wyprawka do szpitala

O wszystkim, czyli o niczym...
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

wyprawka do szpitala

Post autor: beti »

Witam,potrzebuje aktualnych informacji na temat wyprawki dla niemowlaka po narodzinach,to co potrzebne bo zbednych rzeczy szkoda dzwigac,ktora mama niedawno to przeszla,prosze o podpowiedz,dzieki....
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: wyprawka do szpitala

Post autor: aisza1990 »

Rodzilam w lutym to co ci do szpitala potrzebne dla malucha to : pampersy, chusteczki i krem na oparzenia ,a dla siebie ; 2 koszule, szlafrok, podkłady te z bella są dobre, pantofle, kosmetyki, szare mydło,2 ręczniki, wodę do picia, kubek na herbatę i to chyba tyle
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: wyprawka do szpitala

Post autor: viktoria11 »

ale po co spioszki i buciki? przez te 2-3 dni co byłam ubieraja w szpitalne i zawijaja w becik i wystarczy....... ja rodziłam też w lutym i dla maluszka: 2 pieluchy tetrowe przy karmieniu sie przydają, pampersy ( 2 szt tylko miałam potem mąż dowiózł) chusteczki krem na odparzenia polecały na początek bepathen lub linomag, dla mamy 2 koszule (akurat w tej której mnie przyjmowali rodziłam i potem prysznic i wiadomo że lepiej sie w świeżą przebrać) pantofle cieniutki szlafrok (bo czasem cos przemoknie i zanim mąż dowiezie to tak głupio przez korytarz iść), wode sztuce kubek kosmetyczka, podpaski bella te różowe, majtki jednorazowe (każda na sali miała bo praktyczne), ja miałam jeszcze podład taki na łóżko większy sobie kładłam niby daja taki zielony foliowy ale on mi zjeżdżał ciągle........ i tyle dowiozą jak cos trzeba:)
ODPOWIEDZ