PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Rozumiem cię Ed, że te marne 80 udziałów po stówce jeszcze nie robią z ciebie krezusa ale jako "wspólnik" to jesteś już kimś o dwie kategorie wyżej niż zwykły krzykacz związkowy :)

A ten Dżekus nawet mi się podoba , zwłaszcza, że potwierdza to co ustaliłem :)))

Przejeżdżałem ostatnio koło waszej sp.z o.o. i nie powiem, podwórze pozamiatane ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Eeee... Jeszcze przed chwilą byłem członkiem zarządu, a teraz już tylko zwykłym udziałowcem? Eee... Jestem głęboko rozczarowany :rotfl:
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Spoko Ed, jak tylko dopadnę aktualny wypis z KRS u to skoryguję :)

W Jaśle działała kiedyś sp. z o.o. co miała dwóch prezesów i jednego pracownika. Ty wiesz jaki on musiał być wydajny skoro zarabiał na siebie i ich obu ? :hyhy: :hyhy: Szkoda, że jest już na zasłużonej emeryturze....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Widocznie był dobrze kierowany... A propos: potrzebujesz korepetycji z prowadzenia biznesu?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Od ciebie ?? Chyba żartujesz .... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nie to nie! Ale pamiętaj, że całkiem z bezinteresownej życzliwości ci to proponowałem :D
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:Nie to nie! Ale pamiętaj, że całkiem z bezinteresownej życzliwości ci to proponowałem :D
A co, chciałbyś mi przekazać jak to się rozpieprza zakład od środka jako tzw. związkowiec ???
Dziękuję, miałem już takiego i szybko musiałem się go pozbyć....tzn. uwolnić go od kapitalistycznego wyzyskiwacza-pijawki.
Ostatnio zmieniony 28 października 2015, 20:11 przez Joziiiin, łącznie zmieniany 1 raz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nudny jesteś...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:Nudny jesteś...
zapomniał wół.....

A u "siebie" masz jakieś związki zawodowe ??? Tak wiesz, dla podtrzymania atmosfery w firmie.. ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 40507.html Pomysł wygaszenia gimnazjów już od przyszłego roku, jest, delikatnie mówiąc, kretyński. No ale tradycyjnie, nikt nie zapytał samych zainteresowanych, lub może lepiej znających realia, czyli nauczycieli. Zajęli się tym "eksperci", czyli g.ó.w.n.o.wiedzący o szkole politycy. Reforma ma sens jedynie, gdy rozpocznie się stopniowo, od rocznika siedmiolatków, który w przyszłym roku pójdą do pierwszej klasy podstawówki. Wtedy będzie czas, aby na spokojnie opracować podstawy programowe i zastanowić się nad "logistyką". No ale przecież "eksperci" wiedzą lepiej....
dDk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 20:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dDk »

Dragoness, weź wreszcie wypnij wtyczkę od komputera i odetchnij trochę. Psioczysz tu o poranku, psioczysz w (teoretycznie) godzinach pracy, psioczysz wieczorem. Nawet w sobotę jak gotujesz obiad to komputer na garach stoi i klepiesz w tą klawiaturę.

PiSiory jeszcze nie powiedziały jak ta zmiana w edukacji ma wyglądać, a Ty już wylewasz swoje mądrości. Może jeszcze jak Pani Minister będziesz broń ich do upadłego. Powtarzam jest sobota. Ogarnij chałupę, ugotuj rosół, wyprasuj garsonkę na jutro, a jak gdzieś przez myśl przeleci Ci dotknięcie klawiatury włącz jakąś muzykę Zen i oddychaj głęboko. Pamiętaj, za firewallem też jest życie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

dDk pisze:Dragoness, weź wreszcie wypnij wtyczkę od komputera i odetchnij trochę. Psioczysz tu o poranku, psioczysz w (teoretycznie) godzinach pracy, psioczysz wieczorem. Nawet w sobotę jak gotujesz obiad to komputer na garach stoi i klepiesz w tą klawiaturę.

PiSiory jeszcze nie powiedziały jak ta zmiana w edukacji ma wyglądać, a Ty już wylewasz swoje mądrości. Może jeszcze jak Pani Minister będziesz broń ich do upadłego. Powtarzam jest sobota. Ogarnij chałupę, ugotuj rosół, wyprasuj garsonkę na jutro, a jak gdzieś przez myśl przeleci Ci dotknięcie klawiatury włącz jakąś muzykę Zen i oddychaj głęboko. Pamiętaj, za firewallem też jest życie.
A w temacie co mądrego masz robaczku do powiedzenia? Bo że mnie nie lubisz to widzę i szczerze, mam to baaardzo głęboko. Miłego weekendu. Z refleksją, że anonimowość jest złudna i nie jest usprawiedliwieniem dla chamstwa i głupoty.
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: MUFC »

dDK nie zaczynaj z dragoness, nie wolno :cisza: Ty jesteś chamski i głupi a ona jest mądra i cacy ;) Jedni spędzają swoje życie towarzyskie ze znajomymi a inni na jasło4u.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

MUFC pisze:dDK nie zaczynaj z dragoness, nie wolno :cisza: Ty jesteś chamski i głupi a ona jest mądra i cacy ;) Jedni spędzają swoje życie towarzyskie ze znajomymi a inni na jasło4u.
Jak wyżej, kiciuniu. Ad rem, waść. Ad rem, bo inaczej potwierdzasz regułę, nie będąc absolutnie wyjątkiem. Macie dzieci? Jakimś cudem, czy wypadkiem? No to chyba nie chcecie, aby na nich eksperymentowano, spełniając obietnice wyborcze na zbity pysk. Takich "reform" edukacji, kompletnie nieprzygotowanych, było w ciągu tych 26 lat "wolności" zbyt dużo. Byłam ich świadkiem jako matka pierwszego rocznika gimnazjalistów i pierwszego rocznika zdającego nową maturę oraz jako nauczyciel. Akurat w tym przypadku świetnie wiem, o czym mówię. A wy zaspokajacie chorą potrzebę dokopania mi nie czytając, nie analizując, a przede wszystkim, jak politycy guano wiedząc, jak to wygląda nie w szumnych zapowiedziach polityków, tylko w prawdziwym życiu i pracy. Miłego wieczoru, spędzonego na szampańskiej zabawie panom życzę. Pozostałych rewelacji dotyczących mojego prywatnego życia komentować nie będę, stwierdzając jedynie, że wiecie o nim tyle, ile przeciętny owsik. Salve fratelli.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

A ja jestem ciekaw czy pis zrobi w końcu porządek z mafią podręcznikową ?
ODPOWIEDZ