Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:Tu nie chodzi o wrzucanie memów, czy demotów. Problem jest i w końcu nas dopadnie. Mamy do powiedzenia tyle, ile Żyd na gestapo, a tu sobie możemy pogadać. Miłośnikom uchodźców chcę zadać JEDNO pytanie? Dlaczego takich emocji nie budzą Azjaci, których w naszym kraju jest naprawdę sporo?
Czarnych jest jeszcze mniej, a budzą. Bez względu na wyznanie. Żydzi z kolei pewnie czuliby się jak na Gestapo.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Nie dla muslimów

Post autor: jankow05 »

Temat zastępczy w sytuacji w której obecnie znajduje się Polska, chcąc nie chcąc idealnie trafiony, tuż przed wyborami....A do sedna, nie ma się czego bać, ludziom trzeba pomagać, przecież nas nie zrujnują, pieniędzy mamy w bród, dopiero co pożyczyliśmy Jaceniukowi 100 mln euro.... Tak więc, stać nas na ratowanie uchodźców. Bo nie mamy przecież dziur do załatania, nie mamy własnych problemów. Mamy za to, podobnie jak Niemcy, nadwyżkę budżetową :] A przede wszystkim, musimy grzecznie słuchać naszych władców czyli Niemców i innych...Ale to normalne w naszym marionetkowie.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Nie dla muslimów

Post autor: noisey »

Zgadzam się z tym co prawi w ostatnich postach Sun Tzu (poza głupimi wrzutami o kobietach).
Taka ciekawostka a propos postu dragoness o wzroście przestępczości. Ole ole ole oleee, nie damy sie, nie damy sie.

Obrazek

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... maica.html
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Nie dla muslimów

Post autor: noisey »

jankow05 pisze:...Ale to normalne w naszym marionetkowie.
dokładnie to w Kondominium Rosyjsko-Niemieckim pod Żydowskim Zarządem Powierniczym, ok?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

jankow05 pisze: Bo nie mamy przecież dziur do załatania, nie mamy własnych problemów..
No chyba że tak- dziury na drogach to co innego. Cofam wszystko, co napisałem.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Wind »

Argumenty, że są to uchodźcy z kraju, gdzie jest wojna i że życie ich jest zagrożone, są wyssane z palca. Wczoraj audycja TVN została nagle przerwana gdy Marek Kuchciński z PiS zdążył powiedzieć, że „ci uchodźcy pochodzą nie tylko z terenów na których jest wojna” (parafrazuję). Nie ma żadnych dowodów na to, że są to Syryjczycy, co gorzej – nikt z nich nie został przebadany pod kątem epidemiologicznym i wcale się nie zdziwię gdy w Polsce i innych krajach europejskich dojdzie do epidemii Eboli, zwiększenia zachorowań na HIV i inne choroby. O tym Kopaczowa (lekarz nota bene) raczy nie wiedzieć? Nie wiadomo kim są ci młodzi w większości mężczyźni, którzy setkami tysięcy przyjeżdżają do Europy, bez możliwości weryfikacji, czy nie są członkami ISIS / AlKaidy ?! Ten argument też nigdzie nie pada, anie w mediach, ani w wypowiedziach oficjalnych. Jeśli nawet część imigrantów jest z Syrii, to dlaczego media milczą o tym, że powodem tragedii tego narodu są amerykańskie bombardowania?
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Nie dla muslimów

Post autor: noisey »

Może profilaktycznie zamknąć granice UK dla wszystkich Polaków bo najwięcej przestępstw popełniają i najwiecej ich w więzieniach -gwałty, rozboje, morderstwa (w tym dzieci). Inwigilować, deportować WSZYSTKICH tak na wszelki wypadek. A co.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: martunialla »

Noisey, masz racje. Polacy to taki wlasnie narod, slysza tylko 'masz' a na 'daj to juz sa glusi. Z Unii bardzo chetnie braloby sie pieniazki, na drogi, na stadiony, dofinasowania do biznesow. Kazdy bierze i wtedy nie narzeka. Miliony ludzi wyjezdzaja co roku z tego mlekiem i miodem plynacego kraju za granice i tez maja same prawa. Wszystko im sie nalezy. Domagaja sie pracy, placy, mieszkan, zapomog (czesto na dzieciatka ktore de facto mieszkaja w Polsce) i jeszcze oczekuja szacunku i uznania chociaz sami czesto nic oprocz chlania wodki nie potrafia i nic soba nie reprezentuja.

