora :rotfl:

p.s.

Nauczyciel dyplomowany nie potrafi sobie policzyć, ile wynosi 5% od jego płacy zasadniczej? :szok: I dziwić się dzieciom, że ich proste działania matematyczne przerastają...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
A jeśli nie spodobam się władzy, co, jak widać jest bardzo prawdopodobne, to wcale.
Taaak... Dodatek dla nauczycieli dyplomowanych w wysokości 507 zł ma przysługiwać za osiągnięcia zawodowe a nie za aktywność na forum, więc sugeruję, co by nie mieszać tych dwóch spraw... Chyba, że zamierza pani magister rozpocząć pisanie swego martyrologicznego życiorysu - ofiary prześladowań reżimu Kaczora-Dyktatora :rotfl:

p.s.

Nauczyciel dyplomowany nie potrafi sobie policzyć, ile wynosi 5% od jego płacy zasadniczej? :szok: I dziwić się dzieciom, że ich proste działania matematyczne przerastają...
Święta naiwności. Ma zależeć od oceny pracy, i przestań chrzanić o obiektywiźmie, bo za długo pracuję w szkole, żeby nie widzieć, kto jest "doceniany". Twoje posty coraz bardziej świadczą o zgorzknieniu, niczym nie popartym poczuciu wyższości i braku argumentów, niestety. Nie wspomnę już litościwie o amnezji, bo Kaczor-Dyktator stanowi jedynie drobny i niezbyt ważny epizod mojego życiorysu. I nie jest organem prowadzącym moją szkołę, będąc jednocześnie organem szeroko pojętym.
ODPOWIEDZ