medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: ananasek »

Korzystał ktoś z usług Marceliny Grochowiec?
Awatar użytkownika
donut
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 17 lipca 2016, 22:09

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: donut »

Podbijam pytanie :) Czy ktoś może coś powiedzieć o pani Marcelinie Grochowiec? Albo doradzi gdzie mogę wykonać mezoterapię skóry głowy? :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Laura Diaz »

ananasek pisze:Korzystał ktoś z usług Marceliny Grochowiec?
2 lata temu chodziłam do niej na laser i miło wspominam. Młoda, ale sprawiala wrażenie, że zna się na tym, co robi:)
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: edit »

Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś wykonywał zabiegi usuwania blizn potrądzikowych laserem u pana Arkadiusza Dołby? Jeśli tak, to czy są jakieś efekty? Proszę o opinie. A może ktoś mógłby polecić jeszcze jakiegoś dobrego lekarza, który wykonuje takie zabiegi i można mu zaufać. Z góry dziękuję.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Joziiiin »

etatowy polecacy gaga3 pisze:Warto jechać do stolicy. Ja w klinice Mirackiego na ul. KEN robiłam miałam robiony lipotransfer. Zabieg się udał, mam mniej boczków, a większy biust - efekt idealny! :D Bardzo jestem zadowolona z efektów, wiec polecam to miejsce.
Pieprzony spamerze, określ się bo raz piszesz jako kobieta a za chwile jako facet..... :hyhy:
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Anka7 »

Czy ktoś korzystał z usług Pani doktor Marceliny Grochowiec? Jeśli tak, to czy był zadowolony?
anitka60
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 31 grudnia 2016, 09:02

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: anitka60 »

ja polecam klinikę MediArt Instytut w Poznaniu, personel w pełni profesjonalny,a zabieg, który wykonałam na cellulit sprawił,że naprawdę warto iść i w ten sposób wyleczyć swoje kompleksy.
bognaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 stycznia 2018, 18:58

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: bognaa »

ja byłam ale w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej w klinice Dermed, dla mnie najlepsza. Wygładzała mi zmarszczki ale i operowałam u niej kilka lat temu odstające uszy
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Anka7 »

Podbijam pytanie.Korzystacie z usług pani M.Grochowiec?
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: energia007 »

Ja botoks robilam w Melitusie w Warszawie. Zabieg przeprowadził dr Tomasz Pniewski - dermatolog. Efekt bardzo naturalny i oczywiscie w pełni zadowalający :D
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Laura Diaz »

Anka7 pisze:Podbijam pytanie.Korzystacie z usług pani M.Grochowiec?
Korzystałam kilka lat temu. Poczatkowo byłam zadowolona, po paru latach jednak stwierdzam że wszystko odroslo, a parę ładnych stowek poszło się paść. Dałam się nabrać na IPL, nie wiedziałam, że to NIE jest laser. Zresztą pani dr opowiadała, że prawdziwy laser boli strasznie i mało kto jest w stanie to wytrzymać. Dodam jeszcze, że obecnie jestem po paru zabiegach tym "prawdziwym" laserem, na szczęście już w innym gabinecie- ból znikomy, włosy ustrzelone na wieki wieków. Amen. No more IPL.
Dagmara990
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 10:50

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: Dagmara990 »

Polecam Panią Monikę Dobrowolską-Kwiatek z gabinetu lekarskiego Moja Estetyka. W stu procentach pełen profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych zabiegów. Przed każdym zabiegiem, dokładnie tłumaczą na czym on polega oraz dobrze przygotowują. Miałam szczęście być ich pacjentką i rezultaty są oszałamiające. Każdemu polecam aby skorzystał z ich usług.
mlodamama21x
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 14:29

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: mlodamama21x »

MED Estetyka z Lublina tylko i wyłącznie :D Korzytsałam z paru klinik i polecić z czystym sumieniem mogę tylko tą jedną :)
[email protected]
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2019, 14:36

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: [email protected] »

:hurra: klinika estetyczna dr paradowska Kraków światowy poziom polecam
eleniii
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 21:02

Re: medycyna estetyczna, gdzie? - opinie

Post autor: eleniii »

w Łodzi klinikę Dermed polecam jeśli chodzi o operacje plastyczne czy wygładzanie zmarszczek. Mnie dr Dorota Żukowska wygładziła zmarszczki na czole
ODPOWIEDZ