Poszukuje malego kotka.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
misiaczek31
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 18:39

Poszukuje malego kotka.

Post autor: misiaczek31 »

Witam. Tak jak w temacie. Pilnie poszukuje malego kotka. Jezeli znacie kogos,kto ma do oddania to bardzo prosze o info.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: dragoness »

misiaczek31 pisze:Witam. Tak jak w temacie. Pilnie poszukuje malego kotka. Jezeli znacie kogos,kto ma do oddania to bardzo prosze o info.
https://www.facebook.com/psydoadopcjijaslo?fref=ts do wyboru, do koloru i w każdej ilości... :D
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: wścieklica »

Musiałabyś poczekać ze 4 tygodnie. Mam 3, do wyboru. Czarno-białe w różnej konfiguracji.
misiaczek31
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 18:39

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: misiaczek31 »

Niestety ale potrzebuje jak najszybciej.
charlotte123
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2011, 21:27

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: charlotte123 »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: Mosznicki »

K...wa, co to znaczy "jak najszybciej"?!
Pytasz o czującą, zdolną do odczuwania głodu i chłodu istotę!
Mam wrażenie, że nie powinno Ci się powierzać nawet pluszaka.
Jak ktoś faktycznie chce kota, bo kocha zwierzęta i to się dla niego liczy, a nie pilny termin urodzin czy komunii, to poczeka. Poza tym, tego kociego nieszczęścia w brud- z winy ludzi.
misiaczek31
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 18:39

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: misiaczek31 »

Nie oceniaj mnie bo nie wiesz z jakiego powodu zalezy mi na czasie! Tak sie sklada ze znalezlismy nasza ukochana kotke zagryziona przez lisa ktora za kilka dni miala sie kocic! Nie masz pojecia o rozpaczy dziecka po stracie ukochanego zwierzaka wiec oszczedz sobie i mi takich debilnych komentazy! Dlatego zalezalo mi na czasnie zeby prsynajmniej w minimalnym stopniu zalagodzic ta strate!!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: dragoness »

misiaczek31 pisze:Nie oceniaj mnie bo nie wiesz z jakiego powodu zalezy mi na czasie! Tak sie sklada ze znalezlismy nasza ukochana kotke zagryziona przez lisa ktora za kilka dni miala sie kocic! Nie masz pojecia o rozpaczy dziecka po stracie ukochanego zwierzaka wiec oszczedz sobie i mi takich debilnych komentazy! Dlatego zalezalo mi na czasnie zeby prsynajmniej w minimalnym stopniu zalagodzic ta strate!!!
Och, naprawdę szczerze współczuję. Wiem, co znaczy taka strata. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
misiaczek31
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2014, 18:39

Re: Poszukuje malego kotka.

Post autor: misiaczek31 »

Juz na szczescie znalezlismy :) ale rece mi opadaja gdy czytam takie komentarze ludzi,ktorzy najbardziej lubia oceniac i krytykowac innych nie majac pojecia o ich zyciu.
ODPOWIEDZ