Gotuje mi sie w srodku jak widze na fejsie rozne beznadziejne teksty typu 'nie dla imigrantow'. Rozumimem, ze niektrzy sa malo swiatowi i obawiaja sie tego zderzenia kultur. Ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, ze nie szuka sie zadnych rozwiazan. Polska po prostu udaje ze tematu nie ma. Nie chce nikogo przyjac, nie chce wspomoc finansowo, ba nie ma nawet zadnej akcji humanitarnej zeby rzucic tym ludziom chociaz podstawowe artykuly potrzebne do przezycia. Maja w nosie. Polacy chca tylko wyjechac, nawiezc jak najwiecej na swoje podworko a na reszte zamknac oczy. Katolicki narod wspomagajacy blizniego w potrzebie haha. Wstyd, po prostu wstyd, nie tylko na cala Europe ale i na caly swiat. I mnie jest wstyd ze sie urodzilam w tym kraju.

A co ciekawsze na przedwyborczej fali niektore beznadziejne ugrupowania probuja przekonac do siebie plebs i nabic sobie glosow wykorzystujac to ludzkie nieszczescie. Mierzi mnie taki egoizm i sycowatosc i mam nadzieje ze kiedys karma tym zasciankowcom za to wszystko wyplaci. A poki co z ogromna ciekawoscia obserwuje sytuacje i musze przyznac ze bardzo cieszy mnie fakt ze dzieki niektorym linkom udostepnianym na fejsie przez moich znajomych moge bezzwlocznie ocenic kto jest czlowiekiem ogarnietym i na poziomie a kto zwyklym idiota. Dzieki temu o wiele latwiej oddzielic ziarno od plew.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Wind »

Lepiej sobie poszukaj na necie jaki syf zostawiają za sobą ci ludzie.Mało tego maja w [...] wode i chleb który dostawali na Węgrzech,jadło lądowało w koszach na śmieci.Darowanemu koniowi nie patrzy sie w zęby..U nas te "ludzkie śmiecie" jak to nazwał ich wczoraj Korwin chciały by tu żyć i nie pracować.W takim razie utrzymuj ich ze swoich podatkow.

http://niezalezna.pl/70576-prawda-o-dra ... jace-wideo
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

martunialla pisze:Noisey, masz racje. Polacy to taki wlasnie narod
...
martunialla
można wiedzieć jakiej jesteś narodowości że z taką łatwością przychodzi Ci obrażanie Polaków?

i tu:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Mało tego maja w [...] wode i chleb który dostawali na Węgrzech,jadło lądowało w koszach na śmieci.
Taaak... Ciekaw jestem, gdzie ty wyrzucasz resztki jedzenia? Pewnie odkładasz do lodówki, ale gdybyś jej nie miał to wyrzucałbyś resztki do kosza. Więc zwróć uwagę, że o tobie - mimo, że nie jesteś muzułmańskim imigrantem - też można by tak samo powiedzieć. Jeżeli bierzesz prysznic, też można by zwrócić uwagę na to, że nie tylko w Afryce, ale także w okolicznych podkarpackich wsiach, ludziom brakuje wody. I pomyśl: ty się kąpiesz, gdy innym brakuje wody do picia...
/.../ Polacy to taki wlasnie narod, slysza tylko 'masz' a na 'daj to juz sa glusi. /.../I mnie jest wstyd ze sie urodzilam w tym kraju./.../niektore beznadziejne ugrupowania probuja przekonac do siebie plebs /.../
Uwielbiam czytać teksty pisane przez niedorozwinięte intelektualnie istotki...
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Wind »

Jeno że to nie były resztki tylko całe kanapki w ori opakowaniach.Ale ok ok ... wiem.Robili to bo byli wsciekli na Węgrów.Jednak olali ich goscinnosc bo w sumie mogli im nic nie dać.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: martunialla »

Grzeh - narodowosc Polska. I wiele jestem w stanie wybaczyc, zrozumiec, przemilczec. Ale niesprawiedliwosci wobec innych ludzi nie. Polacy sami maja burzliwa historie za soba i dlatego sami powinni najlepiej wiedziec, ze nie ma ludzi drugiej kategorii. Takie teorie to kamien wegielny w miejscach takich jak Oswiecim. My tez kiedys bylismy narodem do wytepienia. I jak widze ludzi pokroju pana Kurwina Mikke to zaluje ze nie padl on ofiara masowego mordu na tych, ktorych wtedy uznawano za 'ludzkie smiecie'.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Nie dla muslimów

Post autor: noisey »

"Ludzkie śmiecie" ..Tak autor Mein Kampf określał min Polaków i innych "podludzi". JKM to ta sama retoryka. Faktycznie jest kogo cytować.
Grzech - węszysz kolejny spiseg? Lecz sie człowieku.
dDk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 20:10

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dDk »

Zacznę od końca, bo akurat on najbardziej mnie kłuje w oczy:
martunialla pisze:A poki co z ogromna ciekawoscia obserwuje sytuacje i musze przyznac ze bardzo cieszy mnie fakt ze dzieki niektorym linkom udostepnianym na fejsie przez moich znajomych moge bezzwlocznie ocenic kto jest czlowiekiem ogarnietym i na poziomie a kto zwyklym idiota. Dzieki temu o wiele latwiej oddzielic ziarno od plew.
Zauważam tendencję, że to ci "miłosierni chrześcijanie" najbardziej plują jadem w dyskusji za / przeciw przyjmowaniu imigrantów. Przykre jest to, że wzniośle mówisz o poszanowaniu innych sama ich nie szanując.

