Poszukuję pracy w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mwitkos201
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 czerwca 2014, 19:10

Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: mwitkos201 »

Szukam pracy w Jaśle, na okres sierpień wrzesień, mam 19 lat jestem po maturze.
Może ktoś gdzieś widział jakies ogłoszenia albo ma jakieś info o pracy? Piszcie :]
Sprzedawałam już kiedyś na bazarze owoce, opiekowałam się dzieckiem, sprzątałam domy, pracy się nie boję...
PISAĆ !
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: Gabusia »

Nawet jak ktos widzial jakies ogloszenia to na pewno nie napisze o tym na forum, tylko sam pojdzie sie zapytac o ta prace... zbyt ciezko jest teraz znalezc prace tym bardziej w Jasle, dlatego na Twoim miejscu pochodzilabym po miescie, popytala w sklepach, na rynku czy nie potrzebuja kogos do pomocy ;) na pewno bedzie to lepsze wyjscie, niz czekanie, az ktos na forum Ci odpisze w sprawie jakiegos zatrudnienia :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: mija »

Kobieto rusz się sama i popytaj tu i tam sama praca do domu nie przyjdzie
:znudzony:
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: asia77 »

Dzisiaj widziałam, że potrzebują w kebabie u turka na kasę i pomoc do kuchni. Przejdź się bo to było dzisiaj i pewnie będzie jeszcze aktualne.
mwitkos201
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 czerwca 2014, 19:10

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: mwitkos201 »

Cały czas chodzę i szukam, a temat na forum założyłam dodatkowo, ale dzięki za odpowiedź :)
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: Alladyn »

To jest paranoja co się dzieje mój znajomy ukończył 2 kierunki studiów pracował za [...] i na studiach dorywczo i jakoś dawał radę i nie było problemu, teraz gość jest po studiach i już chyba z rok nie może znaleźć żadnej pracy.. wychodzi na to że teraz praca za minimalną ale z umową o pracę to prestiż... ręce opadają... :wstyd:
chłop ze wsi
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 20:08

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: chłop ze wsi »

To jeszcze zależy jakie kierunki się teraz kończy :D ,nie po każdych studiach jest praca,wiadomo ;) .Ja na przykład od nowego roku akademickiego zapisuję się na coaching w Rzeszowie.Wiadomo ,w Stanach ludzie,firmy od lat mają swoich coachów ,w Polsce ta metoda pracy ,nauki dopiero się rozwija.Więcej info znajdziecie:wsie.edu.pl
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: madellina »

Poszukuję do pracy doświadczonej krawcowej. Info na priv lub w ogłoszeniu na jaslo4u
chłop ze wsi
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 20:08

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: chłop ze wsi »

Zarabiaj bez wychodzenia z domu: PolakPotrafi.pl :D ;) Wspieram.to :) crowdfunding it s great :D :P
Amandatow
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 października 2016, 06:01

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: Amandatow »

spada Beauty niespodziewanie rozbił się i rośnie z chaosu niespodziewanie euforii
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Poszukuję pracy w Jaśle

Post autor: wujek_garfield »

Praca w Jaśle ? "staże", "grupa" albo "na czarno" - tak wygląda Jasielski "rynek (bez) pracy".Lepiej szukać poza Jasłem.
Krosno,Gorlice,Rzeszów - ale nie Jasło.Z tym,że najlepiej, to uciekać z Podkarpacia,bo to dzika Afryka i prawie Ukraina.
chłop ze wsi pisze:Zarabiaj bez wychodzenia z domu: PolakPotrafi.pl :D ;) Wspieram.to :) crowdfunding it s great :D :P
Jaja sobie robisz albo przekręty.Crowdfunding to jest jak oferuje się jakiś produkt.No i przy większych sumach można się doigrać,bo w Polskim "prawie" to może być potraktowane jako "nielegalna zbiórka publiczna".

Trochę szkoda,że PiS się zabrał za gospodarkę - patologia dalej będzie,ale wszystko się pozmienia i nawet pomysł z własną działalnością teraz jest zły.
ODPOWIEDZ