Umiesz liczyć - licz na siebie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
IzaBella
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 31 lipca 2016, 14:07

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: IzaBella »

Dokładnie tak, dlatego zacząć odkładać na starość albo lepiej zacząć w coś konkretnego inwestować pieniądze. :rozpacz:
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: Wind »

Starosc w bloku to koszmar.Szczególnie na górnych piętrach jak brak windy..Nie zazdroszcze.
borsuk1.8
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 maja 2015, 20:29

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: borsuk1.8 »

polecam inwestycje typu Amber Gold
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: traper3 »

Bardzo często myślę co się ze mną stanie kiedyś jak ja sobie w życiu poradzę, nie znalazłem sobie dziewczyny i chyba już nie znajdę, żyć się czasem już nie chce.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: Sun Tzu »

Hmm.... Może sobie poszukaj chłopaka?
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: lepidopterologia »

traper3 pisze:Bardzo często myślę co się ze mną stanie kiedyś jak ja sobie w życiu poradzę, nie znalazłem sobie dziewczyny i chyba już nie znajdę, żyć się czasem już nie chce.
Oj tam.. Więcej optymizmu . Życie potrafi zaskakiwać :)
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: traper3 »

Sun Tzu pisze:Hmm.... Może sobie poszukaj chłopaka?
A coś ty nigdy w życiu nie chce chłopaka :szok: , nie jestem gejem.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2017, 10:56 przez traper3, łącznie zmieniany 1 raz.
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: traper3 »

lepidopterologia pisze:
traper3 pisze:Bardzo często myślę co się ze mną stanie kiedyś jak ja sobie w życiu poradzę, nie znalazłem sobie dziewczyny i chyba już nie znajdę, żyć się czasem już nie chce.
Oj tam.. Więcej optymizmu . Życie potrafi zaskakiwać :)
Nie jestem zdrowy myślę że przez to jaki jestem nie mogę sobie znaleźć tej jedynej, gdyby nie choroba to wszystko było by inaczej, ale z drugiej strony dobrze że jest tak bo mogło być gorzej.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: ajaks1 »

Ja też nie mam dziewczyny i nie rozpaczam z tego powodu, kiedyś się w to bawiłem ale potem odpuściłem, jestem singlem, już się do tego przyzwyczaiłem i nawet nie wiem czy dałbym radę być z kimś w związku, trzeba spojrzeć na tą sytuację z innej strony, jesteś singlem, masz pełną wolność, robisz co chcesz, a nie użerasz się przez całe życie z kimś. Relax take it easy. :hyhy:
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: Wind »

Dzis są pary ,i tyl;ko pary.Dla zabawy.Nie dla dzieci rodziny.Nie myśla o ślubie broń Boże.Bo i z czego żyć.Nie ma pracy ,nie ma gdzie mieszkać.Jutro nie jest pewne.Ludzie boją sie wiązać.Nie można żyć miłością i jeść TRAWY.Co to za życie gdy muszą utrzymowac nas rodzice jak kobieta i dziecko facet przyprowadzi do domu??Nie siedza na swoim,nie mają aksy,wszystko sie żre na kupie..O budowie domu pomarzyc można.To jest taka wegetacja.Jak już ktoś wpadnie i ma dziecko to niekeidy wlasnie tak sie trzeba mordowac u rodziców w małym pokoiku z dzieckiem.Ludzie nie chcą już tak pchac biedy.To nie te czasy.Pary są ale tak jak mówie,dla mody i dla zabawy.Do niczego poważnego.Życie bez grosza odrzuca i ch od mysłenia o dzieciach i ślubie..
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: traper3 »

Tak a ja mam pieniążków ok 1200 zł gdybym mieszkał sam to z takiej kwoty nie mam szans się utrzymać samodzielnie wiadomo a jeszcze jak się jest niepełnosprawnym to tym bardziej jest trudniej kogoś poznać, tak samemu dobrze się żyje ale czasem chciałbym z kimś pogadać gdzieś wyjść z kimś pogadać a tu nie ma z kim.
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: lepidopterologia »

Traper3 - Nie łam się...
Uwierz - nie brakuje wartościowych dziewczyn.
Zapewne spotkasz Ją, kiedy najmniej będziesz się tego spodziewał ;)
Wykorzystaj jakoś konstruktywnie czas który masz tylko dla siebie, skup się na innych rzeczach..
No i głowa do góry. Smutek w niczym nie pomoże - natomiast uśmiech może zdziałać cuda :oczami:
Pozdrawiam walentynkowo :serce:
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: President »

traper3 pisze:Tak a ja mam pieniążków ok 1200 zł gdybym mieszkał sam to z takiej kwoty nie mam szans się utrzymać samodzielnie wiadomo a jeszcze jak się jest niepełnosprawnym to tym bardziej jest trudniej kogoś poznać, tak samemu dobrze się żyje ale czasem chciałbym z kimś pogadać gdzieś wyjść z kimś pogadać a tu nie ma z kim.
Zaciśnij pięści idz przez zycie z usmiechnietą twarzą a wtedy napewno spotkasz kogoś odpowiedniego ;)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: człowiek z lasu »

W stu procentach podzielam opinie osoby o nicku President.
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Umiesz liczyć - licz na siebie

Post autor: traper3 »

Chcę usunąć konto swoje stąd ale nie wiem jak to zrobić.
ODPOWIEDZ