Wracając do tematu. Po pierwsze:
martunialla pisze:nie ma nawet zadnej akcji humanitarnej zeby rzucic tym ludziom chociaz podstawowe artykuly potrzebne do przezycia.
A to to co to było:

http://pikio.pl/o-co-chodzi-imigranci-w ... ory-video/

albo to:

http://niezalezna.pl/70760-syryjczycy-d ... li-do-niem

Po drugie:
martunialla pisze:I mnie jest wstyd ze sie urodzilam w tym kraju.
Pisałem to już raz, ale powtórzę. Nie wstydź się, "redaktor" Lis zrobi to za Ciebie:

http://opinie.newsweek.pl/tomasz-lis-pi ... 039,1.html

Polecam szczególnie film pod artykułem.

I po trzecie.

1. W przeciwieństwie do Ciebie:
martunialla pisze:Bardzo ciekawy temat.... Ja powiem tak-może niechlubnie, ale za to szczerze-wiałabym od wojny jak najdalej, oczywiście zabierając ze sobą najbliższą rodzinę. Życie ma się tylko jedno, nieważne w jakim kraju. I nie chciałabym go poświęcać dla żadnej durnej wojny. Ona wcześniej czy później przeminie, wielcy włodarze wyciągną z (nie)udawanym oburzeniem swoje pióra, podpiszą ugody takie bądź inne, ludzie zapomną... I na tym koniec. Wojna nie jest warta ani jednego życia-moim skromnym zdaniem.
Nie wyobrażam sobie nie stanąć w obronie mojej Ojczyzny. Zakładając jednak czysto teoretycznie, że wybrałbym ucieczkę, żeby ratować przede wszystkim moją rodzinę, a przy okazji swoje cztery litery, to cieszyłbym się zaraz jak tylko byłyby bezpieczne. Nie widzę jednak, żeby Syryjczycy po dopłynięciu do brzegu skakali z radości. Widzę natomiast, że zrobią burdę tu i ówdzie, że wyrzucą podarowaną im żywność na tory, że pokrzyczą coś o jakimś Akbarze i hajda do Niemiec. Tym bardziej nie widzę, żeby ratowali swoje rodziny. Tam przybywają praktycznie sami mężczyźni w wieku poborowym. Czy tak zachowuje się ktoś kto szuka ratunku dla siebie przed wojną?

2. Nie jestem rasistą, homofobem czy przeciwnikiem wszystkich religii poza chrześcijaństwem. Nie jestem, dopóki ktoś się ze swoją innością, odmiennością, oryginalnością, czy jak ktoś woli to nazywać, się nie obnosi. Ja do swojego Boga modlę się po cichu i nie potrzebuję do tego świadków. Tym bardziej w imię swojego Boga nie gwałcę, nie zabijam i nie grożę wszystkim, którzy w niego nie wierzą.

3. Jak chcemy pomagać innym jeśli w obecnej chwili nie potrafimy pomóc sami sobie? Głodowe emerytury i renty, ale na socjal dla uchodźców będzie? Kilkuletnie kolejki do lekarzy, ale dla uchodźców będzie? Młodzi ludzie mieszkają z rodzicami, ale mieszkania dla uchodźców będą?

4. Od początku "afery uchodźcowej" nie słyszałem ani razu, żeby któryś z nich mówił, że on chce do Polski. Za to co chwilę słychać, że oni chcą do Niemiec. Skoro wszyscy są tacy miłosierni, to czemu chcą zrobić tym ludziom na złość?

5. Te same media, które dzisiaj wstydzą się za mnie jako Polaka cebulaka, nie tak dawno temu co rusz opisywały dziwne wybryki muzułmanów w Europie lub na własnym podwórku. Więc nie dziwcie się dzisiaj, że najnormalniej w świecie obawiam się tego co ci ludzie mogą zrobić.

Takich powodów można wymieniać wiele, tylko życia na to szkoda, przecież:
martunialla pisze:Życie ma się tylko jedno
Podsumowując, uważam że nie powinniśmy przyjmować imigrantów, a już na pewno nie w takiej ilości. Owszem, jeżeli faktycznie potrzebują pomocy (z naciskiem na faktycznie) to należy im pomóc na miejscu, u nich.
ODPOWIEDZ