Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
on-1986
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 20 listopada 2011, 19:04

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: on-1986 »

A jaką szkołę rodzenia polecacie w Jaśle???
kotek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2013, 17:28

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kotek222 »

Dziewczyny, czy któraś z was korzystała podczas porodu z tej elektrostymulacji TENS ?? Chciałam się dowiedzieć czy wogóle przynosi to jakąkolwiek ulge podczas skurczy i gdzie i za ile można kupić końcówki potrzebne do tego?
gosica502
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: gosica502 »

Ja polecam szkołę na Baczyńskiego, krótko, zwięźle, na temat, czas wykorzystany w 100%, panie położne prowadzące wspaniałe, no i ceny arakcyjne ;)
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Flowerekk »

kotek ja je miałam przy pierwszym porodzie i przy moich bólach krzyżowych trochę pomogły.. Szału nie ma, ale zawsze to coś :) Tak sobie pomyślę, że skupienie się na obsłudze tego urządzenia spowodowało, że mniej skupiałam się na bólu, może w tym też tkwi ich magiczna siła :) A za końcówki płaciłam chyba 40 zł i kupowałam je w sklepie medycznym na Jagielły (niedaleko agro marketu).
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: magda17191 »

Dziewczyny :) ja mam takie pytanie ? Czy któras z was w czasie ciązy zmieniala swojego ginekologa prowadzącego ??
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lolka86 »

No właśnie ponawiam pytanie?? też planuję zmianę lekarza jak to wygląda po prostu idzie się do innego ze swoja kartą czy trzeba jakoś specjalnie coś wypełniać itp??
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: magda17191 »

No własnie tez szukam informacji...
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: makatka »

Na pewno można, tylko najlepiej żeby był z tej samej przychodni, wtedy zostaje ta sama kartoteka i nie ma problemu. Z tym że jeśli to końcówka ciąży to juz nie ma sensu raczej :)
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kasiag11 »

ja zmieniałam lekarza na początku ciąży, i również przychodnię, wystarczy poprosić pielegniarkę o skserowanie karty ciąży i całej kartoteki, i zanieść ją na wizyte do nowego lekarza
mroweczkamadzia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2011, 12:23

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mroweczkamadzia »

nie rozumiem po co ci ksero karty ciazy o ile wiem karte ciazy (oryginal) ciezarna ma ze soba nie zostawia jej w przychodni...ja i w pierwszej ciazy jak i tym razem zmienialam lekarza prowadzacego i jedyne czego wymagaja to karty ciazy wlasnie badania na grupe krwi i oryginal tez powinnas miec ze soba i ewentualnie ostatnie wyniki badan glownie chodzi o padania na HIV i kile ktore robisz na poczatku ciazy i tez masz je w orginale ze soba bo po przyjezdzie do porodu ten komplet wynikow badan musisz miec ze soba...ogolnie lekarza w czasie ciazy mozesz zmieniac tyle razy ile ci pasuje ale moim zdaniem to glupota bo potem ciezko lekarzowi stwierdzic jak przebiegala ciaza wczesniej i musi posylac cie na badania od nowa jesli nie masz wszystkich koniecznych badan
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lolka86 »

dziewczyny a jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą jadąc do porodu oprócz karty ciąży i dowodu osobistego?? i czy kartę ciąży oddają po porodzie czy to już jest ich własność?
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mnk »

Ja do szpitala wzięłam tylko karte ciąży, na niej miałam napisane wyniki danych badań i dowód. Nic więcej nie chcieli. Niestety karta ciąży zostaje w szpitalu, nie oddają jej.
goja
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 15:37

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: goja »

Weź wynik badania na grupę krwi (oryginał) nawet jeśli jest wpisana w karcie ciąży.
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Tenshi »

Grupa krwi, dowod osobisty, wyniki badan GBS.
blodik
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 3 października 2013, 16:01

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: blodik »

MAm do Was pytanie czy któraś z Was rodziła z żylakami tam....?
ODPOWIEDZ