Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
Bat.na.POpaprańca
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 12:24

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Bat.na.POpaprańca »

Ten masochista jozin raczej nie mógłby żadnej konkretnej tezy sam ułożyc, on informacje odbiera ze sputnika, demotywatorów i gwna wyborczego.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

Joziiin pisze:To jak się durniu odnieść do tego ???

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/du ... 18590.html


I jak to nazwać ???

a tu mamy fantastyczne odwrócenie przysłowiowego kota ogonem, zwłaszcza przy "dodawaniu" lat stażu na końcu ;)
http://www.solidarni2010.pl/31165-skand ... etnic.html

Autor tych rewelacji święcie wierzy, że każdy w tym kraju po skończeniu szkoły od razu ma pracę i to do samej emerytury :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jak to nazwać i czy da się to leczyć ? Solidarni 2010 - i wszystko jasne :cisza:





Andrzej Duda zapowiada złożenie projektu ws. wieku emerytalnego jeszcze w sierpniu. "To będzie mój absolutnie pierwszy projekt"
http://wpolityce.pl/polityka/257119-and ... zy-projekt

Spotkanie dotyczyło przede wszystkim podstawowego zobowiązania, jakie podjęliśmy z Komisją Krajową Solidarności w czasie kampanii wyborczej, dotyczącego ustawy obniżającej wiek emerytalny. Omawialiśmy założenia projektu, w jakim kierunku zmiany powinny podążać

— powiedział Andrzej Duda po spotkaniu.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Łyssy »

Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

Żeby prezydent mógł spełnić JAKIEKOLWIEK obietnice wyborcze, najpierw musi mieć swój parlament i rząd. Pan Komorowski miał i co?
azbesto
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 września 2015, 15:03

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: azbesto »

Że co?
Jak obiecywał to nie widziałem "małego druczku" wskazującego że to obietnice możliwe tylko i wyłącznie w czasie "posiadania" sprzyjającego rządu.

Swoją drogą fajna sprawa z tymi wyborami, obiecać można wszystko, a po zwycięstwie amnezja ... :)
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: lepidopterologia »

azbesto pisze:Że co?
Jak obiecywał to nie widziałem "małego druczku" wskazującego że to obietnice możliwe tylko i wyłącznie w czasie "posiadania" sprzyjającego rządu.
Są to oczywiste oczywistości
Wyborca jako jednostka pełnoletnia i umysłowo pełnosprawna powinien mieć świadomość tak podstawowych faktów
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: asterka »

posłuchajcie wszyscy książki Wojciecha Sumlińskiego -z mocy bezprawia. do pobrania z yotobe . i tyle w tym temacie,10 godzin słuchania prawdy o III RP
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

asterka pisze:posłuchajcie wszyscy książki Wojciecha Sumlińskiego -z mocy bezprawia. do pobrania z yotobe . i tyle w tym temacie,10 godzin słuchania prawdy o III RP
wiele wykładów Sumlinskiego jest na portalu pomniksmolensk
http://www.pomniksmolensk.pl/google.php ... j2162542j9


a co do tematu to gratuluje osobom które jak to zaznaczyła lepidopterologia są 'pełnoletni i umysłowo pełnosprawni'
bo rozumiem że jak ADuda stawiał sobie za cel odbudowę polskiego przemysłu - to pewnie niektórzy myśleli że będzie sam pracował na budowach ;)

z ostatniej chwili można powiedzieć iż
Senackie komisje mówią „NIE” dla wniosku prezydenta Andrzeja Dudy ws. referendum 25 października
http://wpolityce.pl/polityka/263542-sen ... zdziernika
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: asterka »

brawo,brawo -dobrze ujęte !!!!!!! będzie sam pracował na budowie i odbuduje gamrat ,rafinerię ,pektowin i płyty wiórowe- coś dla płytko myślących rodaków.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Wind »

Oto oficjalne dane dotyczące polskiej biedy, po ośmiu latach rządów PO-PSL: 2,8 mln. Polaków nie ma pieniędzy na jedzenie; 6,5 mln. żyje za mniej niż 700 złotych miesięcznie, a 12 mln. nie posiada żadnych oszczędności!! Ta wyjątkowo przygnębiająca statystyka, zupełnie niedostrzegana przez mainstreamowe m.e.d.i.a, to właśnie prawdziwa twarz głoszonej przez aktualnie rządzących wersji "dobrobytu" w Polsce pod rządami PO-PSL.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc »

A wiesz co najlepsze Wind. Kasa się znajdzie ale na imigrantów których nam przydzieli UE...

