Fotograf na wesele

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Endriu997 »

Ha ha ha... ciekawe jak się to zakończy... "amivisage" - głupio Ci? :) :rotfl: mam nadzieję, że odpowiesz za to! Głupio teraz, nie? :)
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Maja321 »

Fotograf na wesele, 500 zł zdjęcia do wglądu. Zapraszam na priv
Gutek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2013, 10:56

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Gutek »

Fotograf na wesele, 400 zł, zdjęcia do wglądu. Zapraszam na priv...:)
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Magladenka »

Wojtek Rak robi bardzo fajne zdjęcia i słucha co masz do powiedzenia i dopiero do tego dostraja swoje pomysły. Wykorzystany osobiście, przy innej okazji niż ślub i wesele, ale akurat byłam na weselu gdzie robił zdjęcia i potem widziałam album: bardzo mi się podobał: zdjęcia wyraźne, bez żadnych udziwnień, ładne, roześmiane miny, albumy w jasnych kolorach.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Fotograf na wesele

Post autor: _WHISKEY_ »

"Pańczyka" się pisze w naszym języku polskim bo się nazwiska odmienia. Tyle tytułem przypierdzielania ;) .
Zdjęcia fajne :P.
Janik
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2011, 17:03

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Janik »

Odświeżam temat, a czy ktoś z Was miał do czynienia z fotografem ślubnym Michałem Bachuskim? Dla jasności, chodzi mi o tego fotografa http://bachulski.pl/ :]
Wszelakie opinie mile widziane. :)
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Qui Pro Quo »

kater pisze:A słyszeliście może o takiej nowości jaką jest fotobudka na wesele? :) Moim zdaniem bardzo fajna i oryginalna atrakcja. Poza tym byłem sam miesiąc temu na ślubie właśnie z taką atrakcją i mogę napisać, że na weselu sprawdziło się to na 100%. Praktycznie każdy skorzystał z możliwości zrobienia sobie smiesznego zdjęcia. Ku zaskoczeniu nawet starsi ludzie się nie krępowali ;)
chłopak z Rzeszowa oferuje taką atrakcję gibowicz FULLOFFUN
Joanna54321
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 grudnia 2013, 19:52

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Joanna54321 »

Nie Polecam Pana Wojciecha Moskwy!!! Niekompetentny i nieprofesjonalny fotograf. Usługi Pana Wojciecha i zachowanie to kpina! Jakość wykonanych zdjęć dobra i do samych zdjęć za wiele doczepić się nie można, oprócz tego że są mało lub niektóre wcale nie obrobione na co Pan Wojciech bezczelnie skomentował że ,,nie będzie przecież każdej ciotce czy babce krost usuwał" gdzie nie było mowy o ,,krostach ciotki" tylko zwykłej obróbce ślubnej zdjęć, bo chyba nikt nie oczekuje po zapłaceniu za usługę że będzie zdjęcia musiał sobie obrabiać sam w domu, aczkolwiek rezultat samych fotografii jest w porządku. Natomiast zdjęcia oddawane są po baaaaardzo długim przedawnieniu umowy, gdzie Pan Wojciech nie umie się za bardzo z tego wytłumaczyć bo ,,to nie jego wina że ma inne zamówienia". Telefony nie są odbierane a po całość trzeba sobie samemu przyjechać bo Panu akurat psuje się samochód... akurat wyjeżdża bądź jeszcze coś innego Panu nie odpowiada. U znajomej w umowie 400 zdjęć przy odbiorze 260... szkoda że nie zostało to wcześniej sprawdzone Pan Moskwa ,,nie pamiętał dokładnie ile zdjęć oddaje". Podejście do klienta to absurd. Składam tą rekomendację każdemu kto zastanawia się nad fotografią ślubną. Mój ślub byłby idealny gdyby nie fotograf!. Znam osobiście 4 pary, które miały wybrać Pana Moskwę na fotografa ślubnego po obejrzeniu zdjęć lecz zrezygnowały po opinii na jego temat która jest jednoznaczna nie tylko w mojej opinii... Ponad to pozytywne opinie na pewnych portalach są dodawane przez samego Pana Wojciecha... zainteresowani mogą sprawdzić numery IP... żenada!
Iwona25
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 09:27

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Iwona25 »

Dlatego jestem za tym, żeby korzystać z usług kogoś zaufanego, cieszącego się dobrą renomą. Lepiej trochę dopłacić, niż później cierpieć. Znajomi zamawiali fotografa z małopolski - Michała Bachulskiego. Obsługiwał zarówno wesele, jak i później zdjęcia w plenerze. Wszystko wyszło bardzo fajnie, ten pan ma faktycznie pomysł na ciekawe zdjęcie i nie klepie tego, co wszyscy na weselach klepią. Oby więcej takich artystów, którzy wkładają w swoją pracę serce, a nie tylko liczą zarobione pieniądze.
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Fotograf na wesele

Post autor: przem0 »

http://www.pawelwrona.pl/strona.html
Polecam serdecznie.
Jestem z malżonką megazadowolony.
Super kontakt i warsztat
magdale4444
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 5 lipca 2011, 12:43

Re: Fotograf na wesele

Post autor: magdale4444 »

proszę o opinie na temat Pana Bogdana Kalisz....
mandarynka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 listopada 2011, 10:28

Re: Fotograf na wesele

Post autor: mandarynka »

Mogę polecić super fotografa Piotra Grudysza z Krosna. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług.
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Fotograf na wesele

Post autor: magda17191 »

A korzystał ktoś z usług fotografa Pani Urszuli Adasiewicz??
wesele2015
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 stycznia 2015, 17:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: wesele2015 »

proszę o opinie osoby który korzystały z usług Fotos Studio Express... jak ogólne wrażenie? zdjęcia? współpraca?
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Fotograf na wesele

Post autor: borsuk 1.8 »

denis028 pisze:Świetne zdjęcia , piekna fotoksiążka polecam firmę z Gorlic
tu macie linka http://studio.vision-polska.com/
Oj świetne ale też kosztują
ODPOWIEDZ