przydomowa oczyszczalnia sciekow

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
oglos
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 października 2015, 19:13

Re: przydomowa oczyszczalnia sciekow

Post autor: oglos »

Ceny są różne. Najlepiej dać ogłoszenie typu zlecę...i wybrać najlepszą ofertę firmy z najlepszymi opiniami.
robo22
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 20:58

Re: przydomowa oczyszczalnia sciekow

Post autor: robo22 »

Witam jestem zainteresowany kupnem oczyszczalni biologicznej. chciałbym zapytać czy ktoś z Was ma oczyszczalnie z firmy Wobet-Hydret sprzegają je w Jaśle na ul. Towarowej 29 mnie dokładnie interesujS 4c taka biologiczna dla 2-4 osób może znacie kogoś kto ma to urządzenie gdyż chciałbym się skontaktować i pogadać jak to wszysko się spisuje i kto tam kupował.
Dhu4721
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 września 2017, 14:18

Re: przydomowa oczyszczalnia sciekow

Post autor: Dhu4721 »

robo22 pisze:Witam jestem zainteresowany kupnem oczyszczalni biologicznej. chciałbym zapytać czy ktoś z Was ma oczyszczalnie z firmy Wobet-Hydret sprzegają je w Jaśle na ul. Towarowej 29 mnie dokładnie interesujS 4c taka biologiczna dla 2-4 osób może znacie kogoś kto ma to urządzenie gdyż chciałbym się skontaktować i pogadać jak to wszysko się spisuje i kto tam kupował.
Witam, post juz starawy jednak służe pomoca jesli temat kogos jeszcze interesuje. Koło roku temu od Wobet-Hydret zamówiłem biologiczną oczyszczalnie ścieków zbb dla mojej firmy w ktorej pracuje srednio 15 osób. Nastepnie poniewaz nic mnie nie zrazilo w tym czasie zamowilem oczyszczalnie przydomową do własnego domu ktora zastapila tradycyjne szambo. Temat wiec znam z doswiadczenia jesli chcecie to pytajcie choć ekspertem też nie jestem w tej dziedzinie
ODPOWIEDZ