Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Fukin_Mint_13
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 12:45

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Fukin_Mint_13 »

Znam tylko jedną nację czy grupę etniczną bądź kulturową gorszą od muslimów i są to polscy emigranci.
Natomiast czytając różnej maści wpisy na facebooku czy internetowych forach powiem szczerze, że mogę szerzej spojrzeć i pewnie łatwiej mi zrozumieć historię nienawiści na Świecie oraz jej następstw i skutków.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: piotrek »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mieszko_1985 »

młody zdrowy mężczyzna powinien bronić swej ojczyzny gdy toczy się w niej wojna, a nie jak tchórz uciekać do lepszego świata.
ogólnie to chyba tylko niezbyt mądre osoby myślą, że ci imigranci uciekają przed wojnami.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Tu nie chodzi o wrzucanie memów, czy demotów. Problem jest i w końcu nas dopadnie. Mamy do powiedzenia tyle, ile Żyd na gestapo, a tu sobie możemy pogadać. Miłośnikom uchodźców chcę zadać JEDNO pytanie? Dlaczego takich emocji nie budzą Azjaci, których w naszym kraju jest naprawdę sporo?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Dlaczego takich emocji nie budzą Azjaci, których w naszym kraju jest naprawdę sporo?
Bo Polacy są im wdzięczni za rozwiązanie problemu bezpańskich psów?
Ostatnio zmieniony 9 września 2015, 22:17 przez Sun Tzu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Dlaczego takich emocji nie budzą Azjaci, których w naszym kraju jest naprawdę sporo?
Bo Polacy są im wdzięczni za rozwiązanie problemu bezpańskich psów?
Ot, krynica mądrości. A może poważnie?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Poważnie? Bo media nie wykreowały nagonki. Bo są dokładnie takimi samymi ludźmi jak my, z takimi samymi wadami i zaletami. A żyjąc w naszym pięknym kraju mają takie same problemy jak my.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Taaa, biedni muzułmanie. Wszystkie media (z niezależną.pl na czele) są przeciwko nim. A przecież oni chcą tylko pokoju. Swojego pokoju. Dobranoc.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Wzruszająca medialna opowieść. 38 mln Polaków boi się 10 tys. muzułmanów... Ech, ta odwaga...
Parasol
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 303
Rejestracja: 2 lutego 2007, 19:51
Lokalizacja: Jasło

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Parasol »

Masz rację Sun Tzu. w Jaśle pojawi się (statystycznie) czterech nowych obywateli (w tym pewnie trzech muzułmanów). Jak się nie załapią w jakiejś administracji albo chociaż w biurze poselskim (a raczej nie), to zostaną zmuszeni do kolejnej emigracji za chlebem.

A wystarczyłoby respektowanie rozdziału instytucji państwowych od tych "umoczonych" w jakąkolwiek religię. To się wydaje proste. Ale skoro Niemcy nie maja nic przeciwko młodym przybyszom - może mają rację? Może to taki nabór chłopów pańszczyźnianych? Może przybysze z krajów postkomunistycznych nie zaspokoili wszelkich potrzeb dużej gospodarki.

Ja mam obawy (a właściwie pewność), że za kilka lat poczujemy się (jako obywatele Polski) jak rybki, które uciekły z akwarium w filmie "Gdzie jest Nemo". Po wszystkim zadamy retoryczne pytanie: "No i ...?"
Polska stanie się wrzodem na .u.ie Europy: nie będzie ani jednego nowego meczetu. Za to będziemy mieć 2 razy więcej budynków kościelnych do utrzymania.

Znałem kilku muzułmanów (konkretnie Palestyńczyków) w trakcie studiów. Nie darzyłem ich szczególną sympatią: Ramadan przestrzegali ściśle (nie jeść od świtu do zmierzchu, wieczorem hulaj muzułmańska dusza), tłum Polek "lodziarek" wokół nich (zazdrość?). Ale żebym czuł z ich strony rządzę mordowania, gwałcenia - to nie.

