Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
goja
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 15:37

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: goja »

A czy dr Wesecki przyjmuje prywatnie?
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Jaślanka11 »

Niestety NIE :dobani: Tylko w poradni , ewentualnie możesz polować na Niego w ambulatorium chirurgicznym jak ma dyżur
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: kasiag11 »

czy w gabinecie prywatnym chirurg może usunąć pieprzyka czy trzeba udac się do przychodni? bardzo prosze o pomoc i ewentualnie do kogo mogę się udać żeby taki zabieg wykonał
greentea
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 12 listopada 2013, 19:54

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: greentea »

kasiag11 pisze:czy w gabinecie prywatnym chirurg może usunąć pieprzyka czy trzeba udac się do przychodni? bardzo prosze o pomoc i ewentualnie do kogo mogę się udać żeby taki zabieg wykonał


najpierw się zastanów czy warto owy pieprzyk usuwać bo słyszałam o kilku przypadkach w naszym genialnym jasielskim szpitalu po których to ludzie się nie obudzili :kwasny: niby łatwy zabieg usunięcie pieprzyka a okazał się zabiegiem śmiertelnym bo nie przeprowadzono odp badań czy owy pieprzy nie jest przypadkiem czerniaka
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Jaślanka11 »

:szok: :szok:
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2013, 18:15 przez Jaślanka11, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Jaślanka11 »

greentea pisze:
kasiag11 pisze:czy w gabinecie prywatnym chirurg może usunąć pieprzyka czy trzeba udac się do przychodni? bardzo prosze o pomoc i ewentualnie do kogo mogę się udać żeby taki zabieg wykonał


najpierw się zastanów czy warto owy pieprzyk usuwać bo słyszałam o kilku przypadkach w naszym genialnym jasielskim szpitalu po których to ludzie się nie obudzili :kwasny: niby łatwy zabieg usunięcie pieprzyka a okazał się zabiegiem śmiertelnym bo nie przeprowadzono odp badań czy owy pieprzy nie jest przypadkiem czerniaka
:szok: Ale mnie rozbawiłeś. Trochę elementarnej wiedzy i nie wypisywałbyś takich bzdur. Na czerniaka umiera się szybko, ale nie na stole operacyjnym. Nie powtarzaj kretyńskich plotek i to na forum, bo ktoś jeszcze nazwie Cię i....tą i będziesz się czuł urażony.
kasiag11 pisze:czy w gabinecie prywatnym chirurg może usunąć pieprzyka czy trzeba udac się do przychodni? bardzo prosze o pomoc i ewentualnie do kogo mogę się udać żeby taki zabieg wykonał
Każda wycięta zmiana skórna odsyłana jest do badań histopatologicznych, które trochę kosztują, więc chirurdzy robią to w poradni. Nie słyszałam, żeby ktoś podejmował się tego w gabinetach prywatnych.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: T135 »

goja pisze:A czy dr Wesecki przyjmuje prywatnie?
Z tego co wiem, przyjmuje prywatnie na Sikorskiego, a pod tym nr mozna sie rejestrować 693738999
greentea
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 12 listopada 2013, 19:54

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: greentea »

Każda wycięta zmiana skórna odsyłana jest do badań histopatologicznych, które trochę kosztują, więc chirurdzy robią to w poradni. Nie słyszałam, żeby ktoś podejmował się tego w gabinetach prywatnych.[/quote]
tak każda wycięta a najpierw ją trzeba wyciąć :rotfl: a mówię o czymś co akurat spotkało bliskiego znajomego rodziny kiedy to stosunkowo młody mężczyzna bo 42 letni trafił kilka lat temu na wycięcie pieprzyka i zmarł bo jak się później okazało nie zdiagnozowano wcześniej czerniaka :kwasny: wiec jak ktoś chce mnie wyzywać od idiotów proszę bardzo jakoś zdanie anonimowych forumowiczów nie wpływa nijak na moja opinie o sobie wiec do dzieła :) opisuje tylko sytuacje z przed kilku lat
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: gosik »

Miałam wycinany pieprzyk dwa lata temu i polecam dr Stolarza ale on przyjmuje w Krośnie
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Jaślanka11 »

greentea pisze:.... jakoś zdanie anonimowych forumowiczów nie wpływa nijak na moja opinie o sobie wiec do dzieła :) opisuje tylko sytuacje z przed kilku lat
Faktycznie- nie działa :mur:
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: angelterz »

Odświeżam temat, do kogo najlepiej?
Potrzebuje szybko się skonsultować..

Najlepiej numer telefonu :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: T135 »

przeczytaj od początku to kogoś wybierzesz :)
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: magusia »

Czy doktor Wesecki przyjmuje prywatnie ? Jak tak to gdzie i kiedy ? W przychodni na Szopena już chyba nie przyjmuje bo pracuje w Brzozowie .
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Jaślanka11 »

Już Go Brzozów "połknął" niestety :). Więcej na pv
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: magusia »

Dziękuje za wiadomość :) :)
ODPOWIEDZ