Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
netoperek1166
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2012, 17:23

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: netoperek1166 »

A ja zamawiałem ciasto u pani w Moderówce i byłem bardzo zadowolony. Smak prawdziwie domowy, bez oszukaństwa. 80 zł/szt.
joannao
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 listopada 2012, 21:30

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: joannao »

ja polecam pania Osike z Osobnicy poniewaz niedawno piekla i gotowala u mnie na weselu i wszyscy bylismy zadowoleni z jej usług.ma swoja ekipe kelnerow i pomocy kuchennych i nie musialam juz szukac nikogo.a ceny ma naprawde super.
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: SZCZERAprawda »

ja tez polacam p.Osike mi tez robiła wesele i chrzciny córeczki. naprawde ma pyszne wypieki i dania. wiec z czystym sumieniem moge ja polecic kazdemu. i naprawde ceny ma super
elka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 9 stycznia 2013, 19:23

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: elka »

Czy zna ktoś Panią Czaję z Łężyn?? Interesują mnie jej wyroby.. Jak piecze, jaka cena??
stasiu111
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 4 czerwca 2012, 10:17

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: stasiu111 »

Słuchajcie gdzie polityka żeby zamawiać placki u kucharki za 80 zł jak w cukierni kosztuje 60 zł Ja bardzo Polecam Cukiernie Ania w Chorkówce Byłem bardzo zadowolony jakość super i doradzi odpowiednio !! Poleca www.cukiernia-ania.pl
jaslankkka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 6 lutego 2013, 18:42

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: jaslankkka »

zajec pisze:Roman z Gorzyc, najlepszy kucharz na wesele, trochę zmanierowany ale lepszego nie znajdziecie :)

Zgadzam się, bardzo dobre jedzenie robi :)
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: DanielR625 »

Witam osobiśćie polecam Panią Halinie Wędrechowicz. Ceny jak wiadomo kto jak piecze tak się ceni. Ona osobiście ma rozsądne ceny. Jak na tą prace co wkłada. Widziałem przygotowania na wesele ile to kosztuje jakie poświęcenie nie zamieniłbym się z nią:) a tak jeszcze kojarzę Panią Czaje z Łężyn jak ktoś tam wcześniej spotkał wyroby także bdb. Wszystko świeżutkie i takie jak ma być. Raz jadłem placki tej Pani były wyśmienite.
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: kola152 »

Mam takie pytanie bo w rejestracji gdzie będę mieć wesele nie ma ciasta i mam sobie znałeś kucharkę tylko pani w restauracji powiedziała mi że muszę przynieś jakieś zaświadczenie czy coś od niej co to ma być i czy każda kucharka takie może mi dać ????
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: kola152 »

Witam mam czy może u kogoś piekała na wesele ciasta pani Anna Opałka z Świerchowej i czy może ją polecic???
nataly
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 sierpnia 2013, 21:15

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: nataly »

ja osobiscie polecam firme "przysmak" z warzyc, placki naprawde rewelacja, jak domowej roboty, i kosztuja ok 60 zł.
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: kajcia »

Polecam Panią Jolę z Łężyn
kasiakam
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 14:03

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: kasiakam »

Polecam Panią Kosibę ze Świerchowej - piecze pyszne domowe ciasto :)
oraz polecam Panią H. Burek z Brzysk - genialnie gotuje :)
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: kola152 »

hej czy zamawiał ktoś może ciasto w firma "Michałek" chyba to jest w Świerchowej
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: emilia »

Ja zamawiałam dość sporą ilość. Super jakość. Polecam. Może nie najtaniej, ale za tę jakość warto.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: magnesik19 »

kola152 pisze:Mam takie pytanie bo w rejestracji gdzie będę mieć wesele nie ma ciasta i mam sobie znałeś kucharkę tylko pani w restauracji powiedziała mi że muszę przynieś jakieś zaświadczenie czy coś od niej co to ma być i czy każda kucharka takie może mi dać ????

ja też miałam wesele w lokalu i owszem, do restauracji potrzebują od pani która piecze ciasta zaświadczenia w postaci Faktury vat, że osoba taka ma działaność. ale jest wyjście z tego: do lokalu mialam ciasta z ciastkarni a do paczek już od pani która piecze ciasta i w takim przypadku ona juz nie musiała dawać żadnego zaświadczenia bo konsumpcja odbyła się już nie w lokalu ( to chodzi o ewentulane zarażenia salmonella itpm aby nie było że to lokalu wina)..
ODPOWIEDZ