ciastkarnia na komunie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

ciastkarnia na komunie

Post autor: pomelo »

Witam,szukam dobrej ciastkarni na komunie :super: . Może być zarówno z Jasła jak i z okolic. Kogo polecacie????
Słyszałam o Ciastkarni Perełka z Umieszcza. Jeśli ktoś zamawiał tam ,to proszę o opinie.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: jjaa18+ »

www.ciastkarnia-perelka.pl polecam naprawde jadlam ciasta na weselu i z innego wesela sa przepyszne cudnie udekorowane prawdziwe cuda niestety nie orientuje sie jak cenowo wychodzi ale zawsze mozna zadzwonic i zapytac
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: Limona »

A ja Ci polecę wypieki "U Zofii" bardzo dobre ciasta. Dodatkowo doradzą co i jak. Od razu przygotowują paczki dla gości. Polecam... http://www.uzofii.dvn24.pl/index.php
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: pomelo »

dzięki za info :)
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: kbolek194 »

Dołączam się do pytania: kogo polecacie? A może ktoś mi podpowie ile ciast zamawiać? Jestem całkowicie zielona, a moja córcia idzie do komunii i jakoś muszę się za to zabrać
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: jjaa18+ »

kbolek194 pisze:Dołączam się do pytania: kogo polecacie? A może ktoś mi podpowie ile ciast zamawiać? Jestem całkowicie zielona, a moja córcia idzie do komunii i jakoś muszę się za to zabrać
Moja tez idzie w maju ilosc ciast zalezy od tego ile ludzi bedziesz miala czy bedziesz paczki gosciom robic czy nie czy chcesz zeby ci pozniej w domu ciasta zostalo ja ma 17 osob bede miala ok 10 ciast z tymz paczki robie no i zeby mi pozniej w domu zostalo 17 ciast plus tort ksiazke
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: adu28 »

Polecam Perelke z Umieszcza ..naprawde sie nie zawiedziesz :)
ewahm
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 11:22

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: ewahm »

Proszę napiszcie ile orientacyjnie kosztują torty (od - do). Poza tym, gdyby na facebooku, przy odpowiednim torcie, czy cieście była cena, to uważam iż na pewno przybyłoby klientów.
Klimek
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 listopada 2013, 13:26

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: Klimek »

U Wlezienia
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: kbolek194 »

Duży tort np. księga na komunię w ciastkarni Perełka 100zł, teraz zamawiałam na urodziny okrągły 75zł. Polecam pyszne ciasta
Piotr323
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2013, 20:15

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: Piotr323 »

Do!!!!kbolek194 Bez sensu pierwsze zadawać pytanie a potem na nie odpowiadać :cisza: Czyżby pani Teresa G.nie miała co robić :| Masakra Nie polecam Ciast z Umieszcza są Plastikowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hyhy:
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: euforia »

Piotr323 :szok: zanim po kimś pojedziesz, to przeczytaj wszystko 3 razy.
Kbolek pisała post z pytaniem 6 marca 2012 roku, więc na zdrowy rozum- było to przed komunią i chciała się rozeznać, a dzisiejsza odpowiedź jest już opinią po komunii, więc nie trzeba być super inteligentem, żeby domyślić się, że po prostu zamawiała tort właśnie z Perełki, a skoro go poleca, to znaczy, że jej smakował.

Ludzie przestańcie doszukiwać się w każdym kryptoreklamy :)
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: kbolek194 »

euforia pisze:Piotr323 :szok: zanim po kimś pojedziesz, to przeczytaj wszystko 3 razy.
Kbolek pisała post z pytaniem 6 marca 2012 roku, więc na zdrowy rozum- było to przed komunią i chciała się rozeznać, a dzisiejsza odpowiedź jest już opinią po komunii, więc nie trzeba być super inteligentem, żeby domyślić się, że po prostu zamawiała tort właśnie z Perełki, a skoro go poleca, to znaczy, że jej smakował.

Ludzie przestańcie doszukiwać się w każdym kryptoreklamy :)
Dokładnie, spróbowałam, wszystkim smakowały więc na dzień dzisiejszy polecam.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: avicularia »

A ja polecam Wlezienia. Nie jadłam lepszych ciast. Przede wszystkich bez chemii, bez margaryn jakiś świńskich, świeże, pyszne i dostosowane do gustu klienta.
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: ciastkarnia na komunie

Post autor: sylvuska »

U Zofii, jedyne i najlepsze, jak domowe no i doradzą ile porcji, pełna profeska :)
ODPOWIEDZ