Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Krystian76
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 22:33

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Krystian76 »

Mars1024 pisze:Recepta jest PROSTA :cwaniak:
JEŚĆ TRZEBA MNIEJ >>>>>NIGDY NA NAC I PO 18 stej >>>>>TO SZKLANKA WODY :orany:
ŚNIADANIE jedz NORMALNIE >>>>OBIAD JEDZ PIERWSZE I DRUGIE DANIE >>>>A KOLACJĄ PODZIEL SIĘ :wsciekly: NIC PROSTRZEGO , A EFEKT JEST >>>>PEWNY :cisza:
POWODZONKA :hurra: >>>>> chemia zbędna :krzeslem:
Brednie jakich mało. Wytłumacz mi dlaczego nie powinno jeść się po 18?? Ostatni posiłek powinno zjeść się 3 godziny przed snem. Nie każdy chodzi spać o 21 :rotfl:
michnik643
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2016, 11:25
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: michnik643 »

jedzenie, jedzenie, jedzenie, same ćwiczenia efektów nie dadzą (wiem, bo widzę po sobie).
ale jedzenie regularne, nie głodówka czy odstawianie wszystkiego, co się lubi z dnia na dzień, ale stopniowe wprowadzanie zmian w jadłospisie. przede wszystkim rozłożyć ilość posiłków na 5 dziennie max., bzdurą jest, że nie można jeść po 18-tej, bo można jeść do 2-3 godzin przed snem. więcej owoców, warzyw, grillowanego mięsa, mniej czekolady.

co do ruchu to tyle jest dyscyplin sportu, które można uprawiać, teraz to już nie trzeba zapisywać się na siłownię czy do klubu fitness, aby wykonywać samemu niektóre rzeczy typu bieganie. ale wiadomo, że też z głową i umiarem.
ohiacynta
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 października 2015, 10:41

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: ohiacynta »

Przede wszystkim trzeba zdrowo się odżywiać ! Dużo się ruszać. Niby każdy o tym wie, ale gorzej już wytrwać w tym, sama coś o tym wiem. Chyba nie udałoby mi się schudnąć gdybym nie zaczęła od wczasów odchudzających w Primavera. Dopiero tam się zmotywowałam, zobaczyłam co robię źle i dlaczego nigdy szybciej nie udało mi się zgubić kilogramów. Teraz to jest ich coraz to mniej , ale jeszcze troszkę mi zostało ;)
tara
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 13 września 2015, 17:30

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: tara »

Ja z kolei stosuję zasadę małych kroczków. Jem normalnie, ale w odchudzonej wersji - jak choćby na parze. Mąż w ramach wsparcia kupił mi parowar z philipiaka. Raz w tygodniu chodzę tez na basen i długie spacery z dzieciakami.
smigol
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:45

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: smigol »

Czy to prawda że zielona i czerwona herbata wspomaga redukcję wagi?
Winda
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 31 marca 2016, 14:10

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Winda »

Ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć nawet samemu w domu z Chodakowską
Filka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwietnia 2016, 00:09
Lokalizacja: jasło

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Filka »

Ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć np. z Chodakowską
skarolina
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 października 2015, 21:25

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: skarolina »

Moje odchudzanie kończyło się jak zwykle, czyli po tygodniu albo krócej. Dopiero od miesiąca muszę przyznać, że jestem na diecie i regularnie ćwiczę, a to dzięki wczasom odchudzającym w Primavera. Były ćwiczenia na basenie, na świeżym powietrzu, w sali. Była dobrana dieta indywidualnie. To wszystko wdrożyłam w swoje życie i efekty są coraz bardziej widoczne. Mam nadzieję, że uda mi się schudnąć przed wakacjami.
Pirania
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, 13:10

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Pirania »

Ja uważam że trzeba ćwiczyć przynajmniej trzy razy w tygodniu po pół godziny ... to naprawdę nie jest dużo
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: lusio »

Ćwiczenia + dieta, innej recepty nie ma. U mnie to siłownia, rower albo jogging, co najmniej trzy razy w tygodniu. Do tego dieta, mało kalorii a sporo białka, często sięgam po produkty Smartfood. I nie narzekam na sylwetkę.
Filia
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwietnia 2016, 16:19

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Filia »

Ja staram się przynajmniej trzy razy w tygodniu ćwiczyć z chodakowską i czuję się świetnie
Pauula22
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwietnia 2016, 21:06

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Pauula22 »

ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć
ziamka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2016, 09:56

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: ziamka »

Pauulla22 dokładnie! Do tego żywienie odpowiednie żeby z sił nie opaść :P ja jeszcze biorę suplement therm line fast, tak na wypadek żeby to ładnie szło. To ma naturalny skład i sinetrol, który pomaga w tej redukcji.
Ritka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwietnia 2016, 17:25

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Ritka »

Ja też jestem za ćwiczeniami i warto zacząć się mierzyć a ne ważyć
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Odchudzanie - co robić, aby być w formie?

Post autor: Strange Love »

Dokładnie dziewczyny, ja jestem tego najlepszym przykładem, może w kg nie schudłam wiele bo w ciągu 3-4 miesięcy około 5 kg, ale widać to po ubraniach, bo już prawie dwa nr za duże, a to wszystko tylko dzięki ćwiczeniom - wystarczy 15 minut dziennie, a 2 razy w tygodniu dłuższy trening a od razu człowiek czuje się lepiej i wygląda :) a jem wszystko jak leci, nie przesadzam tylko ze słodyczami i unikam śmieciowego jedzenia.
ODPOWIEDZ