Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny

Post autor: Mecenas »

Najlepiej idź do firmy ubezpieczeniowej i popytaj jakie są możliwości? Najlepiej ubezpieczyć się na okres wyjazdu od nieszczęśliwych wypadków, pogorszenia zdrowia, opieki medycznej i ewentualnie dodatkowe ubezpieczenie samochodu od awarii, jak nie masz auto-casco, albo jak nie obowiązuje za granicą.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny

Post autor: brooklin »

a ja uważam że najlepsze jest ubezpieczenie roczne - planeta młodych. Kosztuje od 60 zł na cały świat (a tym tańszym pakiecie bez USA i KANADY.)
KL do 60 000 Euro. Ja kupiłem w biurze podróży w Jaśle, jak kogoś interesuje powiem adres i nazwę.
A wspomnę że jest to ubezpieczenie dla wszystkich do 59 roku życia. NNW ma OC też.
dzwonko
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 września 2016, 20:23
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny

Post autor: dzwonko »

Można normalnie przez ubezpiezcyciela - tj. drogie, porządne ubezpieczenie np. Gothaer, albo karty: Euro26/Planeta Młodych - wychodzi dużo taniej, a opinie b. pozytywne
aniiaakow
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 10:52

Re: Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny

Post autor: aniiaakow »

Ja tam jak jadę na narty do Włoch ze Ski Planet, są oni na narty-wlochy.pl to zawsze wybieram sobie jakieś ubezpieczenie od nich. Pomagają we wszystkim, od znalezienia miejsc noclegowych, po właśnie odpowiednie ubezpieczenie.
ODPOWIEDZ