SIŁOWNIA

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

SIŁOWNIA

Post autor: mmmmmmmm »

Którą siłownie wybrać
FABRYKA MOCY CZY MOSIR??
Wasze opinie i propozycje
Bratuu
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2015, 19:57

Re: SIŁOWNIA

Post autor: Bratuu »

Zdecydowanie Fabryka ,chodzę tam i jestem mega zadowolony.
300388
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 lipca 2013, 22:10

Re: SIŁOWNIA

Post autor: 300388 »

Polecam Fabryke!!! jest Moc!!! :P
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SIŁOWNIA

Post autor: czarni-fan 1910 »

Zdecydowanie Mosir duuzo lepsza atmosfera .Chodze juz tam ok.10 lat.Po za tym tanszy karnet miesieczny bo 65 zl w porownaniu do Fabryki tanszy o 25 zl !!.Bylem na otwarciu w tej Fabryce i nic specjalnego tylko jedna laweczka przed lustrem z hantlami czy jedna laweczka do cwiczenia klatki poziom,beznadziejny wyciag z bramą oraz brak wolnych sztang do chocby cwiczen bicepsa itp.Są tam sztangi ale juz z ciezarkami ktore sie nie zdejmuje i sa to male ciezarki chyba max 15-20 kg.,modlitewnik w porownaniu do Mosiru duzo slabszy ,brak hack maszyny do cwiczen przysiadow na nogi.na pewno na plus Fabryka to duzo biezni i sporo maszyn ale na Mosirze tez jest sporo dobrych maszyn.No i szatnie z prysznicami lepsze w Fabryce Mocy.
Po otwarciu fabryki Mocy sporo osob sie przenioslo sie z Mosiru wlasnie tam.Jednak po miesiacu znowu duza wiekszosc osob powrocila do Mosiru .Widac cena i sprzet oraz atmosfera zdecydowala ktora jest lepsza silownia.
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: SIŁOWNIA

Post autor: makrela88 »

Ja osobiście tez polecam Fabrykę Mocy bardzo przyjemnie mi się tam ćwiczy i mega atmosfera.
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: SIŁOWNIA

Post autor: kowalski38200 »

Od nowego roku siłownia MOSiR nie będzie czynna w niedziele. Nowy Dyrektor bardziej dba o pracowników niż o podatników utrzymujących go z podatków. Pani Baniak WRACAJ!!!!!!
ODPOWIEDZ