Pierwsza ciąża?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: smerfetka1718 »

magda17191 pisze:Ja zmieniałam lekarza już po kilku wizytach :)
nikt nie robil problemow z tego powodu ? ja wlasnie zastanawiam sie nad zmiana, rozwiazanie coraz blizej a podejscie mojego lekarza przestalo mi sie podobac :(
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: magda17191 »

nie nikt nie robił żadnych problemów ....co prawda nie chcieli mi dac orginałów badań ale na szczęście wszystkie badania mam zapisane w książeczce ciąży. a z nowego lekarza jestem bardzo zadowolona :) co chce wiedziec dokłądnie wytłumaczy i wogóle moim zdaniem lepsza opieka:)
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: smerfetka1718 »

magda17191 pisze:nie nikt nie robił żadnych problemów ....co prawda nie chcieli mi dac orginałów badań ale na szczęście wszystkie badania mam zapisane w książeczce ciąży. a z nowego lekarza jestem bardzo zadowolona :) co chce wiedziec dokłądnie wytłumaczy i wogóle moim zdaniem lepsza opieka:)
sprawdz pw
mamaija
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:49

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: mamaija »

Likwidacja sklepu ciążowego i dziecięcego !!!!
Od 1 marca likwidacja kolekcji odzieży ciążowej i artykułów niemowlęcych w sklepie Mama i Ja (ul. Rejtana 7 – obok II Liceum Ogólnokształcącego)
Ceny poniżej hurtu!!!
W ofercie:
• Cała wyprawka niemowlęca
• Odzież dziecięca
• Artykuły dla kobiet w ciąży
• Odzież ciążowa i artykuły poporodowe
Śpiesz się. Bądź pierwszy. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Zrób zakupy taniej niż na allegro.

ZAPRASZAMY!!! :)
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: chichotka »

Ja tez zmienilam lekarza prowadzacego i to w 34 tyg tylko co teraz bedzie z papierkiem o becikowe bo to sie chyba idzie do tego lekarza ktory zaczol prowadzic ciaze.Zastanawiam sie czy bez problemy wyda takie zaswaidczenie....?
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: makatka »

Jedno wypisze Ci lekarz, u którego zaczynałaś, bo tam wpisuje się daty wizyt, a drugie od drugiego lekarza i będzie całość :) To nie przeszkadza że 2 zaświadczenia, ważne żeby było że całą ciąże byłas pod opieką lekarza :)
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: chichotka »

Makatka dziekuje za odpowiedz !
liczi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 2 marca 2014, 13:47

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: liczi »

którego lekarza polecacie , a którego raczej odradzacie ( i dlaczego) jako lekarza prowadzącego ciążę?
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: magda17191 »

Dziewczyny powiedzcie mi w którym miesiącu dopadły was bóle kręgosłupa...i jak sobie z nimi radziłyście/radzicie :)
mnie własnie dopadły i jak narazie zaden sposób mi nie pomaga który próbowałam... :(
i tak zastanawiam sie czy 5 miesiąc to nie za wcześnie na takie dolegliwości biorąc pod uwage ze mój brzuch nie jest jeszcze tak bardzo duży ;) ... ehh a co to bedzie za miesiąc dwa :) jak maluszek podrośnie :)
ewa_27
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 marca 2014, 13:05

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: ewa_27 »

Dziewczyny jak to jest z ubrankami dla dziecka po porodzie? Brałyście ze sobą do szpitala? czy korzystałyście ze szpitalnych? bo do wypisu to wiadomo że własne :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: makatka »

Ja brałam, dziecku się uleje czy coś to nie lecisz do pielęgniarek tylko ubierasz. Zresztą co swoje to swoje ;)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: makatka »

magda17191 pisze:Dziewczyny powiedzcie mi w którym miesiącu dopadły was bóle kręgosłupa...i jak sobie z nimi radziłyście/radzicie :)
mnie własnie dopadły i jak narazie zaden sposób mi nie pomaga który próbowałam... :(
i tak zastanawiam sie czy 5 miesiąc to nie za wcześnie na takie dolegliwości biorąc pod uwage ze mój brzuch nie jest jeszcze tak bardzo duży ;) ... ehh a co to bedzie za miesiąc dwa :) jak maluszek podrośnie :)
To normalne, może potem nawet nie będzie Cie tak bolał jak w tych miesiącach. Dzieje się tak dlatego, że macica "rośnie" ,miednica się poszerza i kręgosłup to odczuwa niestety. Ja mimo ogromnego brzucha nie czułam jakichś dużych bólów pod koniec tylko podobnie jak Ty ;) Ale każdy przechodzi ciąże inaczej ;)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: magda17191 »

No tak....każda przechodzi ciąże inaczej:) moja pierwsza ciąża więc nie mam jeszcze takiej ogromnej wiedzy czy doświadczenia z tymi róznymi sprawami :) ale myśle że jakoś to wszystko będzie :) z każdym dniem lepiej :)
liczi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 2 marca 2014, 13:47

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: liczi »

Co sądzicie o pani dr Teleszyńskiej??
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: słoneczko »

Drogie Panie, czy któraś z Was ma podobnie, czyli żadnych mdłości, wymiotów ani innych przykrych objawów. Ja czuje się bardzo dobrze a to 9 tydzień. Lekarz powiedział mi, że nie każda musi mieć takie objawy ale jeśli one występują to znak, że wszystko jest dobrze, ale ja ich nie mam i powiedział, że dzidzia ma się świetnie. Więc myśle, że to nie powód do zmartwień.
ODPOWIEDZ