Dobry rehabilitant dla 6-cio miesiecznego malucha

O wszystkim, czyli o niczym...
Madziula
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 czerwca 2014, 17:26

Dobry rehabilitant dla 6-cio miesiecznego malucha

Post autor: Madziula »

Witajcie...ma moze ktoś jakies namiary lub wie gdzie moge znaleźć dobrego rehabilitanta dla mojego malucha....chodzi tutaj o cwiczenia na wzmocnienie miesni rak ....oczywiscie zeby mial podejscie zeby nie zniechecic dziecka do ćwiczen
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Dobry rehabilitant dla 6-cio miesiecznego malucha

Post autor: słoneczko »

Madziula pisze:Witajcie...ma moze ktoś jakies namiary lub wie gdzie moge znaleźć dobrego rehabilitanta dla mojego malucha....chodzi tutaj o cwiczenia na wzmocnienie miesni rak ....oczywiscie zeby mial podejscie zeby nie zniechecic dziecka do ćwiczen
http://www.dziecieca-rehabilitacja.pl/omnie.html
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

Re: Dobry rehabilitant dla 6-cio miesiecznego malucha

Post autor: owocowy_drops »

Tylko i wyłącznie Pani Violetta Bąk z Ośrodka Revita w Dukli. Przyjmuje prywatnie w Jaśle na Jana Pawła w Chirmedzie, z tego co wiem także możliwe wizyty domowe.
Nie ma lepszego specjalisty od rehabilitacji dzieci i niemowląt. Ona ma specjalizację z fizjoterapii, a ponadto jako jedna z niewielu na Podkarpaciu certyfikat Vojty.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Dobry rehabilitant dla 6-cio miesiecznego malucha

Post autor: kasiag11 »

ja również polecam panią Charytoniuk, prowadziła rehabilitację mojego synka w Potoku gdzie pracowała jakiś czas temu, osoba kompetentna i do tego ma podejście zarówno do dzieci jak i do rodziców
ODPOWIEDZ