Patrz,jakie wybiedzone kobiety i dzieci na Węgrzech czekają na przyjęcie:

Obrazek

Bruksela narzuci,to dostaną od Polski te kilka tysięcy na łebka.Może nawet tysięcy euro... I wiesz co ? Założę się,że wiem jak będą głosować świry od Palikota i PO/PSL.

Oby tak dalej,a nawet wracając do domu nie będzie się można uwolnić od tych p... ciapaków :cenzura:
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Wind »

luc pisze:A wiesz co najlepsze Wind. Kasa się znajdzie ale na imigrantów których nam przydzieli UE...

Patrz,jakie wybiedzone kobiety i dzieci na Węgrzech czekają na przyjęcie:

Obrazek

Bruksela narzuci,to dostaną od Polski te kilka tysięcy na łebka.Może nawet tysięcy euro... I wiesz co ? Założę się,że wiem jak będą głosować świry od Palikota i PO/PSL.

Oby tak dalej,a nawet wracając do domu nie będzie się można uwolnić od tych p... ciapaków :cenzura:

Wg najnowszych doniesień mamy przyjąc ich 7-8 tys.To jest szok..Będa sie szwendac po ulicach jak kiedyś Rumuny i żebrać.We Włoszech ludzie boja sie juz po ulicach wieczorem chodzic.Tam ci cholerni Pakistanie chodzą do rana ,białego rana grupami po miescie.Przegonic tych śmierdzieli jak psy.Chyba że chcemy bomb w autobusach,szkołach i pod własnymi progami jak rano otwieramy drzwi do pracy.Za jakis czas okaże sie ze mają w UE wielotysięczna armie która wybije nas i nasze rodziny.Słowacji i Wegrom Merkel nie stawia żadnych warunków.Ale POniewieranej Polsce tak???Że koniec z Schengen...??? Jednak POlska to POpychadło na arenie międzynarodowej.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

No cóż... pan Tusk się tak głęboko w stronę p. Merkel wypiął, że teraz p. Kopacz musi robić to samo. Przykro, że z małą Słowacją, czy Węgrami bardziej się liczą. Ale to chyba nie ten wątek...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Wind pisze:
luc pisze:A wiesz co najlepsze Wind. Kasa się znajdzie ale na imigrantów których nam przydzieli UE...

Patrz,jakie wybiedzone kobiety i dzieci na Węgrzech czekają na przyjęcie:

Obrazek

Bruksela narzuci,to dostaną od Polski te kilka tysięcy na łebka.Może nawet tysięcy euro... I wiesz co ? Założę się,że wiem jak będą głosować świry od Palikota i PO/PSL.

Oby tak dalej,a nawet wracając do domu nie będzie się można uwolnić od tych p... ciapaków :cenzura:

Wg najnowszych doniesień mamy przyjąc ich 7-8 tys.To jest szok..Będa sie szwendac po ulicach jak kiedyś Rumuny i żebrać.We Włoszech ludzie boja sie juz po ulicach wieczorem chodzic.Tam ci cholerni Pakistanie chodzą do rana ,białego rana grupami po miescie.Przegonic tych śmierdzieli jak psy.Chyba że chcemy bomb w autobusach,szkołach i pod własnymi progami jak rano otwieramy drzwi do pracy.Za jakis czas okaże sie ze mają w UE wielotysięczna armie która wybije nas i nasze rodziny.Słowacji i Wegrom Merkel nie stawia żadnych warunków.Ale POniewieranej Polsce tak???Że koniec z Schengen...??? Jednak POlska to POpychadło na arenie międzynarodowej.
.

Ja, ja, ja.
My, my, my.
Polska, Polska, Polska.


Wstyd, wstyd, wstyd!
dDk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 20:10

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dDk »

Mosznicki pisze: Ja, ja, ja.
My, my, my.
Polska, Polska, Polska.


Wstyd, wstyd, wstyd!
Nie wstydź się. Lis i Kurski (Jarosław - przypomina redakcja) wraz ze swoimi redakcyjnymi kolegami robią to już za nas wszystkich.
ODPOWIEDZ