Obuwie do wody

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Obuwie do wody

Post autor: fiołek20 »

Witam :)
Niedługo wyjeżdżam na wakacje i poszukuję butów sportowych przeznaczonych do kąpieli w morzu i chodzenia po kamienistych plażach. Stąd moje pytanie, czy nie orientuje się Ktoś, gdzie znajdę takie buty w Jaśle? Wiem, że takich butów jest mnóstwo w sklepach internetowych, ale w tym rzecz, że chciałabym je osobiście przymierzyć :) Jeśli Ktoś coś wie, to proszę o pomoc :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18357
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Obuwie do wody

Post autor: dragoness »

fiołek20 pisze:Witam :)
Niedługo wyjeżdżam na wakacje i poszukuję butów sportowych przeznaczonych do kąpieli w morzu i chodzenia po kamienistych plażach. Stąd moje pytanie, czy nie orientuje się Ktoś, gdzie znajdę takie buty w Jaśle? Wiem, że takich butów jest mnóstwo w sklepach internetowych, ale w tym rzecz, że chciałabym je osobiście przymierzyć :) Jeśli Ktoś coś wie, to proszę o pomoc :)
Pozdrawiam
Kaufland, Biedronka
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Obuwie do wody

Post autor: Gabusia »

http://photos.supersklepy.pl/72/82/16.jpg

takie jak w linku powyzej mozesz dostac w sklepie 50 style w galerii europa na I pietrze
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Obuwie do wody

Post autor: fiołek20 »

Dziękuję, na pewno się tam wybiorę :)
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Obuwie do wody

Post autor: Jaślanin77 »

Kupujesz chińskie "halówki" za 10 zł, wycinasz z przodu dziurę i masz obuwie wodne ;) Sprawdzone wielokrotnie.
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Obuwie do wody

Post autor: fiołek20 »

Jaślanin77 pisze:Kupujesz chińskie "halówki" za 10 zł, wycinasz z przodu dziurę i masz obuwie wodne ;) Sprawdzone wielokrotnie.
Ok, dzięki :) Zapamiętam! :)
ODPOWIEDZ