Powiem szczerze czego się boję:
ZUS, Urząd Skarbowy, NFZ, MEN, WIOS, PIH, PIP, UKS, związki zawodowe, rdzenna polska mafia, nienormalny Parlament ze swoją bełkotliwą twórczością i jeszcze ze 20 podobnych instytucji.
Brać muzułmańska nie dorasta do pięt wcześniej wymienionym - dlatego się ich nie boję!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... A ja się obawiam idiotów, niezależnie od ich wyznania, narodowości czy wykształcenia... Najbardziej się jednak boję wykształconych idiotów, bo tzw. praktyczny ogląd świat już stracili, a wiedzy, by zrozumieć choć trochę otaczającą rzeczywistość, nigdy nie nabyli. I nie nabędą. Będą za to niczym mantry powtarzać to, co przeczytali ostatnio w gazecie lub obejrzeli w TV...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze:Poważnie? Bo media nie wykreowały nagonki. Bo są dokładnie takimi samymi ludźmi jak my, z takimi samymi wadami i zaletami. A żyjąc w naszym pięknym kraju mają takie same problemy jak my.
Rozumiem więc, że jesteś gotów przyjąć jedną taką rodzinę pod swój dach ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... A ja się obawiam idiotów, niezależnie od ich wyznania, narodowości czy wykształcenia... Najbardziej się jednak boję wykształconych idiotów, bo tzw. praktyczny ogląd świat już stracili, a wiedzy, by zrozumieć choć trochę otaczającą rzeczywistość, nigdy nie nabyli. I nie nabędą. Będą za to niczym mantry powtarzać to, co przeczytali ostatnio w gazecie lub obejrzeli w TV...
I oczywiście nie znają i nigdy nie poznali ani jednego Syryjczyka, Irakijczyka, czy Kurda... Nie byli za granicą, nie widzieli jak to w praktyce wygląda. Durnie jednym słowem. Wychodzi na to, że kobiety odnajdują się w nowej rzeczywistości lepiej. http://kobieta.interia.pl/kultura/news- ... Id,1882118 Szkoda, że wśród uchodźców jest ich tylko 12%. Wiem, że miało nie być demotów, ale tu coś z dedykacją dla pana noisey http://demotywatory.pl/szukaj?q=Logika+ ... rz%C4%85du
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Rozumiem więc, że jesteś gotów przyjąć jedną taką rodzinę pod swój dach ?
A to będzie taki obowiązek? Popatrz, znowu coś przegapiłem! Dobrze, że ty śledzisz wydarzenia i wiesz, jak będzie. Bo mnie zawsze się wydawało, że przyjmowanie i opieka nad uchodźcami znajduje się w gestii Państwa...
I oczywiście nie znają i nigdy nie poznali ani jednego Syryjczyka, Irakijczyka, czy Kurda... Nie byli za granicą, nie widzieli jak to w praktyce wygląda. Durnie jednym słowem. Wychodzi na to, że kobiety odnajdują się w nowej rzeczywistości lepiej. http://kobieta.interia.pl/kultura/news- ... Id,1882118 Szkoda, że wśród uchodźców jest ich tylko 12%. Wiem, że miało nie być demotów, ale tu coś z dedykacją dla pana noisey http://demotywatory.pl/szukaj?q=Logika+ ... rz%C4%85du
Już to pisałem: bawi mnie medialna wojna o imigrantów między "ksenofobami", dla których każdy muzułmański imigrant to "ukryty terrorysta z nożem w zębach i bomba za pazuchą" a "postępowcami" dla których każdy muzułmański imigrant to "uchodźca skrzywdzony przez wojenną zawieruchę". Co do kobiet... Cóż... kobiety zawsze lepiej się odnajdują. Może dlatego, że nawet będąc nagie mają coś do zaoferowania?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

http://prostozmostu.net/swiat/arabia-sa ... imigrantow Nie ma jak tak. A poglądów na temat tego, co kobieta ma do zaoferowania nie skomentuję. Mogę tylko współczuć.
ODPOWIEDZ