Czy znacie dobrego psychologa?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: łodyniec »

dragoness pisze:
łodyniec pisze:Ubiorę perułke ,troche się umaluję ,odmłodzę i mogę przyjąć pacjentkę :P Przy flaszce wina szybko jej depresję z głowy wybiję :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Widzę że mnie śledzisz ,tym samym nabijając sobie posty :rotfl: jak dziecko się zachowujesz ,a przecież już żeś stara :P
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18357
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: dragoness »

łodyniec pisze:
dragoness pisze:
łodyniec pisze:Ubiorę perułke ,troche się umaluję ,odmłodzę i mogę przyjąć pacjentkę :P Przy flaszce wina szybko jej depresję z głowy wybiję :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Widzę że mnie śledzisz ,tym samym nabijając sobie posty :rotfl: jak dziecko się zachowujesz ,a przecież już żeś stara :P
Paranoi troszkę? Aaa, to już się kwalifikuje raczej do psychiatry. Przyznaj się, ile masz lat, skoro wykazujesz zainteresowanie moimi?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: piotrek »

dla wielu starszych ludzi idealnym psychologiem jest dobrodziej w konfesjonale. W zasadzie bez kolejek, na wszystko ma rozwiązanie, leczenie jest natychmiastowe itp
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18357
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: dragoness »

piotrek pisze:dla wielu starszych ludzi idealnym psychologiem jest dobrodziej w konfesjonale. W zasadzie bez kolejek, na wszystko ma rozwiązanie, leczenie jest natychmiastowe itp
jednym słowem ideał. Pewnie zazdrościsz :P
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: piotrek »

POza tym jego epikryzy i terapii nikt nie zaskarża, nawet kolega po fachu. Żaden baran czy owieczka się nie poskarży na niefachowość, bo do kogo mogą?
Jednym słowem taki psycholog w sukience to dla nich ideał - dla społeczeństwa mniejszy, bo trzeba nieroba utrzymywać z budżetu za ciężkie pieniądze. Ale ta firma ma wprawę w okradaniu, od ponad 1000lat. Na ziemi, tej Ziemi.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Jaślanka11 »

piotrek pisze:POza tym jego epikryzy i terapii nikt nie zaskarża, nawet kolega po fachu. Żaden baran czy owieczka się nie poskarży na niefachowość, bo do kogo mogą?
Jednym słowem taki psycholog w sukience to dla nich ideał - dla społeczeństwa mniejszy, bo trzeba nieroba utrzymywać z budżetu za ciężkie pieniądze. Ale ta firma ma wprawę w okradaniu, od ponad 1000lat. Na ziemi, tej Ziemi.
Myślę, że popadasz w skrajność. Sama znam profesjonalnie wykształconych psychologów rekrutujących się z pośród księży. Co prawda w Jaśle już taki nie praktykuje ( a szkoda, bo jego pomoc, nawet dla świeckich terapeutów czasem okazywała się nieoceniona), ale ciężko pracował na swoje utrzymanie. Sama mam alergię na księży, zwłaszcza tych starej daty, którym wydaje się, że pleban niekwestionowany autorytet i władzę dostaje bezwarunkowo wraz ze święceniami, ale nie lubię pieniactwa i wpychania wszystkich do jednego wora. Zresztą wydaje mi się, że wątek ten założony został po to aby ktoś, kto faktycznie potrzebuje pomocy mógł dostać konstruktywne informacje, a nie wątpliwej jakości "przemyślenia" lokalnych twardzieli. Chcesz sobie ulać żółci to załóż swój wątek o czornych w kieckach i nie mieszaj w to psychologów.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: piotrek »

idąc do spowiedzi wielu zwłaszcza starszych ludzi, odczuwa ulgę gdy się wyspowiadają. Tego co ich boli i przeszkadza nie powiedzieliby psychologowi, a powiedzą w konfesjonale. To dla nich jest właśnie pomoc psychologiczna, co ciekawe kto siedzi po drugiej stronie nie ma dla nich żadnego znaczenia. Tak ich wychowano, prawdopodobnie :)

a cuda różne tam można usłyszeć :rotfl: http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126 ... bo___.html
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Jaślanka11 »

piotrek pisze:
a cuda różne tam można usłyszeć :rotfl: http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126 ... bo___.html
Kokardy opadają :szok:, i nie bardzo wiem czego to miałoby dowodzić.
Jak się pożyje parę lat,dobrze dostanie się w d..ę (i wcale nie trzeba być psychologiem czy księdzem), to nie wiele jest w stanie człowieka zdziwić, czy aż tak rozbawić. Ale wystarczy też poczytać komentarze na tym portalu, żeby zobaczyć tych, których do łez potrafi rozbawić nawet cudza tragedia. To co dla jednych jest powodem do uciechy po pachy, dla innych, w kontekście życiowego bagażu, bywa niewyobrażalnym dramatem. Jeśli jeszcze obce Ci jest pojęcie szacunku dla drugiego człowieka i jego uczuć, to przynajmniej nie rób z siebie BĘBNA - wielki, głośno dudni, a w środku pusto.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: piotrek »

żeby tylko inni takimi bębnami jak ja, to myślę że nie byłoby tak źle na świecie :) Pozdrawiam!
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: julia1978 »

Może jakieś nowe opinie na temat pana Górniaka? W jakim mniej więcej wieku jest ten psycholog? A może ktoś mi poleci kogoś dobrego, kto w Jaśle przyjmuje na nfz? Może ktoś korzystał z pomocy psycholog Marty Majewskiej?
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: menua »

szczerze mówiąc w jaśle nie znam ani jednego dobrego psychologa..
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: owocowy_drops »

Na nfz do psychologów są strasznie długie terminy
xalix
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 30 stycznia 2010, 12:10

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: xalix »

Pan Górniak pomógł mojej córce. Ostatnio chodziła do niego moja siostra, chyba z rok na nfz. Była zadowolona. Miły i kompetentny. Może mieć koło 35 lat.
koriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 18 marca 2015, 15:57

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: koriotka »

a psyholog dzieciecy?
Obi60
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 marca 2014, 13:55

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Obi60 »

Mgr.Sieradzka-Gągol na J.Pawła
ODPOWIEDZ