PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

grzeh pisze:
dragoness pisze:Stwierdziłeś, że pani Szydło będzie premierem, jeśli PiS będzie rządzić samodzielnie.
podlinkuj albo powiedz kiedy tak stwierdziłem.
dragoness pisze:
Uważam że jeśli PiS będzie rządziło samodzielnie to Szydło będzie premierem,
amnezja? A tu njusik najnowszy http://wpolityce.pl/polityka/269886-nas ... wladze-pis




trzeba było zacytować CAŁOŚĆ mojej wypowiedzi:
Uważam że jeśli PiS będzie rządziło samodzielnie to Szydło będzie premierem,
na tą chwilę nie można tego zagwarantować. Czy Ty uważasz inaczej?
viewtopic.php?f=65&t=9723&p=253370#p253370


i nadal uważam że Szydło będzie premierem (teraz już jest wiadomy rozkład mandatów).
Zobaczymy kto będzie miał racje, czy ja, czy Ty.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mieszko_1985 »

nie da się ukryć, że media jednak są już negatywnie, choć starając się zachować powierzchowną neutralność, nastawione do "poczynań" "rządów" pisu. choćby poniższy artykuł na głównej w wp.pl
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,titl ... &_ticrsn=3
a widział ktoś wypowiedź kogoś z pisu, że wycofują się z 500zł na dziecko? przecież oczywiste, że nie zrobią tego w oparciu o budżet platformy. na zrealizowanie tego postulatu mają 4 lata.
inna kwestia wizji rządów pisu przedstawiona w tym artykule: "Gdzie cenzury formalnie nie ma, ale żaden projekt filmu czy sztuki teatralnej, która nie podoba się władzy, nie ma szans na publiczne środki" - przecież to żywo odzwierciedla kraj 8 lat rządów po i pslu
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mieszko_1985 pisze:nie da się ukryć, że media jednak są już negatywnie, choć starając się zachować powierzchowną neutralność, nastawione do "poczynań" "rządów" pisu. choćby poniższy artykuł na głównej w wp.pl
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,titl ... &_ticrsn=3
a widział ktoś wypowiedź kogoś z pisu, że wycofują się z 500zł na dziecko? przecież oczywiste, że nie zrobią tego w oparciu o budżet platformy. na zrealizowanie tego postulatu mają 4 lata.
inna kwestia wizji rządów pisu przedstawiona w tym artykule: "Gdzie cenzury formalnie nie ma, ale żaden projekt filmu czy sztuki teatralnej, która nie podoba się władzy, nie ma szans na publiczne środki" - przecież to żywo odzwierciedla kraj 8 lat rządów po i pslu
Taaa, pan Majmurek prawie się popłakał. Tylko tym tekstem o filmach strzelił sobie w stopę bardzo celnie, vide "Pilecki". Panie grzeh, ja bym bardzo NIE chciała mieć w tym wypadku racji, bo to potwierdzałoby wszystkie moje obawy. A zdanie, które pan docytował :D to typowe zostawianie sobie furtki na wypadek, gdyby prezes jednak nie okazał się taki kryształowy, jaki chce pan go przedstawiać, niestety. http://fakty.interia.pl/polska/news-kom ... Id,1911405 Ufff, okazało się, że jednak się myliłam. Jaka ulga. Na razie.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Taaaaaaaaaaa, tylko żeby w bardzo bliskiej przyszłości nie "okazało się" , że jednak Szydło sobie nie poradzi i "sama" ustąpi ze stanowiska i wtedy Jarosław jak niegdyś Lech-Bolek, nie będzie chciał ale będzie musiał.....
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: mjyntki_mjetek »

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Joziiiin pisze:Taaaaaaaaaaa, tylko żeby w bardzo bliskiej przyszłości nie "okazało się" , że jednak Szydło sobie nie poradzi i "sama" ustąpi ze stanowiska i wtedy Jarosław jak niegdyś Lech-Bolek, nie będzie chciał ale będzie musiał.....

Hmm... Uważasz, że niezależnie od tego jak ktoś sobie radzi na danym stanowisku to powinien je pełnić ze względów prestiżowych czy ambicjonalnych? Bo moim zdaniem, rządzenie Państwem to zbyt poważna sprawa, by takie kryteria można traktować poważnie. Oczywiście, chciałbym by pani Beata Szydło była świetnym premierem i stała na czele rządu przez całą kadencję, ale nie będę płakał, jeżeli okaże się być słabym premierem i zostanie zdymisjonowana czy też sama poda się do dymisji "ze względów osobistych". I mam nadzieję, że ta fundamentalna różnica między rządami PiS-u a Platformy będzie następująca: nie sprawdziłeś się - odchodzisz (PiS); nie sprawdziłeś się - zostajesz (PO).
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Tak świetnie sobie radziła w kampanii, jednej i drugiej i nagle przestanie? Czary?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Powiedz mi zatem Ed, jak to będzie wyglądało: 2 miesiące wmawiajace nam, że jest superkandydatka na superpremiera a tu taki zonk po np. 2 miesiącach " rządzenia "..???
Albo nie, nie mów. Zapewne razem z grzehem będzieicie piali, jakie to nas szczęście spotkało, że mamy superwybawce.... Wasza opcja juz tak ma, że potrafi zapakować gónwo w sreberko i wszystkim wmawiać, że to przecież cukierek....

To tylko takie luźne dywagacje co by było gdyby, ale zamówiłem już sporo popcornu i pepsi w promocji i czekam na rozwój wydarzeń. I żeby nie było , to od zaprzysiężenia nowego rządu zaczynam naliczać odsetki od zwłoki w wypłacie po 500 na dzieciaka....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

dragoness pisze:Tak świetnie sobie radziła w kampanii, jednej i drugiej i nagle przestanie? Czary?
Pani, nie takie czary jeszcze zobaczymy... :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

od zaprzysiężenia nowego rządu zaczynam naliczać odsetki od zwłoki w wypłacie po 500 na dzieciaka....
Hmmm... Współczuję Dżekuś twoim dzieciom, że ich byt zależy od tego, jak szybko PiS zrealizuje jeden ze swoich postulatów. Ale dobrze, że to napisałeś, bo na twoim przykładzie najlepiej widać, że proponowane przez PiS, zarówno w kampanii prezydenckiej, jak i parlamentarnej,rozwiązanie: 500 zł na dziecko jest potrzebne. Bo różne są koleje losu: raz zatrudnia się pracowników płacąc im przyzwoitą - jak na jasielskie warunki - pensję, a za chwilę (po przegranych wyborach samorządowych przez określoną opcję polityczną) trzeba czekać na pomoc Państwa. Swoją drogą, jako odpowiedzialny rodzic, zamiast robić zapasy pepsi i popcornu, powinieneś kupić dzieciakom coś do jedzenia, bo to trochę głupio, że ty się obżerasz a potomstwo głodne chodzi...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

pektynę ??? ;)

A tak na marginesie, Ed to opłacało się ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Przykro mi ale musisz się z tym pytaniem zwrócić do kogoś innego. Po prostu z kimś mnie mylisz :D
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:Przykro mi ale musisz się z tym pytaniem zwrócić do kogoś innego. Po prostu z kimś mnie mylisz :D
Jasne, członku zarządu w spółce zoologicznej... :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jak interesy ? A kumpli to jeszcze masz ?

A Pani prezes zamiata czasem podwórze ?? Bo na swoim to można, co nie.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jestem członkiem zarządu spółki z o.o.? To czemu JA jeszcze o tym nie wiem? :szok: Uświadomisz mnie Dżekuś?
ODPOWIEDZ