Dobór zmywarki do pizzerii

O wszystkim, czyli o niczym...
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Dobór zmywarki do pizzerii

Post autor: dracula666 »

Znaleźć znajdziesz ale za taką kwotę to raczej do domu a nie do lokalu gastronomicznego do takiego lokalu pasuje aby była ona na siłe i w miarę do użycia są od 2500 i więcej dobra firma to na przykład redfox. Jak byś miał jakieś dokładne pytania to z chęcią odpowiem nie
ziamka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2016, 09:56

Re: Dobór zmywarki do pizzerii

Post autor: ziamka »

zmywarek masz masę, w tej cenie na pewno znajdziesz coś konkretnego, nie wiem gdzie chcesz kupować ale polecam Ci kupowanie przez neta, na przykład na avans.pl, przekonałam się osobiście że wychodzi znacznie taniej jak kupujesz on line. Jak brałam zmywarkę do kawiarki, to właśnie w ten sposób kupowałam i na zmywarce (a kupowałam piecyk, zlew, ekspres do kawy) zaszczędziłam 130 zł.
angela04
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 czerwca 2015, 11:58

Re: Dobór zmywarki do pizzerii

Post autor: angela04 »

Jakie baterie polecacie do zlewozmywaków, które są mocno obciążone np w takich lokalach gastro?
qiferek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2016, 09:58

Re: Dobór zmywarki do pizzerii

Post autor: qiferek »

na stronie tanke.com znajdziesz dobre produkty
betson
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 14 listopada 2018, 09:08

Re: Dobór zmywarki do pizzerii

Post autor: betson »

Przede wszystkim to musi być sprzęt przeznaczony do gastronomii, a nie do domu, ale to chyba oczywiste. Chociaż... sami na początku też popełniliśmy ten błąd i kupiliśmy byle co. W gastronomii musicie mieć sprzęt, który da sobie radę przy mocnej eksploatacji. Zwyczajna zmywarka temu nie podoła. U nas zdarza się, że np. w weekendy sprzęt działa non stop i daje radę - naczynia czyste, urządzenie nigdy nie zawodzi. Mamy zmywarkę Winterhalter w wynajmie długoterminowym - po kilku latach działa lepiej niż poprzedni sprzęt jako nowy, jest oszczędniejsza pod względem eksploatacji, no i nie zawodzie, a głównie to miało dla nas znaczenie.
ODPOWIEDZ