Gdzie kupić wiatrówkę?

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
ewelinka3411
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 11:18

Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: ewelinka3411 »

Poszukuję dobrej wiatrówki na prezent dla chłopaka. Orientuje się ktoś gdzie mogę ją kupić w Jaśle lub okolicy?? :)
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: GDZIE KUPIĆ WIATRÓWKĘ

Post autor: JURT »

w Jaśle na przeciwko sklepu "oko rock" obok restauracji "U GRZYMAŁY" na ul. Kadyiego u pana :) Niedziała :D .
piotrek209
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2009, 17:26

Re: GDZIE KUPIĆ WIATRÓWKĘ

Post autor: piotrek209 »

Bardzo duży wybór wiatrówek i tanio :D jest w sklepie myśliwskim w warzycach. Wiem bo osobiście tam kupowałem. Nigdzie w Jaśle nie znajdziesz lepszego sklepu. A na ulicy Kadyiego nie kupuj bo tam strasznie zdzierają. :D
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2010, 13:09 przez piotrek209, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE KUPIĆ WIATRÓWKĘ

Post autor: Pemek94 »

Na ulicy Kochanowskiego w sklepie myśliwskim za Delikatesami Centrum jest duży wybór. Ja kupowałem przez TV i jestem bardzo zadowolony, przyjechała nie uszkodzona, gwarancję dostałem, instrukcje obsługi, 1000 śrutów (chyba tak to się pisze).
piotrek209
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2009, 17:26

Re: GDZIE KUPIĆ WIATRÓWKĘ

Post autor: piotrek209 »

Jeżeli chodzi o ten sklep w Warzycach to na samej wystawie maja przynajmniej po 20szt różnych wiatrówek długich i tyle samo pistoletów na CO2. Dodatkowo nigdzie w jaśle nie dostaniesz taniej śrutu (od 10zl) bo też mają bardzo dużo rodzajów. Także naprawdę warto się tam udać. zresztą wejdź na ich stronę internetową i zobaczysz ile tam tego jest www.edex-sklep.pl/sklep
ilonaolaedyta
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2010, 11:22

Re: GDZIE KUPIĆ WIATRÓWKĘ

Post autor: ilonaolaedyta »

my też polecamy sklep mysliwski Edex w Warzycach ;) jest tam miła obsługa i duży wybór ;P
marpit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 22:00

Re: GDZIE KUPIĆ WIATRÓWKĘ

Post autor: marpit »

Jak by ktoś potrzebował śrutów do wiatrówek, tarczy to zapraszam na Kadyiego 7. Mamy katalogi kolter news i można je dostać. Generalnie możemy sprowadzić wszystko co wyżej wymienionym sklepie.
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: PERSPEKTYWA... »

Jakiś czas temu miałem przyjemność osobiście zaopatrywać sklep "EDEX" w każdego rodzaju wiatrówki i ich asortyment i każdą tego typu nowość, polecam sklep myśliwski "EDEX" Pana Edwarda! :ok:

a Ty ewelinka3411 określ cenę, ponieważ wiatrówkę kupisz od 120,-PLN nawet do 10000,-PLN :ok: :D (przykładowo)
W23Architekci
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 8 marca 2012, 09:20

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: W23Architekci »

A co myslicie o taj wiatrówce ? http://www.bokken.pl/p1012,wiatrowka-li ... uneta.html byłem w sklepie na tkaczowej i dośc to dobrze wygląda. Maja też promocje na śruty
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: T135 »

w Krośnie w MAJSTRZE widziałem bardzo fajne wiatrówki i dość duży wybór, może mają i w Jaśle - trzeba zapytać.
Awatar użytkownika
broch
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 lipca 2006, 22:06
Lokalizacja: 3km od dębu

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: broch »

zacznijmy od tego że za takie pieniądze to jest zabawka a nie porządna wiatrówka ,a po drugie to wpisz sobie w google i poczytaj opinie o tym i innych modelach Lidera :hyhy:
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: krolik »

W Majstrze w Jaśle widziałem.
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: PrO. »

a tak na marginesie orientuje sie ktos kto i gdzie mogłby mi wymienic spręzyne w Hatsan striker? :)
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: PrO. »

mam sprawnego hatsana striker edge 4.5mm ale chce podniesc jego moc poprostu wymianą innej spręzyny którą juz mam.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Gdzie kupić wiatrówkę?

Post autor: Kulfon »

Tymi wiatrówkami chcecie się przed ukraińcami bronić?
ODPOWIEDZ