Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
bex94
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 12:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bex94 »

Dziewczyny a polecacie dr Sławomira Szpaka?
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

Miałam z nim kontakt w szpitalu tylko ale to wystarczyło.
Osobiście nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia więc ja nie polecam.
ashika
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 czerwca 2015, 18:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ashika »

NAJGORSZY był ten bez specjalizacji PATAŁACH. Dobrze, że go już nie ma tego zamorskiego.
bex94
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 12:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bex94 »

a nie wiecie jaki Szpak jest na prywatnych wizytach? Była któraś z Was?
syrad
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2015, 21:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: syrad »

ashika pisze:NAJGORSZY był ten bez specjalizacji PATAŁACH. Dobrze, że go już nie ma tego zamorskiego.
Nie wiem dlaczego obrazasz Pana dr. Być może Masz jakieś powody, Ale dr Zamorski to bardzo dobry moim zdaniem lekarz, przede wszystkim dlatego ze interesuje się każda pacjentka, dokładnie analizuje historię, jest bardzo miły i kompetentny. No ale każdy ma inne zdanie i doświadczenia.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: walentyna »

ashika pisze:NAJGORSZY był ten bez specjalizacji PATAŁACH. Dobrze, że go już nie ma tego zamorskiego.
"Parałach"- to TY nim jesteś.
Jeden z nielicznych porządnych lekarzy i właśnie dowodem na to jak traktował kobiety i jaki jest DOBRY- to to że musiał się przenieść do super szpitala i tyle zyskał jasielski SPECJALISTYCZNY szpital że dziewczyny jadą rodzić do Pro-famili.
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: marta.ziomek »

Witajcie, byłam na wizycie u dra Słowinskiego.
Moim zdaniem jest bardzo uprejmy, miły, kulturalny. Wszystko wyjaśnił bez zarzutu.
Myślę, że zdecyduję się prowadzić u niego ciążę.
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ewa17 »

"Patalach"?Jestes jedyna osoba,ktora ma dziwne zdanie na temat dr Zamorskiego.Jestem jego pacjentka od paru miesiecy,nie zamienilbym lekarza na nikogo innego.Bardzo mily,kulturalny mlody czlowiek..Lekarz z powolania,zna sie na tym co robi.Mnie pomogl i to bardzo.Polecam dr Zamorskiego. :)
ashika
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 czerwca 2015, 18:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ashika »

Wiesz dlaczego - po usg powiedział mi, że widzi martwy płód, a to była torbiel!!!!!!!!!!
Poza tym później powiedział mi, że już nie ma tego torbiele,a okazało się ze jest!!!!!!
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ewa17 »

Jak juz wspominalam,mnie naprawde pomogl.Bylam u wielu lekarzy ginekologow.Nikt poza nim nie zlecil mi badan,dlaczego czuje sie tak a nie inaczej.Okazalo sie,ze mam spore problemy z hormonami,po pol roku leczenia moje zycie zminilo sie o 360 stopni.Nie moge wiec zlego slowa na obecna chwile powiedziec na doktora Zamorskiego.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ananasek »

O 360 stopni? ;) chyba o 180.
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: ewa17 »

Niech bedzie 180 stopni,teraz ok?
bex94
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 stycznia 2016, 12:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: bex94 »

Proszę, zapisałam sie do Szpaka i nie wiem czy dobrze robię... chciałam do dr Zamorskiego, ale juz wolnego nie ma, a zależy mi na szybkiej wizycie...napiszcie o wizytach u Szpaka.....
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czeszka »

walentyna pisze:
ashika pisze:NAJGORSZY był ten bez specjalizacji PATAŁACH. Dobrze, że go już nie ma tego zamorskiego.
"Parałach"- to TY nim jesteś.
Jeden z nielicznych porządnych lekarzy i właśnie dowodem na to jak traktował kobiety i jaki jest DOBRY- to to że musiał się przenieść do super szpitala i tyle zyskał jasielski SPECJALISTYCZNY szpital że dziewczyny jadą rodzić do Pro-famili.
a wiesz źe pro famila to juz nie ideał? i kobiety z Rzeszowa nie chca tam rodzić?
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: walentyna »

czeszka pisze:
walentyna pisze:
ashika pisze:NAJGORSZY był ten bez specjalizacji PATAŁACH. Dobrze, że go już nie ma tego zamorskiego.
"Parałach"- to TY nim jesteś.
Jeden z nielicznych porządnych lekarzy i właśnie dowodem na to jak traktował kobiety i jaki jest DOBRY- to to że musiał się przenieść do super szpitala i tyle zyskał jasielski SPECJALISTYCZNY szpital że dziewczyny jadą rodzić do Pro-famili.
a wiesz źe pro famila to juz nie ideał? i kobiety z Rzeszowa nie chca tam rodzić?
To ciekawe jaki ideał szpitala reklamujesz? no tak jasielska porodówka to szczyt marzeń a podejscie lekarzy i personelu....ile dzieci jest kalekich w Jasle przez naszych wspaniałych znawców....wiesz ????
A akurat ze szpitalami mam duzo do czynienia i dziwne że dziewczyny z Rzeszowa tam idą rodzić.
ODPOWIEDZ