mieszalnie lakierów samochodowych

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
galerianin
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2011, 17:50

mieszalnie lakierów samochodowych

Post autor: galerianin »

Witajcie

Szukam dobrej mieszalni lakierów samochodowych w Jaśle, przerabiałem już na Żeromskiego{Palinal} i na Tkaczowej{De-Beer}, ale to wszystko o du.... rozbić, co z tego że w miarę tanie ale jakość żadna. Krycie kiepskie i w ogóle jakieś do niczego. Nie miałem jeszcze do czynienia z Lesonal'em na Lwowskiej, będę musiał się tam wybrać. Zapraszam do dyskusji na ten temat i gdzie się najlepiej wybrać i być zadowolonym. pozdrawiam
babell
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 2 grudnia 2008, 18:09

Re: mieszalnie lakierów samochodowych

Post autor: babell »

Wybrałeś na początek jedne z najgorszych mieszalni w Jaśle. Na Żeromskiego dorabiałem nie raz i nie będę się tutaj wypowiadał na temat krycia, bo to zależy też od innych czynników, ale przeważnie odcień lakieru nie był taki jak być powinien.
Osobiście dorabiam przeważnie na ul Lwowskiej nad sklepem rowerowym u pana Leśniaka. Jeszcze nigdy nie było problemu ze złym odcieniem czy coś. Dobrze dorabiają też u Pana Piksy, już nie wiem czy właściciel się tak nazywa, czy mieszalnia się tak nazywa, ale jak zapytasz każdego lakiernika gdzie jest Piksa w Jaśle to Ci powie :) Nie wiem dokładnie jak jest tam ulica. Tam z kolei jest różnie, zależy na kogo trafisz i kto Ci będzie dorabiał. Tak czy siak to zawsze warto przed malowaniem czegokolwiek zrobić we własnym zakresie natrysk próbny i sprawdzić na swoje "oko" jak pasuje lakier. Chwalą też mieszalnie w Krośnie, słyszałem od niejednego lakiernika że robią dobrze, osobiście nigdy u nich nie dorabiałem i nie wiem dokładnie gdzie się znajduje.
młoda16
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 20:21

Re: mieszalnie lakierów samochodowych

Post autor: młoda16 »

Witam ponawiam temat , poszukuję dobrej mieszalni lakierów w Jaśle. Przerabiałem już mieszalnie na Żeromskiego i na Kościuszki ale wszystko do [...]. Możecie polecić coś konkretnego?
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: mieszalnie lakierów samochodowych

Post autor: europlace »

galerianin pisze:Witajcie

Szukam dobrej mieszalni lakierów samochodowych w Jaśle, przerabiałem już na Żeromskiego{Palinal} i na Tkaczowej{De-Beer}, ale to wszystko o du.... rozbić, co z tego że w miarę tanie ale jakość żadna. Krycie kiepskie i w ogóle jakieś do niczego. Nie miałem jeszcze do czynienia z Lesonal'em na Lwowskiej, będę musiał się tam wybrać. Zapraszam do dyskusji na ten temat i gdzie się najlepiej wybrać i być zadowolonym. pozdrawiam
ja byłem ostatnio wraz z moim lakiernikiem w mieszalni lakierów na Kościuszki 36A, koło banku spółdzielczego. dobrze mi dobrali kolor do golfa i byłem zadowolony.tel.507 552 593
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: mieszalnie lakierów samochodowych

Post autor: Public Enemy »

A ponoc jest jakas mieszalnia farb obok aesu czy jakos tak.Dobierał tam ktoś??To gdzies obok Majstra chyba
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: mieszalnie lakierów samochodowych

Post autor: street144 »

Tez na zeromskiego mialem doczynienia i gosc był chmaski w stosunku do mnie:)
ODPOWIEDZ